Tomáš Kazda

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Výška
187 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
139
Procento vítězství
48.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina C BK Žďár n. S. 14 - 11.9 5.4 /5.4 0 1.2/5.7 21.3 2.7 4.7
2011/12 mladší žáci U14 - liga B BK Žďár n. S. 8 - 13.5 5.6 /5.6 0 2.3/7.3 31.0 2.1 6.4
2012/13 žáci U15 - základní skupina C BC Vysočina 14 - 6.5 2.3 0.2 1.3/2.9 43.9 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina B BC Vysočina 9 - 6.7 2.2 0.2 1.6/3 51.9 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 10 - 1.3 0.5 0 0.3/0.4 75.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off BC Vysočina 2 - 2.5 0 0.5 1/2 50.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 1 - 6.0 3 0 0/2 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 19 - 5.4 1.9 0.2 1/1.9 52.8 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off BC Vysočina 4 - 6.0 2 0.5 0.5/1 50.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 2 - 5.5 1 1 0.5/0.5 100.0 - -
2016/17 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 2 - 2.5 0.5 0.5 0/0 0.0 - -
2016/17 muži - skupina C BK Žďár n. S. 14 - 1.4 0 0.4 0.1/0.1 100.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část BC Vysočina 17 18.9 3.6 0.4 /2.7 0.6 0.8/1.4 58.3 1.4 1.2
2016/17 junioři U19 - play-out BC Vysočina 6 20.7 5.0 1.5 /2.8 0.5 0.5/1.2 42.9 1.0 3.7
2017/18 muži - skupina C BK Vlci Žďár 17 - 0.8 0.2 0.1 0.3/0.4 83.3 - -
Průměr za kariéru 19.9 3.2 5.2 1.8 0.3 0.8/2.1 108.6 1.4 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BK B&W Opava 5. 2. 2012 2011/12
2B body 13 SK UP-BCM Olomouc 22. 1. 2012 2011/12
3B body 3 BCM Orli Prostějov 6. 11. 2016 2016/17
Obranné doskoky 4 SAM BŠM Brno 15. 12. 2016 2016/17
Útočné doskoky 4 BCM Orli Prostějov 11. 2. 2017 2016/17
Doskoky celkem 5 BCM Orli Prostějov 11. 2. 2017 2016/17
Body 27 SK UP-BCM Olomouc 22. 1. 2012 2011/12
Užitečnost 16 Baskeťáci Josefov 27. 11. 2011 2011/12
Asistence 3 Sokol pražský 25. 3. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK B&W Opava 2 0:00 17.0 6.5 100.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.5
BC Vysočina 2 0:00 17.0 8.5 100.0 0.0 0.0 0.0/5.5 0.0 1.5
BVK Holice 2 0:00 14.5 7.0 100.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 4.5
BK Pardubice 2 0:00 13.0 5.5 100.0 0.0 0.0 2.0/9.5 21.1 2.5
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.3
BC Nový Jičín 2 0:00 11.5 4.5 100.0 0.0 0.0 2.5/9.5 26.3 1.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/4.5 22.2 3.5
SAM BŠM Brno 3 13:01 6.7 1.3 80.0 1.3 40.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Sokol pražský 4 22:12 4.5 1.5 35.3 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BK Opava 3 0:00 5.7 1.7 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
BCM Orli Prostějov 2 31:37 8.5 0.5 10.0 2.0 57.1 1.5/3.5 42.9 2.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
SK UP-BCM Olomouc 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 0.7
BK Loko Plzeň 4 18:11 3.0 0.8 50.0 0.3 12.5 0.8/1.8 42.9 1.0
NH Ostrava 2 0:00 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.5
Sokol H. Králové 2 0:00 5.5 1.5 100.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 4.5
SAM BŠM Brno 4 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 5.0 0.5 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 1.0
BC Nový Jičín 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.7
KK Val. Meziříčí 3 0:00 3.3 0.3 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
BC Kolín 3 0:00 3.0 0.3 0.0 0.3 0.0 1.3/1.3 100.0 1.0
Sokol Karviná 3 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Sokol Karviná 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Tesla Pardubice 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Baskeťáci TJ Sokol Josefov 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK 1 17:20 4.0 0.0 0.0 1.0 33.3 1.0/2.0 50.0 1.0
Jiskra Kyjov 3 0:00 1.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
Sokol Písek 2 20:23 2.0 0.0 0.0 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 1.5
PCE 1 0:20 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
TJ Šumperk 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKB Zlín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
SK Žabovřesky 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
Snakes Ostrava 1 29:45 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Renocar Podolí 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5