Romana Veselá

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 21 let
Aktuální klub
KP Brno D
Výška
173 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
280
Procento vítězství
38.6%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižákyně U13 - předkolo C Valosun Brno 3 - 5.3 2.7 0 0/1.3 0.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - zákl. skupina C Valosun KP Brno 14 - 4.1 1.7 0 0.7/1.3 55.6 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - extraliga sk. B Valosun KP Brno 8 - 3.6 1.6 0 0.4/1.3 30.0 - -
2013/14 starší žákyně U15 - Skupina B KP Brno B 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - play-off Valosun KP Brno 4 - 2.3 1 0 0.3/0.5 50.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - Mistrovství ČR sk. A Valosun KP Brno 3 - 4.3 1.3 0 1.7/3.3 50.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Valosun KP Brno 2 - 4.0 1.5 0 1/1 100.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - předkolo A Valosun Brno 3 - 8.7 3.7 0 1.3/3.7 36.4 - -
2014/15 starší žákyně U15 - skupina C Valosun KP Brno 14 - 6.1 2.6 0 0.9/1.9 44.4 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - skupina D Valosun KP Brno 9 - 14.6 5.8 0 3/6 50.0 - -
2014/15 starší žákyně U15 - liga sk. B Valosun KP Brno 13 - 7.0 2.8 0 1.3/3.2 41.5 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - extraliga sk. B Valosun KP Brno 8 - 7.0 2.5 0.3 1.3/3.3 38.5 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - play-off Valosun KP Brno 5 - 11.0 3.8 0.4 2.2/4.4 50.0 - -
2015/16 kadetky U17 - základní část VALOSUN Brno 14 - 2.0 0.8 /0.8 0 0.4/0.9 46.2 1.1 0.4
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina C Valosun KP Brno 11 - 9.8 4.1 0 1.6/3 54.5 - -
2015/16 starší žákyně U15 - liga sk. B Valosun KP Brno 9 - 9.0 3.7 0 1.7/2.6 65.2 - -
2015/16 kadetky U17 - play-out VALOSUN Brno 5 - 4.2 1.4 /1.4 0.2 0.8/1.2 66.7 1.6 2.2
2016/17 kadetky U17 - skupina B KP Brno 2 - 5.0 2.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadetky U17 - základní část KP Brno 11 26.3 5.5 2 /5.4 0.1 1.2/2.3 52.0 1.4 4.8
2016/17 kadetky U17 - skupina C KP Brno B 11 - 12.2 5.1 0 2/3.5 56.4 - -
2016/17 kadetky U17 - play-out KP Brno 6 27.8 11.0 4.7 /9 0 1.7/2.3 71.4 1.0 12.5
2017/18 kadetky U17 - o extraligu 17/18 KP Brno 2 - 10.5 4.5 0 1.5/4 37.5 - -
2017/18 juniorky U19 - základní část KP Brno 18 18.3 4.4 1.8 /4.3 0 0.8/1.3 62.5 1.3 3.6
2017/18 kadetky U17 - základní část KP Brno 22 28.8 11.3 4 /8.8 0 3.1/4.5 69.0 2.2 14.4
2017/18 juniorky U19 - play-out KP Brno 4 24.0 11.3 4.8 /8.5 0 1.8/2.3 77.8 1.0 14.5
2017/18 kadetky U17 - play-out KP Brno 6 34.0 14.2 5.7 /10.8 0 2.8/4.5 63.0 1.3 20.2
2018/19 ženy - základní část BSK KP Brno 15 21.4 5.6 2.3 /4.1 0 1.1/1.5 69.6 1.3 5.5
2018/19 juniorky U19 - základní část KP Brno 22 23.9 8.7 3.5 /6.8 0 1.7/2.6 65.5 1.7 10.6
2018/19 ženy - play-out BSK KP Brno 3 29.7 10.3 4 /7.7 0 2.3/3 77.8 1.7 9.0
2018/19 juniorky U19 - play-off KP Brno 3 25.7 5.7 2.3 /6.3 0 1/2.3 42.9 1.0 4.0
2019/20 ženy - základní část BSK KP Brno 5 20.2 3.4 1 /3 0 1.4/2.2 63.6 1.8 4.6
2019/20 juniorky U19 - základní část KP Brno 22 23.4 7.2 2.6 /6.5 0.1 1.7/2.2 77.1 1.8 8.7
2020/21 ženy - základní část BSK KP Brno 2 14.0 4.0 2 /5.5 0 0/0 0.0 1.0 4.0
Průměr za kariéru 31.1 12.1 7.4 2.9 0.0 1.5/2.5 185.0 1.5 4.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 BK Strakonice 11. 3. 2018 2017/18
2B body 13 OSK Olomouc B 21. 9. 2014 2014/15
3B body 1 Studánka Pardubice 10. 1. 2015 2014/15
Obranné doskoky 10 HB Basket 27. 1. 2018 2017/18
Útočné doskoky 6 USK Praha 28. 1. 2018 2017/18
Doskoky celkem 15 USK Praha 28. 1. 2018 2017/18
Body 28 OSK Olomouc B 21. 9. 2014 2014/15
Užitečnost 34 USK Praha 28. 1. 2018 2017/18
Asistence 7 USK Praha 28. 1. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Loko Trutnov 6 22:48 10.3 4.5 54.0 0.2 50.0 0.8/1.5 55.6 2.2
BK Strakonice 6 24:08 10.0 3.5 47.7 0.0 0.0 3.0/4.7 64.3 1.3
KARA Trutnov 7 15:54 7.7 3.0 52.5 0.0 0.0 1.7/2.1 80.0 1.4
Žabiny Brno 9 23:24 5.9 2.1 37.3 0.0 0.0 1.7/2.6 65.2 1.7
