Tereza Štechová

Národnost
CZE
Ročník narození
1996 - 26 let
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
277
Procento vítězství
70.8%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší dorostenky - skupina A Basket Slovanka B 15 - 4.7 1.9 0 0.8/1.5 54.5 - -
2010/11 starší žákyně - skupina A Basket Slovanka 14 - 7.1 2.7 0 1.7/3.6 47.1 - -
2010/11 starší žákyně - play-off Basket Slovanka 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2010/11 mladší dorostenky - play-off Basket Slovanka B 4 - 3.8 1.5 0 0.8/1.5 50.0 - -
2010/11 starší žákyně - Mistrovství ČR Basket Slovanka 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2011/12 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 2.0 -2.0
2011/12 kadetky U17 - skupina A Basket Slovanka B 17 - 7.1 2.5 0 2/2.6 77.3 - -
2011/12 kadetky U17 - play-off A Basket Slovanka B 3 - 3.7 1.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2011/12 kadetky U17 - play-off Basket Slovanka B 2 - 10.0 4.5 0 1/1 100.0 - -
2012/13 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 7 - 1.6 0.6 0 0.4/0.6 75.0 - -
2012/13 kadetky U17 - skupina A Basket Slovanka B 13 - 10.4 4.3 0 1.8/3.1 57.5 - -
2012/13 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 1 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 2.0 -
2012/13 juniorky U19 - skupina A Sokol Kladno 10 - 4.8 1.9 0 1/1.6 62.5 - -
2012/13 kadetky U17 - play-off Basket Slovanka 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 kadetky U17 - play-off A Basket Slovanka B 5 - 8.0 3.2 0 1.6/3.2 50.0 - -
2012/13 kadetky U17 - Mistrovství ČR Basket Slovanka 2 2.0 0.0 0 0 0/0 0.0 0.5 1.0
2013/14 juniorky U19 - skupina A Sokol Kladno 2 - 5.5 2 0 1.5/2 75.0 - -
2013/14 ženy - skupina B Basket Slovanka P-H 12 - 2.8 0.9 0 0.9/1.4 64.7 - -
2013/14 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 12 10.5 1.6 0.7 /2 0 0.3/0.7 37.5 1.3 1.6
2013/14 juniorky U19 - skupina A Sokol Kladno 22 - 6.0 2.4 0 1.2/2.4 51.9 - -
2013/14 ženy - předkolo play-off B Basket Slovanka P-H 1 - 2.0 0 0 2/2 100.0 - -
2013/14 juniorky U19 - play-off Basket Slovanka 1 7.0 2.0 1 /1 0 0/1 0.0 1.0 1.0
2014/15 ženy - skupina B Basket Slovanka P-H 6 - 1.5 0.5 0 0.5/0.8 60.0 - -
2014/15 juniorky U19 - skupina A ŠBK P-H Sadská 21 - 6.0 2.4 0 1.1/1.6 67.6 - -
2014/15 juniorky U19 - play-off ŠBK P-H Sadská 4 - 6.3 2.5 0 1.3/2.3 55.6 - -
2016/17 ženy - Krajský přebor žen ŠBK P-H Sadská 19 - 6.7 2.6 0.1 1.3/1.7 75.0 - -
2017/18 ženy - Středočeská basketbalová liga žen ŠBK P-H Sadská 13 - 9.1 3.8 0 1.5/1.7 90.9 - -
2017/18 ženy - Základní fáze TJ Radlice 19 - 7.2 2.5 0.1 2.1/2.8 73.6 - -
2017/18 ženy - Skupina o 1-3 místo ŠBK P-H Sadská 4 - 11.5 4.8 0 2/2.5 80.0 - -
2018/19 ženy - Základní fáze TJ Radlice 21 - 9.3 3.8 0.1 1.4/2.1 64.4 - -
2019/20 ženy - Základní fáze TJ Radlice 14 - 5.5 1.9 0.1 1.6/2 78.6 - -
2021/22 ženy - Základní fáze TJ Radlice 8 - 2.9 1.4 0 0.1/0.3 50.0 - -
Průměr za kariéru 27.7 0.5 6.0 2.3 0.0 1.2/1.9 164.9 1.6 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 21 SŠB Pardubice 17. 12. 2011 2011/12
2B body 11 TJ Sokol Kladno 3. 11. 2012 2012/13
3B body 1 BK Klatovy 18. 1. 2015 2014/15
Obranné doskoky 4 Studánka Pardubice 5. 10. 2013 2013/14
Útočné doskoky 4 Studánka Pardubice 17. 1. 2014 2013/14
Doskoky celkem 7 Studánka Pardubice 5. 10. 2013 2013/14
Body 26 TJ Sokol Kladno 3. 11. 2012 2012/13
Užitečnost 12 Studánka Pardubice 5. 10. 2013 2013/14
Asistence 6 Studánka Pardubice 5. 10. 2013 2013/14
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
BraB 6 0:00 9.0 3.2 0.0 0.3 1.7/2.2 76.9 2.0
SŠB Pardubice 2 0:00 22.0 5.0 0.0 0.0 12.0/12.5 96.0 -
BK Klatovy 3 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 3.0/4.3 69.2 2.3
Sokol Nusle 5 0:00 7.2 2.8 0.0 0.0 1.6/3.0 53.3 2.6
Basket Říčany 5 0:00 6.4 2.6 0.0 0.2 0.6/1.4 42.9 1.4
Legendy Litoměřice B 6 0:00 5.2 2.3 0.0 0.0 0.5/0.8 60.0 1.7
BCKol 3 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
DBaK 5 0:00 5.8 2.6 0.0 0.0 0.6/1.2 50.0 1.4
BaK Plzeň 4 0:00 7.3 3.5 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.3
BK Pirelli B 4 0:00 7.3 2.0 0.0 0.0 3.3/3.5 92.9 1.0
HB Basket 3 0:00 9.3 3.7 0.0 0.0 2.0/2.3 85.7 1.0
Sokol Dolní Počernice B 4 0:00 6.5 2.3 0.0 0.3 1.3/1.3 100.0 0.5
BA Čel 4 0:00 6.5 2.3 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.8
Sokol Kladno 2 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 2.0
PodB 4 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 5 0:00 4.6 1.4 0.0 0.0 1.8/2.2 81.8 1.8
BK Prosek B 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
TJ Ruzyně 4 0:00 5.3 2.5 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 0.8
Sokol Nusle 5 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.4/1.2 33.3 1.6
BA Sparta 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 2.0
BenB 3 0:00 6.3 2.3 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 0.7
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 1.5/2.3 66.7 2.3
BK Brandýs n.L. 5 0:00 3.2 1.4 0.0 0.0 0.4/1.2 33.3 2.0
B. Jablonec n. N. 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 2.7
BC Libo 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 1.0/1.0 100.0 2.0
TJ Sok.Kl. 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
DSK Basketball B 2 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 0.5
Sokol Dolní Počernice A 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Aritma Praha B 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 0.3
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BC Benešov 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BK Strakonice 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 0.7
Studánka Pardubice 2 24:56 4.5 2.0 33.3 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Kladno 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Pirelli A 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Babynec 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BK Prosek A 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
VALOSUN Brno 2 9:36 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
BLC Sparta 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
S.H.Počernice 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Frisco Sika Brno 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha B 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n. L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Karlovy Vary 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sokol Nusle B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
SBŠ Ostrava 1 13:01 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
VALOSUN Brno 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol H. Králové 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pečky 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brno 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Pod 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 3:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 1 8:38 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
USK Praha 1 7:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0