Tereza Roubová

Národnost
CZE
Ročník narození
1997 - 24 let
Aktuální klub
BK Přelouč
Výška
186 cm
Pozice
Pivot

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
338
Procento vítězství
56.8%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 starší žákyně - skupina B Sokol Hradec 15 - 5.6 2.3 0 0.9/2.7 34.1 - -
2010/11 starší žákyně - základní část BK Přelouč 6 - 15.8 7.3 0 1.2/2.2 53.8 - -
2010/11 mladší žákyně - skupina B Sokol ZVUS H. Králové 15 - 7.3 2.9 0 1.4/3.3 42.0 - -
2010/11 mladší žákyně - play-off Sokol ZVUS H. Králové 1 - 10.0 4 0 2/3 66.7 - -
2010/11 mladší žákyně - Mistrovství ČR Sokol ZVUS H. Králové 3 - 7.7 2.7 0 2.3/4.7 50.0 - -
2011/12 kadetky U17 - skupina B Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 13 - 7.2 2.9 0 1.3/2 65.4 - -
2011/12 starší žákyně U15 - skupina B SK-EKO Sokol H. Králové 12 - 8.3 3.8 0 0.7/1.6 42.1 - -
2011/12 starší žákyně U15 - extraliga SK-EKO Sokol H. Králové 8 - 4.6 1.6 0 1.4/1.8 78.6 - -
2011/12 starší žákyně U15 - základní část BK Přelouč 10 - 15.5 6.7 0 2.1/3.4 61.8 - -
2011/12 starší žákyně U15 - nadstavba BK Přelouč 8 - 17.9 8.1 0 1.6/3.3 50.0 - -
2011/12 starší žákyně U15 - Mistrovství ČR SK-EKO Sokol H. Králové 2 - 2.5 1 0 0.5/2 25.0 - -
2011/12 starší žákyně U15 - MČR zákl. sk. B SK-EKO Sokol H. Králové 2 - 1.0 0.5 0 0/1 0.0 - -
2012/13 ženy - základní BK Přelouč 14 - 4.9 2 0.1 0.7/1.3 55.6 - -
2012/13 kadetky U17 - základní část Sokol H. Králové 4 - 2.0 0.8 0 0.5/0.8 66.7 - -
2012/13 kadetky U17 - skupina B Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 15 - 6.7 2.6 0 1.5/2.8 54.8 - -
2012/13 ženy - Play-off BK Přelouč 3 - 2.7 1.3 0 0/0 0.0 - -
2012/13 kadetky U17 - play-off B Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 3 - 3.3 1.3 0 0.7/2 33.3 - -
2012/13 kadetky U17 - play-off Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 2 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2013/14 juniorky U19 - skupina A Sokol H. Králové B 14 - 6.5 2.6 0 1.4/2.6 51.4 - -
2013/14 ženy - základní BK Přelouč 4 - 4.0 1.5 0 1/1.8 57.1 - -
2013/14 kadetky U17 - základní část Sokol H. Králové 20 - 5.1 2 0 1.1/1.8 58.3 - -
2013/14 ženy - play-off BK Přelouč 2 - 7.5 2.5 0 2.5/5.5 45.5 - -
2013/14 juniorky U19 - play-off A Sokol H. Králové B 2 - 6.5 2.5 0 1.5/2.5 60.0 - -
2013/14 kadetky U17 - play-off Sokol H. Králové 3 - 4.7 2 0 0.7/0.7 100.0 - -
2013/14 juniorky U19 - play-off Sokol H. Králové B 3 - 3.3 1.3 0 0.7/1.3 50.0 - -
2014/15 juniorky U19 - základní část Sokol H. Králové 6 12.0 2.3 1.2 /2 0 0/0.3 0.0 1.3 2.5
2014/15 juniorky U19 - skupina B Sokol H. Králové B 15 - 10.9 4.4 0.1 1.7/2.9 59.1 - -
2014/15 ženy - základní BK Přelouč 14 - 14.8 5.7 0.4 2.1/3.9 53.7 - -
2014/15 ženy - nadstavba BK Přelouč 7 - 13.9 5.6 0.3 1.9/2.4 76.5 - -
2014/15 ženy - Play-off 1.kolo BK Přelouč 1 - 21.0 9 0 3/5 60.0 - -
2014/15 juniorky U19 - play-off Sokol H. Králové 2 4.5 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 - 0.5
2014/15 juniorky U19 - předkolo play-off B Sokol H. Králové B 1 - 14.0 5 0 4/6 66.7 - -
2015/16 ženy - základní část Studánka Pardubice 6 7.3 1.3 0.3 /1.3 0 0.7/1 66.7 0.8 1.5
2015/16 juniorky U19 - základní část Sokol ZVUS H. Králové 7 18.3 5.3 2.4 /3.9 0.1 0/0 0.0 2.0 5.1
2017/18 ženy - základní část Studánka Pardubice 22 6.2 1.0 0.4 /1.5 0 0/0.1 33.3 0.7 0.7
2017/18 ženy - základní BK Přelouč 13 - 10.3 3.8 0.3 1.7/2.4 71.0 - -
2017/18 ženy - o 1.-4. místo BK Přelouč 4 - 4.8 1 0.5 1.3/1.8 71.4 - -
2017/18 ženy - play-off 4-5 BK Přelouč 1 - 21.0 10 0 1/1 100.0 - -
2017/18 ženy - play-off Studánka Pardubice 4 4.3 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 0.3 -1.0
2017/18 ženy - Final Four BK Přelouč 1 - 4.0 2 0 0/2 0.0 - -
2017/18 ženy - o 3. místo BK Přelouč 1 - 8.0 3 0 2/2 100.0 - -
2018/19 ženy - základní část Studánka Pardubice 3 3.3 0.7 0.3 /0.7 0 0/0 0.0 1.3 -1.0
2018/19 ženy - základní BK Přelouč 14 - 6.9 2.4 0.3 1.3/2.2 58.1 - -
2018/19 ženy - play-off BK Přelouč 2 - 3.5 1 0.5 0/0 0.0 - -
2018/19 ženy - final four BK Přelouč 1 - 7.0 3 0 1/2 50.0 - -
2018/19 ženy - finále BK Přelouč 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2019/20 ženy - skupina B BK Litomyšl 11 - 3.6 1.2 0.2 0.7/1.3 57.1 - -
2019/20 ženy - základní BK Přelouč 6 - 11.7 4.3 0.3 2/2.3 85.7 - -
2019/20 ženy - Český pohár žen - XXV. ročník BK Litomyšl 1 - 4.0 2 /2 0 0/0 0.0 1.0 3.0
2019/20 ženy - B2 BK Litomyšl 2 - 5.0 2 0 1/1 100.0 - -
2020/21 ženy - skupina B BK Litomyšl 3 - 7.0 1.7 0.7 1.7/2.7 62.5 - -
2020/21 ženy - základní BK Přelouč 1 - 8.0 2 0 4/6 66.7 - -
2021/22 ženy - základní BK Přelouč 4 - 14.3 6.8 0 0.8/1.8 42.9 - -
Průměr za kariéru 30.7 1.2 7.2 2.9 0.1 1.1/2.0 225.8 1.6 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BK Loko Trutnov "B" 17. 10. 2021
2B body 8 TJ Pardubičky 2. 10. 2021
Body 17 TJ Pardubičky 2. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Kara Trutnov B 20. 12. 2014 2014/15
2B body 13 BK Studánka Pardubice B 28. 4. 2012 2011/12
3B body 2 BK Havířov 17. 1. 2015 2014/15
Obranné doskoky 5 OP Prostějov 11. 10. 2015 2015/16
Útočné doskoky 3 KARA Trutnov 28. 10. 2015 2015/16
Doskoky celkem 5 OP Prostějov 11. 10. 2015 2015/16
Body 28 BK Studánka Pardubice B 28. 4. 2012 2011/12
Užitečnost 13 BK Žďár n. S. 27. 9. 2015 2015/16
Asistence 1 SBŠ Ostrava 10. 10. 2015 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
2. 10. 2021 základní TJ Pardubičky 17 8 0 1/1 100.0
3. 10. 2021 základní SŠB Pardubice 14 7 0 0/1 0.0
15. 10. 2021 základní Kanonýři Josefov 12 6 0 0/2 0.0
17. 10. 2021 základní BK Loko Trutnov "B" 14 6 0 2/3 66.7
Celkem 4 57 27 3/7 42.9
Průměr 4 14.3 6.8 0.0 0.8/1.8 42.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TJ Pardubičky 11 0:00 10.2 4.0 0.0 0.3 0.0 1.4/1.8 75.0 1.7
Sokol Nová Paka 9 0:00 11.3 4.6 0.0 0.2 0.0 1.6/2.6 60.9 1.8
BK Studánka Pardubice B 7 0:00 13.3 6.1 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.9
Sokol Hradec "B" 13 0:00 6.5 2.3 0.0 0.5 0.0 0.5/0.8 63.6 2.4
SŠB Pardubice 8 0:00 9.1 3.4 0.0 0.0 0.0 2.4/4.5 52.8 1.5
Biž. Jablonec n. N. 4 0:00 17.8 7.8 0.0 0.0 0.0 2.3/4.3 52.9 1.3
TJ Jiskra Havlíčkův 4 0:00 10.8 4.0 0.0 0.0 0.0 2.8/3.0 91.7 2.5
BK Loko Trutnov "B" 3 0:00 12.0 5.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 1.0
Studánka Pardubice 3 0:00 11.7 4.7 0.0 0.0 0.0 2.3/5.0 46.7 1.7
BK Frýdek-Místek 6 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 2.5
SBŠ Ostrava 3 0:00 9.7 4.0 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 2.3
BSK TJ Jičín 3 0:00 9.7 3.3 0.0 0.7 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
Vlčice Žďár 4 0:00 6.5 1.8 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.8
SBŠ Ostrava 4 0:00 6.5 2.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.8
Loko Trutnov 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
TJ Sokol Stěžery 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
OLM 7 1:31 3.1 1.3 450.0 0.0 0.0 0.6/1.3 44.4 1.4
Sokol Nusle 3 0:00 7.0 2.3 0.0 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 2.0
USK Praha 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.0
SŠMH Brno B 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
USK Praha 5 0:00 3.4 1.4 0.0 0.0 0.0 0.6/1.2 50.0 2.0
Basket Slovanka 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.3
Loko Karlovy Vary 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.5
BK Havířov 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Studánka Pardubice 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 0.5
Frisco Sika Brno 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
SŠMH Brno 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
Basket Poděbrady 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
Basket Slovanka 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 4.0
Pod 3 0:00 4.3 1.7 250.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Žabiny Brno B 3 13:33 4.3 1.3 36.4 0.3 50.0 0.7/1.0 66.7 0.3
Kanonýři Josefov 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BA Sparta Praha 5 0:00 2.2 0.8 0.0 0.0 0.0 0.6/2.0 30.0 1.8
BK Žďár n. S. 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.0 0.0 1.7/2.3 71.4 2.0
BA Sparta Praha 3 8:52 3.7 1.3 44.4 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
Slovan Litoměřice 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.0
BK Žďár n. S. 5 0:00 2.0 0.6 0.0 0.0 0.0 0.8/1.6 50.0 1.8
BK Havířov 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
USK Praha B 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol H. Králové 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Valosun Brno 1 0:00 7.0 1.0 0.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 1.0
Loko Trutnov 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
KARA Trutnov 1 20:52 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 9:12 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VALOSUN Brno 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Basket Slovanka 1 0:00 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 -
BA Sparta 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Kladno 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
TJ Sokol Toužim 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brno B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava 2 14:06 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VSP 2 8:40 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SŠMH Brno 1 22:32 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketball Nymburk 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
Frisco Sika Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Valosun Brno 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 2 8:30 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
B. Jablonec n. N. 3 2:07 0.7 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Lokomotiva Liberec 2 10:54 1.0 0.5 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
B. Jablonec n. N. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 1 6:16 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pečky 6 4:40 0.3 0.2 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Aritma Praha 3 6:30 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BK Strakonice B 1 5:39 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VALOSUN Brno 1 13:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Havířov 2 1:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nusle 2 4:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Strakonice 1 17:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VALOSUN KP Brno B 3 4:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7