Jana Kozlová

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
183
Procento vítězství
54.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 mladší žákyně U14 - skupina D SBŠ Ostrava U13 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Skupina A SBŠ Ostrava 4 - 3.3 1.5 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Základní část SBŠ Ostrava 2 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina F SBŠ Ostrava U14 10 - 7.5 3.5 0.0 0 0.0 0.5/0.9 55.6 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B SBŠ Ostrava U14 12 - 7.1 2.8 0.0 0.2 0.0 0.9/1.3 68.8 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. B SBŠ Ostrava B 10 - 6.4 3 0.0 0 0.0 0.4/1.3 30.8 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina C SBŠ Ostrava 14 - 5.7 2.1 0.0 0.1 0.0 1/1.5 66.7 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina C SBŠ Ostrava B 13 - 6.7 2.4 0.0 0.2 0.0 1.5/2.5 59.4 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina D SBŠ Ostrava B 7 - 5.0 2.1 0.0 0.1 0.0 0.3/1.1 25.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. B SBŠ Ostrava 14 - 4.7 2.1 0.0 0.1 0.0 0.2/0.9 25.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Základní část SBŠ Ostrava B 1 - 10.0 5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out C SBŠ Ostrava B 8 - 8.6 3.9 0.0 0.1 0.0 0.5/1.3 40.0 - -
2018/19 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 5 9.0 0.8 0 /2 0.0 0 0.0 0.8/0.8 100.0 0.6 -
2018/19 juniorky U19 - skupina C SBŠ Ostrava B 12 - 3.9 1.5 0.0 0 0.0 0.9/1.1 84.6 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina C SBŠ Ostrava B 13 - 5.9 2.2 0.0 0.2 0.0 1.2/2.1 55.6 - -
2018/19 juniorky U19 - play-out C SBŠ Ostrava B 6 - 3.7 1.7 0.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out C SBŠ Ostrava B 8 - 6.0 2.4 0.0 0.1 0.0 0.9/1.5 58.3 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out SBŠ Ostrava 2 15.0 3.0 1.5 /6 25.0 0 0.0 0/0.5 0.0 2.5 -0.5
2019/20 kadetky U17 - o postup do extraligy SBŠ Ostrava 3 - 2.3 0.7 0.0 0 0.0 1/1.3 75.0 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 16 13.1 1.9 0.9 /2.1 42.4 0 0.0 0.1/0.6 22.2 1.1 0.3
2019/20 juniorky U19 - skupina C SBŠ Ostrava 13 - 1.2 0.5 0.0 0 0.0 0.1/0.2 50.0 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina SBŠ Ostrava 5 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 ženy - skupina B BK Příbor SBŠ 2 - 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 1 - 5.0 0 /0 0.0 1 100.0 2/2 100.0 2.0 3.0
Průměr za kariéru 30.5 1.6 4.7 1.9 11.2 0.1 16.7 0.6/1.1 186.2 1.7 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Žabiny Brno B 3. 12. 2017 2017/18
2B body 10 Žabiny Brno B 10. 2. 2018 2017/18
3B body 2 Jiskra Kyjov 21. 10. 2017 2017/18
Obranné doskoky 3 Studánka Pardubice 11. 5. 2019 2018/19
Útočné doskoky 2 Studánka Pardubice 10. 5. 2019 2018/19
Doskoky celkem 5 Studánka Pardubice 11. 5. 2019 2018/19
Body 22 BK Ústí nad Orlicí 25. 11. 2017 2017/18
Užitečnost 8 KP Brno 17. 11. 2019 2019/20
Asistence 3 KP Brno 17. 11. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Žabiny Brno B 7 0:00 10.4 4.4 0.0 0.0 1.6/3.3 47.8 1.7
BK Ústí nad Orlicí 4 0:00 8.8 4.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 3.0
Jiskra Kyjov 4 0:00 7.8 2.5 0.0 0.8 0.5/1.0 50.0 1.8
Studánka Pardubice 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.5 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Frýdek-Místek 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
Basket Ostrava 5 0:00 4.4 1.6 0.0 0.0 1.2/1.2 100.0 1.8
KP Brno 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
KP Brno 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 3.5
OSK Olomouc 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 1.7
BSK TJ Jičín 3 0:00 5.7 1.7 0.0 0.3 1.3/2.0 66.7 0.7
BK Havířov 4 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.8
Panter Javorník 4 0:00 3.8 1.0 0.0 0.5 0.3/1.0 25.0 2.8
Studánka Pardubice 4 9:58 3.8 1.3 29.4 0.0 1.3/1.8 71.4 1.3
BK Frýdek-Místek U19 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 5.0
OSK Olomouc 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 2.0
BKHAV 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Žabiny Brno 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
Sokol Nilfisk H. Králové 3 19:02 3.3 1.0 42.9 0.0 1.3/2.0 66.7 1.0
Příbor 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lokomotiva Krnov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Žabiny Brno B 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
Loko Trutnov 3 9:25 2.0 1.0 60.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
KP Brno 2 15:31 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SŠMH Handicap Brno 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
KP Brno B 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
KP Brno 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 2.0/2.0 100.0 2.0
OSK Olomouc 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 1 20:24 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Studánka Pardubice 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Basket Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Basket 1 14:36 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Levhartice Chomutov 2 15:50 1.0 0.5 20.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
HB Basket 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Basket Slovanka 3 13:32 0.7 0.3 20.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.0
STRABAG Zlín 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levhartice Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DBaK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Říčany 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 2 7:11 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SBŠ Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Havířov 2 3:05 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Strakonice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLM 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -