Daniel Suchánek

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Výška
187 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
271
Procento vítězství
60.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina B Sl. MBA Kroměříž 2 - 1.0 0.5 0 0/1 0.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina D Slavia MBA Kroměříž 13 - 5.1 2.4 /2.4 0 0.3/0.6 50.0 2.0 2.8
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga B Slavia MBA Kroměříž 8 - 5.1 2.4 /2.4 0 0.4/1.1 33.3 1.6 2.8
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Slavia MBA Kroměříž 3 - 6.0 2.3 /2.3 0 1.3/2.3 57.1 3.0 2.0
2011/12 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Slavia MBA Kroměříž 5 7.0 0.4 0.2 /1 0 0/0 0.0 1.0 0.4
2012/13 žáci U15 - základní skupina C Sl. MBA Kroměříž 13 - 3.9 1.7 0 0.5/1.2 43.8 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina D Slavia Kroměříž 13 - 19.3 8 0.1 3.1/5.6 54.8 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Sl. MBA Kroměříž 11 - 6.7 2.8 0.2 0.5/1.3 42.9 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B Slavia Kroměříž 8 - 10.5 3.8 0.3 2.3/4.4 51.4 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off Slavia Kroměříž 3 - 16.3 5.7 0.3 4/5 80.0 - -
2012/13 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. B Sl. MBA Kroměříž 2 24.0 9.5 2 1.5 1/2.5 40.0 3.0 9.5
2012/13 žáci U15 - MČR o pořadí Sl. MBA Kroměříž 2 24.0 2.5 0 0.5 1/2 50.0 3.5 -0.5
2013/14 kadeti U17 - skupina B Sl. MBA Kroměříž 10 - 7.6 3 0 1.6/3 53.3 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina C Sl. MBA Kroměříž 14 - 19.6 7.8 0.4 3/5.2 57.5 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga Sl. MBA Kroměříž 14 - 13.5 4.9 0.1 3.4/5.9 57.3 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off Sl. MBA Kroměříž 3 - 5.3 2 0 1.3/1.3 100.0 - -
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A Sl. MBA Kroměříž 3 36.0 17.0 6 0.3 4/5.7 70.6 4.0 17.0
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Sl. MBA Kroměříž 2 37.0 16.5 5.5 0.5 4/5.5 72.7 2.5 16.5
2014/15 kadeti U17 - skupina B SKB Zlín 20 - 13.7 4.2 0.9 2.8/4.3 64.7 - -
2014/15 junioři U19 - play-out SKB Zlín 6 22.7 3.2 1 /2.8 0.2 0.7/1 66.7 2.0 0.3
2015/16 junioři U19 - základní část SKB Zlín 19 18.7 7.3 1.8 /3.4 0.9 0.8/1.5 57.1 1.9 6.2
2015/16 kadeti U17 - skupina B SKB Zlín 21 - 18.5 5.6 0.9 4.5/8.4 53.7 - -
2015/16 kadeti U17 - play-out B SKB Zlín 4 - 17.8 6 0.5 4.3/7.8 54.8 - -
2015/16 junioři U19 - play-out SKB Zlín 3 30.0 10.0 2.7 /5 0.7 2.7/3.3 80.0 2.3 6.0
2015/16 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 1 10.0 3.0 0 /0 1 0/0 0.0 4.0 -
2015/16 kadeti U17 - Mistrovství ČR Synthesia Pardubice 2 20.0 5.0 1 /3 0.5 1.5/1.5 100.0 3.5 4.5
2016/17 junioři U19 - základní část PCE 14 12.1 1.6 0.3 /1.2 0.1 0.8/1.3 61.1 2.1 0.4
2016/17 muži - Základní část - skupina B Synthesia Pardubice 4 15.3 2.3 0.8 /3.5 0.3 0/0 0.0 3.3 -3.0
2016/17 muži - Skupina D 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 2 13.0 3.0 0 /0.5 1 0/0 0.0 3.5 -
2016/17 junioři U19 - play-off PCE 2 11.5 2.0 1 /1.5 0 0/0 0.0 4.5 -1.0
2016/17 muži - Předkolo Play-off Synthesia Pardubice 1 12.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 4.0 3.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ Synthesia Pardubice 7 15.7 3.3 1 /1.6 0.1 0.9/1.1 75.0 3.0 4.0
2017/18 junioři U19 - základní část PCE 17 15.5 4.4 1.5 /2.9 0.1 1.1/2.1 52.8 2.6 4.1
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo Synthesia Pardubice 4 11.8 3.3 1.3 /2.3 0 0.8/1.8 42.9 2.5 1.5
2017/18 junioři U19 - play-off PCE 5 10.2 1.6 0.4 /1.6 0.2 0.2/0.4 50.0 1.8 -0.6
2018/19 muži - skupina C Slavia Kroměříž 8 - 1.5 0.4 0.1 0.4/0.9 42.9 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník Slavia Kroměříž 2 - 1.5 0.5 /0.5 0 0.5/2 25.0 3.5 -3.5
Průměr za kariéru 30.1 6.3 8.9 3.1 0.3 1.7/3.1 193.5 2.4 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Lions J. Hradec 25. 10. 2015 2015/16
2B body 18 BK Prostějov 11. 11. 2012 2012/13
3B body 4 Slavia Kroměříž 17. 12. 2014 2014/15
Obranné doskoky 8 Královští Sokoli 21. 2. 2016 2015/16
Útočné doskoky 5 BK Loko Plzeň 18. 3. 2018 2017/18
Doskoky celkem 8 BCM Ostrava 24. 1. 2016 2015/16
Body 40 BK Prostějov 11. 11. 2012 2012/13
Užitečnost 18 PCE 20. 2. 2016 2015/16
