Tomáš Stoček

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Aktuální klub
BK Vlci Žďár
Výška
196 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
224
Procento vítězství
51.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina C BK Žďár n. S. 14 - 7.6 3.4 /3.4 0 0.8/4 19.6 3.6 0.9
2011/12 mladší žáci U14 - liga B BK Žďár n. S. 8 - 13.6 5.8 /5.8 0 2.1/4.4 48.6 4.0 7.4
2012/13 žáci U15 - základní skupina C BC Vysočina 12 - 9.1 4.2 0 0.8/2 37.5 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina B BC Vysočina 12 - 10.6 4.9 0.1 0.5/1.7 30.0 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off BC Vysočina 2 - 4.0 1.5 0 1/1 100.0 - -
2013/14 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 13 - 5.6 2.5 0 0.5/1.2 43.8 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off BC Vysočina 2 - 5.0 1.5 0 2/5 40.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 1 - 4.0 1 0 2/6 33.3 - -
2014/15 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 5 - 6.4 3 0 0.4/1 40.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 22 - 14.9 6.8 0 1.2/2.3 54.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off BC Vysočina 4 - 16.0 6.3 0.3 2.8/4.5 61.1 - -
2014/15 junioři U19 - play-off BC Vysočina 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 muži - skupina C BK Žďár n. S. 6 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 19 - 4.1 1.9 0 0.2/0.7 21.4 - -
2015/16 junioři U19 - play-off BC Vysočina 3 - 4.0 1.7 0 0.7/2 33.3 - -
2016/17 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 2 - 9.0 3.5 0 2/2 100.0 - -
2016/17 muži - skupina C BK Žďár n. S. 13 - 1.3 0.5 0 0.2/0.6 37.5 - -
2016/17 junioři U19 - základní část BC Vysočina 21 19.7 5.5 2.3 /8 0 1/1.8 52.6 2.0 2.3
2016/17 junioři U19 - play-out BC Vysočina 6 21.0 7.2 3.2 /7 0 0.8/1.3 62.5 2.8 6.5
2017/18 muži - skupina C BK Vlci Žďár 11 - 1.4 0.5 0 0.5/0.5 83.3 - -
2017/18 muži - play-off BK Vlci Žďár 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 muži - Baráž o I. LM BK Vlci Žďár 3 - 1.3 0.7 /0.7 0 0/0 0.0 - 1.3
2018/19 muži - skupina B BK Vlci Žďár 21 - 4.6 2 0.1 0.3/1 33.3 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník BK Vlci Žďár 1 - 10.0 4 /4 0 2/3 66.7 3.0 6.0
2018/19 muži - play-off B BK Vlci Žďár 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina C BK Vlci Žďár 13 - 5.3 2.5 0 0.2/0.3 75.0 - -
2019/20 muži - základní BK Vlci Žďár B 2 - 7.0 2 1 0/0 0.0 - -
2020/21 muži - skupina C Renocar Podolí 1 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
Průměr za kariéru 22.4 2.4 6.6 2.9 0.0 0.7/1.6 112.4 2.5 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Sokol Písek 19. 11. 2016 2016/17
2B body 17 SK UP-BCM Olomouc 22. 1. 2012 2011/12
3B body 1 BC Kolín 24. 2. 2013 2012/13
Obranné doskoky 10 PCE 29. 1. 2017 2016/17
Útočné doskoky 3 Sokol pražský 25. 3. 2017 2016/17
Doskoky celkem 12 PCE 29. 1. 2017 2016/17
Body 38 SK UP-BCM Olomouc 22. 1. 2012 2011/12
Užitečnost 31 SK UP-BCM Olomouc 22. 1. 2012 2011/12
Asistence 2 BA Nymburk 23. 10. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 16.0 6.3 0.0 0.3 2.8/4.5 61.1 2.0
BK Opava 3 0:00 14.7 6.7 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.7
Sl. MBA Kroměříž 3 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
SAM BŠM Brno 4 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
Jiskra Kyjov 4 0:00 10.5 4.8 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
BK Loko Plzeň 4 19:23 9.8 4.0 48.5 0.0 1.8/2.5 70.0 2.8
BC Kolín 3 0:00 12.7 6.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 3.0
SAM BŠM Brno 6 5:18 4.7 2.0 63.2 0.0 0.7/1.7 40.0 2.3
Slavia Kroměříž 5 0:00 5.6 2.4 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 2.2
SKB Zlín 3 0:00 9.3 4.7 0.0 0.0 0.0/2.7 0.0 1.3
BVK Holice 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tesla Pardubice 3 0:00 6.7 2.3 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 3.0
BC Nový Jičín 2 0:00 10.0 4.0 100.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Baskeťáci TJ Sokol Josefov 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 2 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
BC Vysočina 2 0:00 8.5 3.5 100.0 0.0 1.5/7.0 21.4 4.0
SK Žabovřesky 5 0:00 3.4 1.6 0.0 0.0 0.2/0.2 100.0 1.2
Sokol Karviná 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.7
Snakes Ostrava 2 27:31 8.5 4.0 38.1 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Tesla Pardubice 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 3.0
BK B&W Opava 2 0:00 8.0 3.5 100.0 0.0 1.0/2.5 40.0 4.0
BVK Holice 4 0:00 4.0 1.3 125.0 0.3 0.8/1.3 60.0 2.5
Sokol BK Chrudim 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 5.0
Královští Sokoli 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
BK NAPOS Vysoká n.L. 4 0:00 3.8 1.8 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 3.3
Sokol H. Králové 2 0:00 7.0 3.5 100.0 0.0 0.0/1.5 0.0 4.5
Sokol Písek 2 22:44 7.0 2.0 40.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 5.0
Sokol Karviná 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
PCE 2 14:49 6.5 3.0 30.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BCM Orli Prostějov 2 20:23 6.5 3.0 42.9 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Slavoj Litoměřice 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
Tesla Pardubice 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
Slavoj Litoměřice 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 4.3
NH Ostrava 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 3.3
BC Nový Jičín 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
BK Pardubice 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.5/4.0 12.5 3.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Kanonýři Josefov 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
KK Val. Meziříčí 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sok. Šlapanice A 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 2.0
ASK Blansko 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol pražský 4 18:23 1.8 0.8 18.8 0.0 0.3/0.5 50.0 3.3
BVK Holice 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0/3.5 0.0 5.0
BK Opava 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK 1 36:09 5.0 2.0 15.4 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
OLM 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA LYNX Liberec 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Renocar Podolí 5 0:00 0.8 0.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.3
Bra 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 4.5
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
TJ Šumperk 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
VYS 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -