Jiří Klepáč

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
Snakes Ostrava B
Výška
196 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
149
Procento vítězství
69.8%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina D BK Snakes Ostrava 1 - 6.0 3 0 0/4 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B BK Snakes Ostrava 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina B Snakes A 3 13.3 6.3 2.7 0 1/3.3 30.0 3.7 -5.0
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí Snakes A 2 10.0 4.5 2 0 0.5/1.5 33.3 5.0 -2.5
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina C TOROLA Snakes Ostrava 1 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D BK Snakes Ostrava 9 - 10.3 4.6 0 1.2/2.2 55.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BK Snakes Ostrava 8 - 8.3 2.6 0 3/4.8 63.2 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off BK Snakes Ostrava 2 - 10.5 4 0 2.5/4.5 55.6 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. B BK Snakes Ostrava 3 18.3 10.3 3.7 0 3/3.3 90.0 2.7 9.3
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo BK Snakes Ostrava 2 21.5 10.5 4 0 2.5/4.5 55.6 3.5 6.0
2014/15 kadeti U17 - skupina B BCM Ostrava 2 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina C TOROLA Snakes Ostrava 12 - 7.3 2.5 0 2.3/3.3 70.0 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga TOROLA Snakes Ostrava 13 - 10.5 3.5 0.3 2.5/4.1 60.4 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out B BCM Ostrava 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 žáci U15 - MČR-skupina B TOROLA Snakes Ostrava 3 17.7 2.3 0.7 0 1/1.3 75.0 3.0 -2.0
2014/15 žáci U15 - MČR o 5.- 8. místo TOROLA Snakes Ostrava 2 5.5 4.0 1.5 0 1/1 100.0 2.0 2.0
2015/16 kadeti U17 - skupina B BCM Ostrava B 16 - 11.3 4.3 0.4 1.7/3.1 55.1 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off BCM Ostrava B 1 - 2.0 0 0 2/2 100.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 2 12.5 2.5 0.5 /1 0.5 0/0 0.0 2.0 3.5
2016/17 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 10 - 6.8 2.5 0.4 0.6/0.8 75.0 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 14 17.4 9.9 3.6 /6.1 0.4 1.3/2 64.3 2.9 9.7
2016/17 junioři U19 - play-out C Snakes Ostrava B 5 - 7.6 3 0.2 1/2.2 45.5 - -
2016/17 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 2 5.0 3.5 0 /0 1 0.5/1 50.0 1.5 3.5
2016/17 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 3 24.0 10.0 3 /5.3 0.7 2/3 66.7 2.7 10.3
2016/17 junioři U19 - Kofola Mistrovství ČR Snakes Ostrava 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 17.5 7.5 2 /5.5 0.5 2/3 66.7 2.0 8.0
2017/18 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 2 8.5 1.0 0.5 /1 0 0/0 0.0 2.0 -
2017/18 junioři U19 - finálová skupina Snakes Ostrava B 2 - 12.0 3.5 0.5 3.5/3.5 100.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 14 - 15.3 4.6 0.4 4.9/6.4 77.5 - -
2018/19 junioři U19 - play-out C Snakes Ostrava B 10 - 23.7 6.5 1 7.7/9.3 82.8 - -
Průměr za kariéru 21.3 4.2 9.9 3.3 0.3 2.3/3.4 224.5 2.7 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 15 SAM Brno B 2. 3. 2019 2018/19
2B body 11 SAM Brno B 25. 11. 2018 2018/19
3B body 3 BK Hladnov 3. 2. 2019 2018/19
Obranné doskoky 8 Synthesia Pardubice 26. 11. 2016 2016/17
Útočné doskoky 7 BA Nymburk 19. 3. 2017 2016/17
Doskoky celkem 11 Synthesia Pardubice 26. 11. 2016 2016/17
Body 29 SAM Brno B 25. 11. 2018 2018/19
Užitečnost 19 BK Loko Plzeň 21. 1. 2017 2016/17
Asistence 6 NH Ostrava 10. 12. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Nový Jičín 7 0:00 13.7 4.4 0.0 0.4 0.0 3.6/4.4 80.6 3.1
NH Ostrava 8 0:00 12.0 3.8 0.0 0.3 0.0 3.8/4.9 76.9 2.4
BK Hladnov 4 0:00 21.0 5.8 0.0 1.5 0.0 5.0/6.3 80.0 3.3
Slavia Kroměříž 5 0:00 15.4 3.6 0.0 0.6 0.0 6.4/7.2 88.9 2.8
Královští Sokoli 4 0:00 12.5 4.3 0.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 3.0
BK Opava 4 0:00 12.0 4.5 0.0 0.3 0.0 2.3/2.8 81.8 2.5
Sokol Písek 5 19:45 9.4 3.0 55.6 0.6 60.0 1.6/2.2 72.7 3.0
Slavoj Litoměřice 4 0:00 8.0 2.5 0.0 0.3 0.0 2.3/3.0 75.0 2.5
Synthesia Pardubice 3 21:22 9.3 3.0 47.4 1.0 50.0 0.3/1.3 25.0 2.3
BC Vysočina 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.5 0.0 1.5/4.0 37.5 1.5
BK Loko Plzeň 2 9:00 13.0 4.5 81.8 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 7.7 2.0 0.0 0.7 0.0 1.7/3.7 45.5 4.3
BK Opava 3 0:00 7.7 3.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.3
BC Nový Jičín 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Slavia Kroměříž 1 0:00 21.0 6.0 0.0 2.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Tesla Pardubice 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 4.5
NH Ostrava 2 14:34 9.5 3.5 87.5 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
NH Ostrava 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
BC Vysočina 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 18:55 8.5 4.0 66.7 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
Sokol Karviná 4 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.3
SKB Zlín 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
SKB Zlín 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
SK UP-BCM Olomouc 3 0:00 5.0 1.3 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
BK Opava 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Slavoj Litoměřice 1 27:05 15.0 6.0 54.5 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 4.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
BK Pelhřimov 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 4.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
SKB Zlín 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Lions J. Hradec 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.5
Sršni Sokol Písek 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
BA Sparta Praha 1 14:14 9.0 1.0 20.0 1.0 20.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Sršni Písek 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 5.0
BK Opava 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Nový Jičín 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
USK Praha 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 5:00 3.5 0.0 0.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Pelhřimov 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 19:00 5.0 1.0 100.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SAM BŠM Brno 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Jiskra Kyjov 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Sokol Písek 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 3.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Slavoj Litoměřice 1 4:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0