Anna Pleskotová

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 21 let
Aktuální klub
BK NAPOS Vysoká n.L.
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
405
Procento vítězství
65.2%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 nejmladší minižákyně - OP nejmladších minižákyň - Jih TJ Sokol Stěžery 10 - 2.8 1.4 0 0/0.7 0.0 - -
2010/11 starší minižákyně - základní část TJ Sokol Stěžery 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2010/11 kvalifikace o účast na MČR nejml. minižákyň - Kvalifikace o účast na MČR nejmladších minižákyň TJ Sokol Stěžěry 6 - 1.7 0.8 0 0/0 0.0 - -
2010/11 nejmladší minižákyně - O Přeborníka oblasti TJ Sokol Stěžery 4 - 0.8 0.3 0 0.3/1 25.0 - -
2011/12 starší minižákyně U13 - základní část TJ Sokol Stěžery 12 - 1.9 0.8 0 0.3/1.2 21.4 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - jih TJ Sokol Stěžery 16 - 3.1 1.5 0 0.1/0.9 7.1 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - skupina B Sokol Hradec Králové "B" 12 - 11.4 5.3 0 0.8/3.4 22.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - play-off TJ Sokol Stěžery 4 - 4.0 1.8 0 0.5/1.5 33.3 - -
2011/12 nejmladší minižákyně U11 - základní část Sokol ZVUS Hradec Králové "B" 6 - 7.3 3.7 0 0/1.7 0.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - o 5.-8. místo TJ Sokol Stěžery 4 - 4.5 2.3 0 0/1.5 0.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - skupina A Sokol ZVUS Hradec Králové 21 - 12.7 5.9 0 1/2.4 41.2 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - skupina A Sokol Nilfisk Hradec Králové 22 - 4.9 2.2 0 0.5/1.8 25.6 - -
2012/13 mladší minižákyně U12 - kvalifikace o MČR Sokol Hradec 6 - 9.5 4.3 0 0.8/1 83.3 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - o 1. - 4. místo Sokol Nilfisk Hradec Králové 4 - 1.5 0.8 0 0/0.5 0.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - o 1.-4. místo Sokol ZVUS Hradec Králové 2 - 14.0 6 0 2/3 66.7 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - MČR skupina A MČR 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - MČR 1. - 4. místo MČR 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - sever Sokol Hradec "B" 6 - 15.2 7 0 1.2/4.3 26.9 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - zákl. skupina C Sokol ZVUS H. Králové B 12 - 10.0 4.1 0 1.8/4 45.8 - -
2013/14 starší žákyně U15 - extraliga Sokol ZVUS H. Králové 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - základní MČR 8 - 11.0 5.4 0 0.3/1.9 13.3 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - předkolo A MČR 3 - 11.3 5.7 0 0/1.7 0.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Mistrovství ČR sk. B MČR 3 - 9.0 4.3 0 0.3/1.3 25.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo MČR 2 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
2014/15 starší žákyně U15 - skupina B Sokol ZVUS H. Králové 6 - 9.0 3.2 0.5 1.2/2.7 43.8 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - skupina C Sokol ZVUS H. Králové 9 - 10.0 4.4 0 1.1/3.8 29.4 - -
2014/15 starší žákyně U15 - extraliga Sokol ZVUS H. Králové 2 - 2.0 1 0 0/1 0.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - extraliga sk. B Sokol ZVUS H. Králové 8 - 12.3 5.1 0 2/4.3 47.1 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - play-off Sokol ZVUS H. Králové 2 - 9.0 4.5 0 0/0.5 0.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - MČR-skupina A Sokol ZVUS H. Králové 3 - 12.0 4.7 0 2.7/3.3 80.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - MČR o 1.- 4. místo Sokol ZVUS H. Králové 2 - 12.5 6 0 0.5/2 25.0 - -
2014/15 starší žákyně U15 - MČR-skupina A Sokol ZVUS H. Králové 3 19.3 7.0 3 0 1/2 50.0 0.7 5.7
2014/15 starší žákyně U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol ZVUS H. Králové 2 25.5 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 1.5 2.0
2015/16 kadetky U17 - skupina B Sokol ZVUS H. Králové 16 - 8.0 3.4 0.2 0.7/1.3 55.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina B Sokol ZVUS H. Králové 10 - 9.6 3.9 0.2 1.2/2.9 41.4 - -
2015/16 starší žákyně U15 - extraliga Sokol ZVUS H. Králové 14 - 10.6 3.9 0.4 1.5/2.6 56.8 - -
2015/16 kadetky U17 - play-off Sokol ZVUS H. Králové 3 - 5.7 2.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - MČR skupina A Sokol ZVUS H. Králové 3 - 10.0 3.7 0 2.7/2.7 100.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - MČR o 1.-4. místo Sokol ZVUS H. Králové 2 - 10.0 5 0 0/1 0.0 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina A Sokol ZVUS H. Králové 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadetky U17 - základní část Sokol ZVUS H. Králové 8 8.4 3.3 1 /3.3 0.3 0.5/0.9 57.1 0.3 1.1