Sokol Nusle 8 20:25 6.6 2.6 44.7 0.0 0.0 1.4/2.1 64.7 1.4
BK Havířov 6 24:54 8.3 3.2 40.4 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 1.3
HB Basket Praha 6 24:25 8.2 3.3 48.8 0.2 100.0 1.0/1.3 75.0 1.5
Žabiny Brno 6 18:52 7.8 3.0 56.3 0.0 0.0 1.8/3.2 57.9 2.5
OSK Olomouc 6 0:00 7.7 3.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.2 52.6 1.5
BK Strakonice 6 19:20 7.7 2.7 40.0 0.0 0.0 2.3/3.2 73.7 1.7
Studánka Pardubice 6 22:50 7.0 3.5 52.5 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
BA Sparta Praha 6 21:57 6.8 2.5 50.0 0.0 0.0 1.8/2.3 78.6 1.5
SBŠ Ostrava 7 11:33 5.6 2.1 75.0 0.0 0.0 1.3/2.3 56.3 1.0
BA Sparta 4 24:22 8.8 3.0 48.0 0.0 0.0 2.8/4.3 64.7 1.3
USK Praha 6 23:16 5.7 1.5 33.3 0.0 0.0 2.7/3.7 72.7 1.8
Loko Trutnov 4 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.3
SŠMH Handicap Brno B 2 0:00 15.5 6.0 0.0 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 1.5
Basket Slovanka 4 23:31 7.5 2.0 38.1 0.0 0.0 3.5/3.8 93.3 1.5
BK Havířov 4 28:04 7.5 3.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 6 21:32 5.0 2.3 38.9 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.3
Jiskra Kyjov 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.0
Studánka Pardubice 4 23:01 7.3 2.5 40.0 0.3 33.3 1.5/1.8 85.7 1.3
BK Žďár n. S. 4 0:00 7.0 2.5 0.0 0.3 0.0 1.3/3.0 41.7 1.0
SBŠ Ostrava U14 3 0:00 9.0 3.7 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.3
USK Praha 5 19:43 5.4 2.0 55.6 0.0 0.0 1.4/2.8 50.0 1.8
SBŠ Ostrava 3 0:00 8.3 4.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.3
SKB Tišnov U19 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 1.0
SBŠ Ostrava U13 1 0:00 24.0 10.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
OSK Olomouc 5 0:00 4.8 1.6 0.0 0.0 0.0 1.6/4.0 40.0 2.0
HB Aritma 3 30:47 8.0 3.0 56.3 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 2.3
Basket Ostrava 3 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 3 25:45 8.0 3.3 41.7 0.0 0.0 1.3/1.7 80.0 1.7
B. Jablonec n. N. 2 23:38 11.5 5.5 68.8 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
SBŠ Ostrava 4 19:40 5.8 2.3 47.4 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 1.0
Studánka Pardubice 4 0:00 5.8 1.5 0.0 0.3 0.0 2.0/3.5 57.1 2.3
SŠMH Brno 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 2.3
OSK Olomouc 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.0
Havířov 4 23:30 5.5 2.0 44.4 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Basket Slovanka 3 17:48 7.0 2.3 33.3 0.0 0.0 2.3/4.7 50.0 2.7
SŠMH Brno 3 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 2.7
Sokol Nusle 3 16:50 5.7 2.3 43.8 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.3
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 5.3 2.0 100.0 0.3 100.0 0.3/1.0 33.3 1.3
Ško-Energo MB 2 18:59 7.5 3.5 77.8 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Sokol ZVUS H. Králové 5 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.2 45.5 0.6
BA Sparta 2 21:49 7.0 2.5 45.5 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Frýdek-Místek 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
BK Žďár n. S. 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 -
B. Jablonec n. N. 2 24:09 5.5 2.5 45.5 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Studánka Pardubice 1 24:36 10.0 5.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/7.0 14.3 4.0
OLM 2 21:16 4.5 1.5 60.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Havířov 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Pečky 2 26:32 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.0
HB Basket Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DBaK 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Sokol Nusle 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VSP 2 12:20 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Příbor 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Benešov 1 14:04 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
MČR 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Basket Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -