Michal Baranec

Národnost
CZE
Ročník narození
1997 - 24 let
Aktuální klub
NH Ostrava B
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
288
Procento vítězství
53.1%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina B NH Ostrava 20 - 7.2 2.8 0 1.7/4.1 41.5 - -
2010/11 žáci U14 - o 11. - 18. místo NH Ostrava 8 - 8.1 3.6 0 0.9/2.1 41.2 - -
2011/12 žáci U15 - skupina C NH Ostrava 12 - 9.3 2.8 0.3 2.6/4.1 63.3 - -
2011/12 žáci U15 - liga B NH Ostrava 12 - 14.5 5.5 0.2 3/5.3 57.1 - -
2012/13 kadeti U17 - základní část BCM Slez. Ostrava 22 - 3.0 0.6 0.3 0.8/1 78.3 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina B Sokol Karviná 3 - 13.3 4 0.7 3.3/4.3 76.9 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off BCM Slez. Ostrava 5 - 1.6 0.2 0.2 0.6/0.8 75.0 - -
2012/13 kadeti U17 - play-out B Sokol Karviná 2 - 15.5 4.5 0 6.5/6.5 100.0 - -
2012/13 kadeti U17 - Mistrovství ČR BCM Slez. Ostrava 3 3.3 0.0 0 0 0/0 0.0 0.3 -1.0
2013/14 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 8 - 4.5 1.1 0.6 0.4/0.8 50.0 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část BCM Slez. Ostrava 22 - 12.5 2.9 1.4 2.5/3.4 75.7 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina B Sokol Karviná 3 - 21.7 4 3.7 2.7/5 53.3 - -
2013/14 junioři U19 - play-off B NH Ostrava 1 - 3.0 1 0 1/2 50.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off BCM Slez. Ostrava 3 - 6.7 2 0 2.7/4 66.7 - -
2013/14 kadeti U17 - play-out B Sokol Karviná 2 - 19.5 5.5 2.5 1/1 100.0 - -
2013/14 junioři U19 - play-off NH Ostrava 2 - 5.0 1.5 0.5 0.5/1 50.0 - -
2014/15 junioři U19 - základní část BCM Ostrava 8 7.4 3.5 0.3 /1 1 0/0 0.0 1.5 1.5
2014/15 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 9 - 10.1 2.4 1.3 1.2/2 61.1 - -
2014/15 junioři U19 - play-off BCM Ostrava 2 0.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 junioři U19 - play-out B NH Ostrava 2 - 12.5 3.5 0.5 4/4 100.0 - -
2015/16 junioři U19 - základní část BCM Ostrava 7 3.3 0.7 0.1 /0.6 0.1 0/0 0.0 0.9 -1.0
2015/16 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 19 - 15.1 2.9 2.5 1.7/2.8 60.4 - -
2015/16 junioři U19 - play-off B NH Ostrava 2 - 14.5 2.5 1.5 5/5.5 90.9 - -
2016/17 muži - skupina C OST 18 - 3.7 0.4 0.7 0.8/1.1 70.0 - -
2017/18 muži - skupina C OST 19 - 7.1 1.5 1.1 0.8/1.5 55.2 - -
2017/18 muži - základní část OST 3 22.0 8.7 0.3 /0.7 2 2/3.3 60.0 3.3 6.7
2017/18 muži - play-off C OST 2 - 6.0 0.5 1 2/2.5 80.0 - -
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ BC Nový Jičín 15 5.2 1.5 0.1 /0.5 0.3 0.3/0.4 66.7 0.8 0.9
2018/19 muži - skupina C OST 21 - 4.1 1.1 0.5 0.5/1 50.0 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník OST 1 24.0 10.0 3 /4 1 1/2 50.0 3.0 11.0
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo BC Nový Jičín 8 6.5 0.6 0.1 /0.4 0.1 0/0 0.0 1.4 -1.0
2018/19 muži - play-off C OST 2 - 10.0 2 1 3/4.5 66.7 - -
2019/20 muži - skupina C OST 18 - 5.1 0.8 0.8 0.9/1.2 76.2 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník OST 1 8.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 1.0 -6.0
2020/21 muži - skupina C NH Ostrava B 2 - 5.0 1 1 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 26.1 1.1 7.1 1.8 0.8 1.3/2.1 169.7 2.4 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 TOROLA BT Příbor 14. 1. 2012 2011/12
2B body 15 BC Kolín 24. 3. 2012 2011/12
3B body 8 BC Kolín 9. 1. 2016 2015/16
Obranné doskoky 3 Slavoj Litoměřice 7. 3. 2015 2014/15
Útočné doskoky 2 BK Lipník 27. 9. 2017 2017/18
Doskoky celkem 4 Slavoj Litoměřice 7. 3. 2015 2014/15
Body 30 BC Kolín 24. 3. 2012 2011/12
Užitečnost 18 Sokol Písek 10. 1. 2015 2014/15
Asistence 3 BK Lipník 27. 9. 2017 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Opava 4 0:00 17.8 3.5 0.0 2.0 0.0 4.8/5.5 86.4 2.0
BK Opava 4 0:00 14.5 2.5 0.0 2.3 0.0 2.8/3.5 78.6 2.0
SAM BŠM Brno 4 0:00 14.3 2.8 0.0 1.8 0.0 3.5/5.8 60.9 3.0
BK Žďár n. S. 6 0:00 9.3 1.2 0.0 1.7 0.0 2.0/2.5 80.0 2.3
Jiskra Kyjov 3 0:00 18.0 4.3 0.0 2.3 0.0 2.3/4.7 50.0 4.0
Sokol Karviná 4 0:00 13.0 2.8 0.0 1.8 0.0 2.3/3.0 75.0 2.5
BC Nový Jičín 5 0:00 10.0 4.0 0.0 0.2 0.0 1.4/3.4 41.2 4.0
BC Nový Jičín 4 0:00 12.3 3.3 0.0 1.3 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 7 0:00 6.9 1.9 0.0 1.0 0.0 0.1/0.7 20.0 2.9
BVK Holice 2 0:00 23.5 6.0 0.0 3.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BC Vysočina 4 0:00 10.8 2.3 0.0 1.8 0.0 1.0/1.5 66.7 3.3
SK UP-BCM Olomouc 4 0:00 10.8 3.5 0.0 0.3 0.0 3.0/5.5 54.5 4.0
Slavia Kroměříž 3 0:00 13.3 4.3 0.0 1.0 0.0 1.7/2.3 71.4 1.7
Sokol Pražský 9 0:00 4.2 0.8 0.0 0.3 0.0 1.7/1.8 93.8 1.4
Sokol H. Králové 2 0:00 19.0 8.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 4.5
KK Val. Meziříčí 7 0:00 5.1 1.1 0.0 0.7 0.0 0.7/1.1 62.5 2.3
Renocar Podolí 6 0:00 6.0 0.2 0.0 1.5 0.0 1.2/1.7 70.0 2.3
SAM BŠM Brno 2 0:00 17.5 6.0 0.0 1.0 0.0 2.5/2.5 100.0 3.0
TOROLA BT Příbor 5 0:00 7.0 1.4 0.0 0.2 0.0 3.6/4.6 78.3 3.8
USK 8 0:00 4.3 1.0 0.0 0.3 0.0 1.5/2.1 70.6 3.1
SK Žabovřesky 6 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.7 60.0 1.8
BC Nový Jičín 2 0:00 13.5 3.0 0.0 1.5 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BK Pardubice 5 0:00 5.2 1.2 0.0 0.8 0.0 0.4/0.4 100.0 0.8
BK B&W Opava 2 0:00 12.0 3.5 0.0 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 3.0
Sokol Karviná 9 0:53 2.7 0.2 200.0 0.7 120.0 0.2/0.3 66.7 1.7
Tesla Pardubice 4 0:00 6.0 0.5 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.3
OLM 3 4:44 7.3 2.0 300.0 0.7 200.0 1.3/2.3 57.1 1.3
BK Loko Plzeň 2 0:00 10.0 2.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
TJ Šumperk 6 0:00 3.3 0.7 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.3
Sokol Písek 1 13:31 19.0 2.0 66.7 5.0 83.3 0.0/0.0 0.0 2.0
WBA 4 0:00 4.5 1.3 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 62.5 1.0
BK Děčín 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sršni Sokol Písek 4 0:00 4.3 0.3 0.0 0.8 0.0 1.5/1.5 100.0 2.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Kanonýři Josefov 2 0:00 8.0 1.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
OVA 1 24:00 15.0 0.0 0.0 4.0 50.0 3.0/6.0 50.0 2.0
Basket Opava 2010 3 8:00 4.3 1.0 75.0 0.7 66.7 0.3/0.7 50.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.5 0.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.5
Proton Zlín 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Královští Sokoli 3 1:26 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
BVK Holice 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
BK Pardubice 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 4.0
BCM Orli Prostějov 1 12:06 6.0 0.0 0.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tesla Pardubice 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Slavia Kroměříž 3 0:00 2.0 0.0 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Basketbal Olomouc 2 8:11 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sl. MBA Kroměříž 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
USK 2 2:01 2.5 0.5 50.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 10:46 2.5 0.5 33.3 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Opava B 2 9:46 2.0 0.0 0.0 0.5 14.3 0.5/1.0 50.0 3.5
USK Praha 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 4.0
PCE 2 4:01 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 14:02 3.0 0.0 0.0 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 4.0
VYS 2 4:05 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ZLN 2 2:57 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BRN 1 4:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sparta Praha 1 10:41 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 2 1:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SNAK A 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKB Zlín 1 5:53 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SP BASKET 2 8:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Loko Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -