Martin Rudolf

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Aktuální klub
Odry
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
286
Procento vítězství
55.2%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina B BC Nový Jičín 20 - 9.4 3.3 0.1 2.5/4.5 55.6 - -
2010/11 žáci U14 - o 19. - 24. místo BC Nový Jičín 5 - 8.6 3.2 0 2.2/4.2 52.4 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina D BC Nový Jičín 10 - 20.6 8.5 /8.7 0.4 2.4/4.5 53.3 2.5 15.8
2011/12 žáci U15 - skupina C BC Nový Jičín 13 - 11.0 3.6 0.2 3.3/5.6 58.9 - -
2011/12 žáci U15 - liga B BC Nový Jičín 14 - 14.4 4.9 0.6 2.9/5.5 51.9 - -
2011/12 mladší žáci U14 - liga B BC Nový Jičín 4 - 23.8 10 /10.5 0.5 2.3/3.8 60.0 2.3 19.5
2012/13 žáci U15 - základní skupina C BC Nový Jičín 14 - 25.8 9.3 0.5 5.7/8.5 67.2 - -
2012/13 kadeti U17 - základní část BC Nový Jičín 15 - 2.3 0.5 0.1 1.1/1.3 80.0 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina B BC Nový Jičín 13 - 27.1 10.9 0.1 5/7.2 69.1 - -
2012/13 kadeti U17 - play-out BC Nový Jičín 6 - 6.5 2 0.2 2/3.3 60.0 - -
2013/14 junioři U19 - skupina B BC Nový Jičín 18 - 7.5 2.4 0.1 2.4/3.1 78.6 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část BC Nový Jičín 20 - 12.9 4.3 0.1 4.1/5.4 75.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-out BC Nový Jičín 2 - 6.0 2 0 2/2.5 80.0 - -
2013/14 junioři U19 - play-off BC Nový Jičín 2 - 3.0 1 0 1/1 100.0 - -
2014/15 junioři U19 - skupina B BC Nový Jičín 19 - 15.6 4.5 0.8 4.2/5.2 81.6 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část BC Nový Jičín 13 - 20.2 6.4 0.9 4.7/6.1 77.2 - -
2014/15 junioři U19 - play-off BC Nový Jičín 3 - 14.3 3.3 1.3 3.7/4.3 84.6 - -
2015/16 junioři U19 - základní část BCM Ostrava 22 24.4 8.3 2.1 /5 0.7 2/2.6 75.9 3.0 7.8
2015/16 junioři U19 - skupina B BC Nový Jičín 5 - 11.2 3 1 2.2/2.8 78.6 - -
2015/16 junioři U19 - play-out BCM Ostrava 4 22.0 13.3 3.5 /6.8 1.8 1/1.5 66.7 3.3 15.5
2015/16 junioři U19 - play-off BC Nový Jičín 4 - 13.3 4 0.3 4.5/5 90.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 22 22.0 8.7 2.1 /4.7 0.9 1.7/2.4 71.2 2.3 9.0
2016/17 muži - Základní část - skupina B BC Nový Jičín 17 19.5 7.4 1.9 /5.2 0.6 1.6/2.3 69.2 2.6 5.2
2016/17 muži - základní část BC Nový Jičín 1 16.0 12.0 4 /6 0 4/4 100.0 1.0 12.0
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo BC Nový Jičín 4 18.5 3.5 1 /3.3 0 1.5/2.3 66.7 3.5 1.5
2016/17 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 3 19.7 10.0 2.3 /3.3 1.3 1.3/1.3 100.0 1.3 13.7
2016/17 junioři U19 - Kofola Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 18.5 6.0 0.5 /1 1 2/4 50.0 3.0 6.0
Průměr za kariéru 39.3 5.9 12.4 4.1 0.5 2.9/4.2 279.1 2.5 3.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 16 Tesla Pardubice 10. 1. 2015 2014/15
2B body 15 SK UP-BCM Olomouc 16. 10. 2011 2011/12
3B body 5 Královští Sokoli 10. 4. 2016 2015/16
Obranné doskoky 6 Sokol pražský 28. 11. 2015 2015/16
Útočné doskoky 4 USK 29. 1. 2017 2016/17
Doskoky celkem 7 BK Loko Plzeň 31. 10. 2015 2015/16
Body 40 BC Vysočina 23. 9. 2012 2012/13
Užitečnost 31 Sokol pražský 28. 11. 2015 2015/16
Asistence 8 Synthesia Pardubice 9. 12. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TOROLA BT Příbor 8 0:00 14.9 5.9 0.0 0.3 0.0 2.4/5.3 45.2 3.9
Sokol Karviná 6 0:00 16.2 4.5 0.0 1.5 0.0 2.7/3.5 76.2 1.8
Sokol Písek 7 23:36 12.0 2.4 53.1 1.4 45.5 2.9/3.1 90.9 2.3
BK Loko Plzeň 4 0:00 20.3 6.8 0.0 0.3 0.0 6.0/8.3 72.7 1.5
BCM Slez. Ostrava 6 0:00 12.8 3.2 0.0 0.7 0.0 4.5/5.7 79.4 2.0
SK UP-BCM Olomouc 4 0:00 18.5 5.5 0.0 0.8 0.0 5.3/9.3 56.8 3.5
WBA 5 0:00 14.6 5.2 0.0 0.2 0.0 3.6/5.0 72.0 3.6
Královští Sokoli 6 11:13 11.8 2.8 94.4 1.2 70.0 2.7/3.0 88.9 2.0
BK Pardubice 5 0:00 13.6 3.6 0.0 0.4 0.0 5.2/6.4 81.3 2.4
Sršni Sokol Písek 4 0:00 16.0 5.8 0.0 0.3 0.0 3.8/4.8 78.9 3.0
Sokol Pražský 8 0:00 7.6 2.5 0.0 0.3 0.0 1.9/2.6 71.4 1.9
BK B&W Opava 2 0:00 26.0 12.0 100.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
Sokol pražský 4 28:24 13.0 3.0 50.0 1.5 60.0 2.5/3.5 71.4 2.8
Jiskra Kyjov 4 0:00 13.0 3.0 0.0 0.5 0.0 5.5/5.8 95.7 1.5
Tesla Pardubice 3 0:00 17.0 4.7 0.0 0.0 0.0 7.7/9.3 82.1 2.0
BC Vysočina 6 7:09 8.3 2.5 93.8 0.3 28.6 2.3/2.7 87.5 2.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 24.0 9.5 0.0 0.0 0.0 5.0/6.5 76.9 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 22.5 8.0 0.0 0.0 0.0 6.5/9.5 68.4 4.5
BK Děčín 3 0:00 14.3 3.3 0.0 1.3 0.0 3.7/4.3 84.6 2.3
BK Loko Plzeň 5 19:03 8.4 2.6 54.2 0.4 28.6 2.0/2.8 71.4 2.0
Slavia MBA Kroměříž 3 0:00 14.0 4.0 0.0 0.3 0.0 5.0/5.3 93.8 2.0
SKB Zlín 4 22:26 10.0 3.0 54.5 1.3 38.5 0.3/1.0 25.0 3.5
BCM Orli Prostějov 2 32:33 18.0 4.0 53.3 1.5 33.3 5.5/7.5 73.3 2.5
SAM BŠM Brno 6 7:42 5.7 1.7 125.0 0.3 40.0 1.3/2.3 57.1 3.0
BK Opava 3 0:00 10.3 4.0 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
Slavia MBA Kroměříž 2 0:00 15.5 5.5 100.0 0.5 100.0 3.0/6.0 50.0 3.0
NH Ostrava 1 0:00 30.0 13.0 100.0 1.0 100.0 1.0/4.0 25.0 -
USK 5 21:31 6.0 0.6 21.4 0.8 40.0 2.4/3.4 70.6 1.8
OLM 2 32:59 14.5 4.5 47.4 1.0 33.3 2.5/5.0 50.0 3.5
PCE 4 21:42 7.3 2.0 57.1 0.5 20.0 1.8/2.5 70.0 3.0
Proton Zlín 4 0:00 6.8 1.5 0.0 0.5 0.0 2.3/3.0 75.0 0.8
Slavoj Litoměřice 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
NH Ostrava 3 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 3.0
USK 4 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 20.0 8.0 100.0 1.0 100.0 1.0/1.0 100.0 5.0
BK B&W Opava 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.5
Synthesia Pardubice 2 24:48 9.0 2.5 41.7 1.0 66.7 1.0/2.0 50.0 4.0
USK Praha 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Sokol H. Králové 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
Snakes Ostrava 1 0:00 17.0 5.0 100.0 1.0 100.0 4.0/6.0 66.7 2.0
BK Pardubice 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 0.5
BK Opava B 2 16:46 8.0 2.0 33.3 0.5 33.3 2.5/3.5 71.4 2.0
SNAK A 2 15:15 7.5 1.0 22.2 1.5 100.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 15:46 7.0 0.5 20.0 1.0 66.7 3.0/4.0 75.0 2.0
SVI 1 16:19 12.0 4.0 66.7 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
ZLN 2 13:12 5.5 2.0 66.7 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
BC Vysočina 1 24:32 8.0 3.0 50.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Basketbal Olomouc 2 21:51 3.5 1.5 30.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Baník Most 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha B 1 18:10 5.0 1.0 25.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
Sokol Písek 1 11:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0