Hubert Prokeš

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
Jiskra Kyjov
Výška
196 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
242
Procento vítězství
53.7%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina D Jiskra Kyjov 4 - 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 0.5 0.5
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga B Jiskra Kyjov 6 - 0.7 0.2 /0.2 0 0.3/0.7 50.0 0.8 -0.5
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Jiskra Kyjov 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2012/13 žáci U15 - základní skupina C Jiskra Kyjov 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Jiskra Kyjov 9 - 1.7 0.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina B Jiskra Kyjov 20 - 3.0 1.3 0.1 0.4/0.5 70.0 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina C Sl. MBA Kroměříž 9 - 6.9 2.9 0.1 0.8/1 77.8 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga Sl. MBA Kroměříž 16 - 4.8 2.1 0.1 0.3/0.7 36.4 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off B Jiskra Kyjov 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A Sl. MBA Kroměříž 3 22.3 3.3 1.3 0 0.7/1.3 50.0 3.3 1.7
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Sl. MBA Kroměříž 2 25.5 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 1.5 6.0
2014/15 junioři U19 - skupina B Jiskra Kyjov 22 - 5.5 2.1 0 1.2/2.2 56.3 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B Jiskra Kyjov 21 - 11.2 4.4 0.2 1.9/3.2 59.7 - -
2014/15 kadeti U17 - předkolo play-off B Jiskra Kyjov 3 - 11.7 4.3 0 3/4 75.0 - -
2014/15 junioři U19 - předkolo play-off B Jiskra Kyjov 3 - 7.7 3.3 0 1/1.3 75.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina B Jiskra Kyjov 20 - 8.2 3.3 0.3 0.8/1.6 51.6 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část JBC mmcité Brno 20 - 6.1 2.4 /2.4 0.1 1.1/1.7 63.6 1.9 3.6
2015/16 kadeti U17 - skupina B Jiskra Kyjov 13 - 12.5 5.5 0 1.5/2.8 55.6 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off B Jiskra Kyjov 2 - 8.0 3 0 2/5 40.0 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off JBC mmcité Brno 3 - 6.3 2.7 /2.7 0 1/2.3 42.9 1.3 3.7
2016/17 junioři U19 - základní část SAM BŠM Brno 6 9.2 1.7 0.7 /1.7 0 0.3/1.2 28.6 0.8 1.2
2016/17 junioři U19 - skupina C Jiskra Kyjov 10 - 12.6 4.8 0.5 1.5/2.3 65.2 - -
2016/17 junioři U19 - finálová skupina Jiskra Kyjov 9 - 14.2 6.1 0.1 1.7/3.1 53.6 - -
2017/18 junioři U19 - skupina C Jiskra Kyjov 14 - 20.6 6.9 0.9 4.1/5 82.9 - -
2017/18 junioři U19 - play-out C Jiskra Kyjov 4 - 14.3 5.5 0.5 1.8/3.3 53.8 - -
2019/20 muži - skupina C Jiskra Kyjov 12 - 9.4 3.5 0.3 1.4/2 70.8 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Jiskra Kyjov 1 - 6.0 2 /2 0 2/2 100.0 1.0 5.0
2020/21 muži - skupina C Jiskra Kyjov 2 - 13.5 5 1 0.5/1.5 33.3 - -
2021/22 muži - skupina C Jiskra Kyjov 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 24.2 0.7 7.9 3.1 0.2 1.2/1.9 139.2 2.0 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 1 BK Opava B 25. 9. 2021
Body 2 BK Opava B 25. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 NH Ostrava 10. 12. 2017 2017/18
2B body 12 SKB Zlín 5. 12. 2015 2015/16
3B body 3 BK Hladnov 1. 10. 2017 2017/18
Obranné doskoky 3 BA Nymburk 27. 1. 2017 2016/17
Útočné doskoky 4 Sokol Písek 20. 11. 2016 2016/17
Doskoky celkem 5 Sokol Písek 20. 11. 2016 2016/17
Body 37 BC Nový Jičín 7. 1. 2018 2017/18
Užitečnost 13 Slavoj Litoměřice 14. 2. 2016 2015/16
Asistence 2 BC Vysočina 13. 12. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina C BK Opava B 2 1 0 0/0 0
Celkem 1 2 1 / 0.0
Průměr 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Opava 11 0:00 13.4 4.8 0.0 0.4 0.0 2.6/4.3 61.7 2.4
Slavia Kroměříž 11 0:00 10.6 4.5 0.0 0.2 0.0 1.2/1.8 65.0 1.6
BC Nový Jičín 7 0:00 12.1 4.4 0.0 0.4 0.0 2.0/3.6 56.0 1.9
NH Ostrava 7 0:00 12.1 4.1 0.0 0.0 0.0 3.9/5.7 67.5 2.9
BK Opava 6 0:00 13.0 5.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 1.5
SAM BŠM Brno 10 0:00 7.4 2.8 0.0 0.0 0.0 1.8/3.0 60.0 2.2
Tesla Pardubice 5 0:00 13.0 4.8 0.0 0.4 0.0 2.2/3.8 57.9 2.6
SKB Zlín 6 0:00 10.7 5.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.2 57.1 2.3
Sokol Karviná 6 0:00 10.3 3.7 0.0 0.7 0.0 1.0/1.3 75.0 1.8
BK Hladnov 3 0:00 19.0 5.7 0.0 1.3 0.0 3.7/4.3 84.6 2.3
SKB Zlín 2 0:00 23.5 9.5 0.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
TJ Šumperk 2 0:00 19.0 6.5 0.0 1.5 0.0 1.5/3.5 42.9 3.5
Královští Sokoli 4 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
SK UP-BCM Olomouc 4 0:00 8.3 4.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
Tesla Pardubice 4 0:00 7.8 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 2.5
Baskeťáci TJ Sokol Josefov 4 0:00 7.5 2.5 333.3 0.3 100.0 1.8/2.8 63.6 1.8
Sl. MBA Kroměříž 5 0:00 5.8 2.4 0.0 0.0 0.0 1.0/2.4 41.7 1.6
BC Nový Jičín 2 0:00 14.0 4.5 0.0 0.0 0.0 5.0/7.5 66.7 2.5
BC Kolín 3 0:00 8.7 3.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.7
SAM BŠM Brno 4 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
BC Vysočina 5 0:00 4.8 0.8 0.0 0.6 0.0 1.4/1.6 87.5 1.6
Královští Sokoli 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 10.0 3.5 100.0 0.5 100.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BK Pardubice 3 0:00 6.7 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Renocar Podolí 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
SK Žabovřesky 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BC Vysočina 5 2:03 3.0 1.2 120.0 0.2 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 3 0:00 5.0 2.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Sršni Sokol Písek 5 0:00 3.0 1.2 0.0 0.0 0.0 0.6/1.6 37.5 0.6
Kanonýři Josefov 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Písek 2 0:00 6.5 2.0 100.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
OLM 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Královští Sokoli 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TOROLA Snakes Ostrava 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Opava B 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
KK Val. Meziříčí 2 0:00 5.0 1.5 150.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol Pražský 5 0:00 2.0 0.6 0.0 0.2 0.0 0.2/0.4 50.0 1.4
Synthesia Pardubice 2 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Sokol Karviná 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA Sparta 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 3.7
USK 2 0:00 4.5 1.0 100.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 4.0
Sokol Pražský 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK B&W Opava 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Písek 1 14:24 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 2 0:00 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BVK Holice 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
PCE 1 8:07 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 6:51 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Lions J. Hradec 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sršni Sokol Písek 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BVK Holice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0