2016/17 kadetky U17 - skupina B BC Kolín 12 - 17.1 5.6 1.3 2.2/3.8 57.8 - -
2016/17 kadetky U17 - play-out B BC Kolín 8 - 14.6 4.8 0.8 2.9/4.5 63.9 - -
2016/17 kadetky U17 - play-off Sokol ZVUS H. Králové 2 18.0 1.5 0.5 /2 0 0.5/1 50.0 - 2.0
2017/18 juniorky U19 - skupina B BC Kolín 2 - 14.5 5 1 1.5/4 37.5 - -
2017/18 juniorky U19 - skupina B BC Kolín 6 - 15.7 5.2 0.7 3.3/3.8 87.0 - -
2017/18 kadetky U17 - základní část Sokol Nilfisk H. Králové 16 17.1 4.4 1.6 /5 0.2 0.6/1.4 40.9 0.8 3.1
2017/18 juniorky U19 - play-out B BC Kolín 6 - 15.3 5.7 0.7 2/3 66.7 - -
2017/18 kadetky U17 - play-off Sokol Nilfisk H. Králové 5 15.4 1.6 0.6 /3.2 0 0.4/0.4 100.0 0.8 0.2
2018/19 juniorky U19 - základní část Sokol Nilfisk H. Králové 22 21.6 5.7 2.2 /5.5 0.2 0.8/1.6 50.0 0.5 5.2
2018/19 juniorky U19 - skupina B BC Kolín 2 - 11.5 4 0.5 2/3 66.7 - -
2018/19 juniorky U19 - play-out B BC Kolín 4 - 12.0 4.8 0.3 1.8/2.3 77.8 - -
2018/19 juniorky U19 - play-off Sokol Nilfisk H. Králové 2 14.0 4.0 2 /3 0 0/0 0.0 0.5 8.0
2019/20 juniorky U19 - základní část Sokol H. Králové 20 23.2 5.1 1.9 /5.9 0.1 1/1.4 74.1 0.6 6.7
2021/22 ženy - základní BK NAPOS Vysoká n.L. 12 - 10.9 4.7 0.2 1.1/2.2 50.0 - -
Průměr za kariéru 35.0 4.0 7.9 3.3 0.2 0.9/2.0 181.3 0.6 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 TJ Jiskra Havlíčkův 7. 11. 2021
2B body 6 Kanonýři Josefov 15. 1. 2022
3B body 1 BK Loko Trutnov "B" 16. 1. 2022
Body 15 Sokol Nová Paka 21. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Basket Říčany 12. 3. 2017 2016/17
2B body 12 BC Kolín 29. 9. 2013 2013/14
3B body 4 Biž. Jablonec n.N. 11. 1. 2017 2016/17
Obranné doskoky 7 USK Praha 24. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 4 Studánka Pardubice 23. 11. 2019 2019/20
Doskoky celkem 8 USK Praha 24. 11. 2019 2019/20
Body 26 Basket Říčany 12. 3. 2017 2016/17
Užitečnost 16 Levhartice Chomutov 21. 10. 2017 2017/18
Asistence 5 OSK Olomouc 23. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
2. 10. 2021 základní SŠB Pardubice 10 5 0 0/0 0
3. 10. 2021 základní TJ Pardubičky 9 4 0 1/3 33.3
14. 10. 2021 základní Kanonýři Josefov 13 6 0 1/1 100.0
16. 10. 2021 základní BK Loko Trutnov "B" 8 4 0 0/0 0
24. 10. 2021 základní TJ Sokol Stěžery 11 5 0 1/2 50.0
4. 11. 2021 základní Sokol Hradec "B" 5 2 0 1/2 50.0
7. 11. 2021 základní TJ Jiskra Havlíčkův 12 4 0 4/5 80.0
20. 11. 2021 základní BSK TJ Jičín 12 5 0 2/6 33.3
21. 11. 2021 základní Sokol Nová Paka 15 6 0 3/5 60.0
18. 12. 2021 základní BK Přelouč 9 3 1 0/2 0.0
15. 1. 2022 základní Kanonýři Josefov 12 6 0 0/0 0
16. 1. 2022 základní BK Loko Trutnov "B" 15 6 1 0/0 0
Celkem 12 131 56 2 13/26 50.0
Průměr 12 10.9 4.7 0.2 1.1/2.2 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BSK Continental TJ J 4 0:00 20.5 9.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.8 52.6 0.3
BK Brandýs n.L. 4 0:00 18.8 7.8 0.0 0.5 0.0 1.8/4.3 41.2 2.0
BK Litomyšl 4 0:00 15.5 5.3 0.0 1.3 0.0 1.3/1.5 83.3 0.3
Basket Říčany 4 0:00 14.5 4.0 0.0 1.3 0.0 2.8/3.0 91.7 0.8
USK Praha B 4 0:00 13.8 4.3 0.0 0.8 0.0 3.0/6.0 50.0 0.8
Valosun KP Brno 5 0:00 10.8 4.6 0.0 0.0 0.0 1.6/2.6 61.5 1.0
BK Brandýs n.L. 4 0:00 13.3 4.5 0.0 0.5 0.0 2.8/3.3 84.6 1.8
BK KARA Trutnov 8 0:00 6.5 2.9 0.0 0.0 0.0 0.8/1.6 46.2 1.1
BC Kolín 2 0:00 21.0 9.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 -
Studánka Pardubice 5 0:00 8.2 4.0 0.0 0.0 0.0 0.2/1.2 16.7 2.0
HB Basket 3 0:00 12.7 5.0 0.0 0.0 0.0 2.7/3.7 72.7 1.0
SŠMH Brno 4 0:00 9.3 3.3 0.0 0.0 0.0 2.8/4.8 57.9 1.5
BA Sparta 4 0:00 9.0 3.8 0.0 0.0 0.0 1.5/1.8 85.7 1.8
OSK Olomouc 6 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 45.5 0.8
BK Strakonice 4 24:25 8.0 3.0 48.0 0.3 20.0 1.3/2.0 62.5 0.5
BSK TJ Jičín 4 0:00 8.0 2.5 0.0 0.3 0.0 2.3/3.5 64.3 1.0
BK Studánka Pardubic 5 0:00 6.4 3.0 0.0 0.0 0.0 0.4/2.0 20.0 0.6
Studánka Pardubice 4 0:00 7.8 3.5 0.0 0.0 0.0 0.8/4.0 18.8 0.5
Sokol Nusle 4 24:52 7.5 3.3 43.3 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 1.0
KP Brno 4 21:50 7.0 2.5 38.5 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 0.8
SŠMH Brno 4 0:00 7.0 2.8 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 -
Loko Trutnov 3 0:00 9.0 2.3 0.0 1.0 0.0 1.3/3.7 36.4 -
BSK TJ Jičín 2 0:00 13.0 4.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Basket Ostrava 2 0:00 13.0 4.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BK Frýdek-Místek 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 0.5
Kanonýři Josefov 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
Basket Ostrava 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.5 30.8 2.5
SBŠ Ostrava 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 0.3
BK Loko Trutnov "B" 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta Praha 4 22:16 5.5 2.0 36.4 0.3 25.0 0.8/1.3 60.0 0.3
Sokol Nusle 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Studánka Pardubic 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 0.7
Basket Slovanka 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 2.0
SŠB Pardubice 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
USK Praha 4 22:50 4.8 1.8 30.4 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 0.8
Loko Trutnov 2 20:35 9.5 3.5 53.8 0.5 100.0 1.0/1.5 66.7 -
KP Brno 3 21:16 6.0 2.7 40.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 1.0
BK Havířov 4 20:37 4.5 1.0 21.1 0.3 20.0 1.8/2.0 87.5 0.5
BK Strakonice 2 19:12 9.0 3.0 42.9 0.5 12.5 1.5/4.5 33.3 0.5
TJ Svitavy 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.3
Basket Slovanka 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Sokol Hradec Králové 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 0.8
BC Benešov 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BK Žďár n. S. 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 0.7
SBŠ Ostrava 2 20:47 8.5 3.5 70.0 0.5 33.3 0.0/1.0 0.0 0.5
BK Pce 5 0:00 3.2 1.4 0.0 0.0 0.0 0.4/0.4 100.0 0.6
Sokol Nová Paka 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Studánka Pardubice 4 16:27 3.8 1.8 36.8 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.5
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
SBŠ Ostrava 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket Praha 3 15:53 4.7 1.7 31.3 0.3 12.5 0.3/0.7 50.0 0.3
Jiskra Kyjov 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/10.0 30.0 -
Loko Trutnov 6 15:02 2.2 0.7 18.2 0.2 14.3 0.3/0.3 100.0 0.7
Basket Slovanka 6 22:29 2.2 1.0 23.1 0.0 0.0 0.2/0.8 20.0 0.3
Žabiny Brno 4 19:20 3.3 1.3 29.4 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 0.3
BA Sparta Praha 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 -
BSK TJ Jičín 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 -
TJ Jiskra Havlíčkův 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
BK Havířov 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
B. Jablonec n. N. 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
TJ Jiskra Havlíčkův 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.8
USK Praha 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
TJ Sokol Stěžery 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BA Sparta 2 12:35 5.0 2.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SŠB Pardubice 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SŠMH Handicap Brno 3 17:01 3.3 0.7 11.8 0.3 33.3 1.0/1.3 75.0 1.3
TJ Pardubičky 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BC Kolín 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
BK Přelouč 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
HB Basket Praha 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
DBaK 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno B 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
HB Basket Praha 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Studánka Pardubice 3 17:42 2.0 0.7 28.6 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.3
BK Česká Lípa 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Hradec "B" 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Žďár n. S. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OSK Olomouc 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Studánka Pardubic 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Havířov 2 5:31 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 3 12:04 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
BK Studánka Pardubic 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 2 9:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0