Asistence 5 Slavoj Litoměřice 1. 5. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Vysočina 6 0:00 16.7 6.3 0.0 0.8 0.0 1.5/3.8 39.1 3.2
SK UP-BCM Olomouc 4 0:00 21.8 6.3 0.0 1.5 0.0 4.8/7.5 63.3 2.3
Tesla Pardubice 5 0:00 15.0 5.2 0.0 0.2 0.0 4.0/7.4 54.1 2.0
Jiskra Kyjov 6 0:00 12.5 3.8 0.0 0.5 0.0 3.3/5.3 62.5 4.0
Slavia Kroměříž 4 0:00 18.8 5.5 0.0 2.0 0.0 1.8/4.0 43.8 2.8
USK Praha 5 0:00 12.8 4.2 0.0 0.4 0.0 3.2/5.2 61.5 3.0
BK Opava 6 0:00 10.5 3.3 0.0 0.3 0.0 2.8/5.3 53.1 2.5
SAM BŠM Brno 4 0:00 14.8 4.0 0.0 0.8 0.0 4.5/6.5 69.2 2.5
Lions J. Hradec 3 0:00 17.7 4.0 0.0 0.7 0.0 7.7/12.3 62.2 2.0
BK Pelhřimov 3 0:00 17.7 5.3 0.0 0.3 0.0 6.0/10.7 56.3 4.3
BC Nový Jičín 4 0:00 13.0 5.0 1.000.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.3
Sršni Sokol Písek 5 0:00 10.0 3.2 0.0 0.4 0.0 2.4/3.2 75.0 2.8
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 24.5 8.5 0.0 1.0 0.0 4.5/7.5 60.0 2.5
USK Praha 3 0:00 16.3 5.7 0.0 0.3 0.0 4.0/5.0 80.0 2.7
BC Kolín 4 0:00 12.3 4.8 0.0 0.3 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Sokol H. Králové 3 0:00 16.3 7.3 0.0 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 1.3
BK Loko Plzeň 7 18:56 6.4 1.9 46.4 0.6 23.5 1.0/2.0 50.0 1.6
BK Pardubice 4 0:00 11.0 4.5 0.0 0.3 0.0 1.3/1.8 71.4 1.3
BC Nový Jičín 4 0:00 10.3 4.5 0.0 0.3 0.0 0.5/2.8 18.2 2.3
TOROLA Snakes Ostrava 4 0:00 8.8 3.5 0.0 0.0 0.0 1.8/2.0 87.5 2.3
Snakes Ostrava 4 0:00 8.5 3.5 466.7 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
NH Ostrava 4 0:00 7.3 3.0 300.0 0.3 0.0 0.5/1.3 40.0 2.3
BK Pardubice 5 2:00 5.6 2.0 250.0 0.0 0.0 1.6/2.8 57.1 1.6
Lions J. Hradec 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.5 0.0 0.5/4.0 12.5 3.5
Sokol Pražský 5 0:00 5.4 1.4 0.0 0.2 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sokol pražský 6 14:39 4.2 1.2 58.3 0.2 14.3 1.3/2.3 57.1 2.3
Královští Sokoli 2 32:22 11.5 3.0 75.0 1.0 18.2 2.5/5.0 50.0 4.0
USK 4 16:56 5.5 1.3 35.7 0.8 37.5 0.8/1.5 50.0 2.3
Slavoj Litoměřice 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Písek 8 14:54 2.6 0.5 30.8 0.3 16.7 0.9/1.1 77.8 2.4
BA Sparta Praha 2 0:00 9.5 2.5 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 1.5
PCE 1 32:22 19.0 3.0 60.0 4.0 66.7 1.0/2.0 50.0 1.0
BK B&W Opava 2 0:00 9.5 4.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 3.0
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 6.0 2.3 100.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 3.0
Slavoj Litoměřice 3 15:18 5.7 1.0 42.9 0.7 50.0 1.7/1.7 100.0 1.7
BVK Holice 2 0:00 8.0 3.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BC Nový Jičín 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
Válečníci Děčín 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.7
Baskeťáci TJ Sokol Josefov 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
BCM Orli Prostějov 6 11:28 2.0 0.7 33.3 0.2 33.3 0.2/0.5 33.3 1.8
Sokol H. Králové 2 0:00 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
OLM 2 11:42 4.0 1.0 40.0 0.5 33.3 0.5/0.5 100.0 3.0
Sokol Žižkov 2 14:08 4.0 1.5 50.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Slavoj Litoměřice 1 24:38 7.0 1.0 50.0 1.0 20.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Opava B 2 15:57 3.5 1.5 37.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
SAM BŠM Brno 3 10:26 1.7 0.7 66.7 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
HKR 1 18:33 5.0 0.0 0.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 4.0
PLZ 2 11:30 2.5 0.5 33.3 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 4.5
VYS 2 30:42 2.5 1.0 33.3 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
SP BASKET 2 10:45 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 1.5
Basketbal Olomouc 2 15:17 1.5 0.5 25.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol Písek 1 10:00 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BC Vysočina 1 7:44 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
Snakes Ostrava 1 16:08 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
ZLN 1 12:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 1 14:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sršni Sokol Písek 1 8:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Karviná 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basket Opava 2010 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Renocar Podolí 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0