Jiří Tkáč

Národnost
CZE
Ročník narození
1997 - 24 let
Aktuální klub
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno
Výška
194 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
339
Procento vítězství
65.8%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - základní část BK Pardubice 7 - 1.9 0.7 0 0.4/0.7 60.0 - -
2010/11 kadeti U16 - skupina B BK Pardubice B 6 - 4.2 1.5 0.2 0.7/0.7 100.0 - -
2010/11 žáci U14 - skupina B BK Pardubice 19 - 15.2 7.1 0 1/2.4 41.3 - -
2010/11 kadeti U16 - play-off BK Pardubice B 2 - 6.0 3 0 0/0.5 0.0 - -
2010/11 kadeti U16 - play-off BK Pardubice 1 - 4.0 2 0 0/1 0.0 - -
2010/11 žáci U14 - play-off BK Pardubice 2 - 20.5 9 0 2.5/5.5 45.5 - -
2010/11 kadeti U16 - Mistrovství ČR BK Pardubice 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2010/11 žáci U14 - Mistrovství ČR BK Pardubice 5 - 9.8 4.4 0 1/2 50.0 - -
2011/12 kadeti U17 - základní část BK Pardubice 6 - 2.3 1.2 0 0/0.3 0.0 - -
2011/12 kadeti U17 - skupina B BK Pardubice B 18 - 13.7 5.5 0.2 2.2/3.6 62.5 - -
2011/12 žáci U15 - skupina B BK Pardubice 11 - 17.3 7.7 0.2 1.3/2.7 46.7 - -
2011/12 žáci U15 - extraliga BK Pardubice 15 - 16.3 7.1 0.1 1.7/3.1 54.3 - -
2011/12 kadeti U17 - play-off BK Pardubice 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2011/12 kadeti U17 - play-off B BK Pardubice B 5 - 10.2 3.8 0.4 1.4/2 70.0 - -
2011/12 kadeti U17 - Mistrovství ČR BK Pardubice 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 kadeti U17 - play-off BK Pardubice B 3 - 7.3 2.3 0.3 1.7/2.3 71.4 - -
2011/12 žáci U15 - MČR zákl. sk. B BK Pardubice 2 - 15.5 6 0 3.5/4.5 77.8 - -
2011/12 žáci U15 - Mistrovství ČR BK Pardubice 2 - 17.0 6.5 0 4/6.5 61.5 - -
2012/13 muži - základní BK Pardubice B 16 - 11.2 4.2 0.6 1.1/2.6 43.9 - -
2012/13 kadeti U17 - základní část BK Pardubice 15 - 6.8 2.7 0.3 0.5/1 46.7 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina B BK Pardubice B 7 - 16.1 6.6 0.7 0.9/1.4 60.0 - -
2012/13 muži - nadstavba 7.-12. BK Pardubice B 4 - 5.5 2 0.5 0/0.8 0.0 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off BK Pardubice 2 - 10.0 2.5 1 2/2 100.0 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off B BK Pardubice B 2 - 13.0 5.5 0.5 0.5/1.5 33.3 - -
2012/13 kadeti U17 - Mistrovství ČR BK Pardubice 3 6.0 1.7 0.7 0 0.3/1 33.3 0.7 0.7
2013/14 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 4 - 4.3 2 0 0.3/0.5 50.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 3 - 7.7 2.3 0.3 2/2 100.0 - -
2013/14 kadeti U17 - Mistrovství ČR Synthesia Pardubice 2 28.5 8.5 4 0 0.5/0.5 100.0 3.0 6.0
2014/15 muži - skupina B Tesla Pardubice 15 - 6.1 2.1 0.3 1/1.5 65.2 - -
2014/15 junioři U19 - základní část PCE 16 14.3 3.4 1.2 /3 0.1 0.6/1.1 58.8 0.8 3.8
2014/15 muži - základní část Tesla Pardubice 2 - 11.0 2 /2 2 1/1.5 66.7 2.5 8.0
2014/15 junioři U19 - play-off PCE 3 5.0 1.0 0 /1 0.3 0/0 0.0 0.3 0.3
2014/15 junioři U19 - Mistrovství ČR PCE 2 7.5 1.5 0.5 /1.5 0 0.5/1 50.0 1.0 -2.5
2015/16 muži - skupina B Tesla Pardubice 19 - 10.2 3.4 0.5 1.7/2.6 67.3 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina B Synthesia Pardubice 9 12.8 3.1 1.3 /2.3 0 0.4/0.8 57.1 1.3 5.0
2015/16 junioři U19 - základní část PCE 14 14.8 5.6 2.1 /4.6 0.1 0.9/1.3 66.7 0.8 6.6
2015/16 muži - základní část Tesla Pardubice 1 - 8.0 3 /3 0 2/2 100.0 1.0 7.0
2015/16 muži - Skupina D - 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 5 20.4 6.0 2.6 /5.4 0.2 0.2/0.4 50.0 1.8 6.0
2015/16 junioři U19 - play-off PCE 3 18.7 7.0 1.7 /5 1 0.7/0.7 100.0 1.7 5.0
2015/16 muži - Předkolo Play-off Synthesia Pardubice 2 20.5 3.0 1 /3.5 0 1/1 100.0 0.5 3.5
2015/16 junioři U19 - Mistrovství ČR PCE 2 9.0 2.0 0.5 /1.5 0 1/1.5 66.7 1.0 1.5
2016/17 muži - skupina C SK Žabovřesky 22 - 9.6 3 0.6 1.8/2.7 65.0 - -
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ Sokol Šlapanice 3 7.3 0.7 0.3 /1.3 0 0/0 0.0 0.7 0.7
2017/18 muži - skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 15 - 11.3 3.1 0.9 2.2/3.2 68.8 - -
2017/18 muži - play-off C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 - 5.0 1 1 0/0 0.0 - -
2018/19 muži - skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 16 - 6.0 1.9 0.4 1.1/1.7 66.7 - -
2019/20 muži - skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 17 - 10.1 2.9 1 1.3/2.1 62.9 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 - 6.0 0 /0 1 3/4 75.0 1.0 4.0
2019/20 muži - Základní část Slovan Černá Pole B 1 - 11.0 4 1 0/0 0.0 - -
2020/21 muži - skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 2 - 11.0 5.5 0 0/0.5 0.0 - -
Průměr za kariéru 30.6 2.7 9.0 3.4 0.3 1.2/1.9 226.8 1.4 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BK Tábor 17. 1. 2016 2015/16
2B body 16 BA Sparta 24. 9. 2011 2011/12
3B body 3 WBA 12. 12. 2012 2012/13
Obranné doskoky 5 SKB Zlín 10. 1. 2015 2014/15
Útočné doskoky 6 Sokol Písek 19. 3. 2016 2015/16
Doskoky celkem 10 JBC mmcité Brno 21. 2. 2016 2015/16
Body 32 BA Sparta 24. 9. 2011 2011/12
Užitečnost 28 GBA 6. 3. 2016 2015/16
Asistence 4 SKB Zlín 10. 1. 2015 2014/15
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 6 0:00 17.8 7.2 0.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 2.0
USK Praha 7 0:00 14.3 6.4 0.0 0.1 0.0 1.0/2.3 43.8 2.0
Tesla Pardubice 6 0:00 15.8 6.2 0.0 0.7 0.0 1.5/2.7 56.3 2.0
TJ Šumperk 6 0:00 15.0 4.0 0.0 1.5 0.0 2.5/3.7 68.2 1.2
Sokol Karviná 9 0:00 8.7 3.1 0.0 0.4 0.0 1.1/1.9 58.8 1.0
BVK Holice 7 0:00 10.3 3.1 733.3 0.4 0.0 2.7/4.1 65.5 2.1
BK Žďár n. S. 6 0:00 9.0 1.8 0.0 0.8 500.0 2.8/4.0 70.8 2.2
Sokol H. Králové 3 0:00 17.0 7.3 0.0 0.3 0.0 1.3/3.7 36.4 2.0
Sršni Sokol Písek 7 0:00 7.3 2.3 0.0 0.4 0.0 1.4/1.7 83.3 1.3
SAM BŠM Brno 3 0:00 15.3 6.7 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 2.7
Renocar Podolí 6 0:00 7.3 2.2 0.0 0.5 0.0 1.5/1.8 81.8 1.3
KK Val. Meziříčí 6 0:00 7.2 1.3 0.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BC Nový Jičín 2 0:00 21.0 10.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 19.0 7.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
BC Vysočina 4 0:00 8.5 2.8 0.0 0.5 0.0 1.5/2.3 66.7 2.3
SK Žabovřesky 4 0:00 8.0 1.8 0.0 1.3 0.0 0.8/1.0 75.0 1.8
Sokol Vyšehrad 2 0:00 16.0 7.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
USK 8 0:00 4.0 1.9 0.0 0.0 0.0 0.3/0.9 28.6 1.6
BA Sparta 1 0:00 32.0 16.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Sokol Darren Chrudim 3 0:00 10.7 3.7 0.0 0.7 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
TJ Turnov 4 0:00 7.8 2.8 0.0 0.5 0.0 0.8/2.0 37.5 1.5
Sl. MBA Kroměříž 2 0:00 15.5 6.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
VM 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.5 0.0 1.5/5.0 30.0 0.5
WBA 3 0:00 9.7 3.3 0.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
SKB Zlín 4 20:55 7.3 2.5 34.5 0.3 50.0 1.5/1.8 85.7 1.0
TJ Sokol BK Chrudim 2 0:00 14.0 5.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sokol Žižkov C 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
BK Tábor 1 0:00 26.0 6.0 0.0 2.0 0.0 8.0/12.0 66.7 3.0
Sokol Písek 6 12:39 4.2 1.2 38.9 0.5 37.5 0.3/0.3 100.0 1.0
BK Děčín 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Proton Zlín 5 0:00 4.6 1.8 0.0 0.2 0.0 0.4/0.4 100.0 0.4
Jiskra Kyjov 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 1.0
Královští Sokoli 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 2.0
Tesla Pardubice 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
BK Brandýs n. L. 3 0:00 7.3 2.3 0.0 0.3 0.0 1.7/2.3 71.4 1.0
BK Opava 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Start Havířov 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Královští Sokoli 2 18:47 9.0 4.0 61.5 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
TOROLA BT Příbor 1 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.0
PLZ 2 21:26 8.5 3.5 58.3 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Lions J. Hradec B 2 0:00 8.5 2.0 400.0 1.0 200.0 1.5/2.0 75.0 -
Slavia Kroměříž 2 0:00 8.0 1.5 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
USK 4 12:24 3.8 1.0 40.0 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 0.5
TJ Jiskra Hořice 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
OLM 3 1:56 4.7 1.3 400.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Kbely 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 23:06 6.5 1.5 37.5 0.5 25.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Sokol Nová Paka 2 0:00 6.5 1.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Slavoj Litoměřice 3 24:11 4.3 1.7 33.3 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
Basket Opava 2010 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Sokol Žižkov 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
VSK Mendelu B 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK Týniště nad Orlicí 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Radotínský SK 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.3
BC Benešov 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
VYS 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BC Nový Jičín 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol pražský 4 9:49 2.0 0.8 37.5 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.8
GBA Sparta Praha 1 22:02 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
ZLN 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BCM Slez. Ostrava 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Bra 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 7:47 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Olomouc 2 10:56 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 1 17:14 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VYS 1 12:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HKR 2 5:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava B 1 2:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0