Barbora Žilková

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 25 let
Aktuální klub
KP Brno C
Výška
173 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
285
Procento vítězství
59.3%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší žákyně - skupina B Valosun Brno 21 - 3.2 1.5 0 0.2/1.3 14.8 - -
2011/12 starší žákyně U15 - skupina C Valosun Brno 14 - 5.0 2 0 1/2.5 40.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - skupina D Valosun Brno 12 - 11.3 4.6 0.1 1.9/3.8 50.0 - -
2011/12 starší žákyně U15 - extraliga Valosun Brno 16 - 6.2 2.1 0.3 1.2/2.1 55.9 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - extraliga B Valosun Brno 8 - 10.4 3.6 0 3.1/5.3 59.5 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - play-off Valosun Brno 3 - 11.7 4.7 0 2.3/6 38.9 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - Mistrovství ČR Valosun Brno 5 - 6.8 1.4 0.2 3.4/4.8 70.8 - -
2011/12 starší žákyně U15 - Mistrovství ČR Valosun Brno 3 - 5.0 1.3 0.3 1.3/2.3 57.1 - -
2011/12 starší žákyně U15 - MČR zákl. sk. B Valosun Brno 2 - 4.5 1 0 2.5/4 62.5 - -
2012/13 kadetky U17 - základní část VALOSUN Brno 20 - 4.8 1.4 0.2 1.7/2.5 66.0 - -
2012/13 starší žákyně U15 - základní skupina C Valosun KP Brno 14 - 15.8 5.9 0.6 2.1/3.7 57.7 - -
2012/13 starší žákyně U15 - extraliga Valosun KP Brno 16 - 15.3 5.3 0.6 2.9/4.8 59.7 - -
2012/13 kadetky U17 - play-off VALOSUN Brno 3 - 7.3 1.7 0.3 3/4.3 69.2 - -
2012/13 starší žákyně U15 - Mistrovství ČR sk. B Valosun KP Brno 2 - 12.0 4.5 0 3/4.5 66.7 - -
2012/13 starší žákyně U15 - MČR o konečné pořadí Valosun KP Brno 2 - 18.5 7.5 0 3.5/3.5 100.0 - -
2013/14 juniorky U19 - základní část VALOSUN Brno 18 16.8 4.4 1.6 /4.5 0.2 0.8/1.4 53.8 0.7 2.1
2013/14 kadetky U17 - základní část VALOSUN Brno 18 - 7.7 2.8 0.1 1.9/2.7 71.4 - -
2013/14 juniorky U19 - play-off VALOSUN Brno 3 25.0 5.3 1.7 /5 0.3 1/1.3 75.0 0.7 2.3
2013/14 kadetky U17 - play-off VALOSUN Brno 3 - 7.3 1.7 0.7 2/3.3 60.0 - -
2014/15 kadetky U17 - základní část VALOSUN Brno 22 - 8.9 2.6 0.8 1.3/2 63.6 - -
2014/15 juniorky U19 - základní část VALOSUN Brno 20 22.9 5.7 1.6 /4.6 0.7 0.7/1 68.4 1.4 2.9
2014/15 juniorky U19 - play-off VALOSUN Brno 5 18.2 5.8 1.2 /3.6 0.8 1/1.2 83.3 1.4 0.6
2014/15 kadetky U17 - play-off VALOSUN Brno 3 - 5.7 1 1 0.7/1.3 50.0 - -
2014/15 juniorky U19 - Mistrovství ČR VALOSUN Brno 2 17.0 5.5 2 /4.5 0.5 0/0 0.0 1.5 -1.5
2015/16 ženy - základní část VALOSUN KP Brno B 21 19.9 6.5 2.1 /4.2 0.5 0.8/1.2 64.0 1.1 4.6
2015/16 juniorky U19 - základní část VALOSUN Brno 20 23.7 9.7 2.1 /5 1.5 1.1/1.9 59.5 1.7 7.7
2015/16 juniorky U19 - play-off VALOSUN Brno 3 28.7 12.3 2.7 /7.7 1.7 2/3.3 60.0 1.7 6.7
2015/16 ženy - play-out VALOSUN KP Brno B 4 21.0 6.8 1.3 /4 1 1.3/1.5 83.3 1.0 5.8
2015/16 juniorky U19 - Mistrovství ČR VALOSUN Brno 2 24.0 5.0 1.5 /6.5 0 2/3 66.7 2.0 -3.0
Průměr za kariéru 47.5 7.3 7.8 2.5 0.4 1.4/2.4 288.0 1.8 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 SBŠ Ostrava U14 28. 4. 2012 2011/12
2B body 14 SBŠ Ostrava 24. 11. 2012 2012/13
3B body 4 BK Prosek 22. 2. 2015 2014/15
Obranné doskoky 8 B. Jablonec n. N. 30. 1. 2016 2015/16
Útočné doskoky 4 Sokol H. Králové 6. 10. 2013 2013/14
Doskoky celkem 12 B. Jablonec n. N. 30. 1. 2016 2015/16
Body 34 SBŠ Ostrava 24. 11. 2012 2012/13
Užitečnost 23 Sokol ZVUS H. Králové 22. 11. 2015 2015/16
Asistence 5 USK Praha 6. 12. 2014 2014/15
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Basket Slovanka 14 22:40 6.1 1.8 34.7 0.6 19.5 0.9/1.1 75.0 1.0
KARA Trutnov 9 25:34 9.6 2.1 35.8 1.4 31.0 1.0/1.4 69.2 1.3
SBŠ Ostrava 5 0:00 15.4 6.2 0.0 0.6 0.0 1.2/2.4 50.0 2.2
BK Brno 9 0:00 7.0 1.7 0.0 0.6 0.0 2.0/2.9 69.2 1.7
Sokol H. Králové 6 24:31 9.7 2.8 51.5 1.0 31.6 1.0/2.3 42.9 1.3
Basket Slovanka 9 0:00 6.4 2.0 0.0 0.1 0.0 2.1/3.0 70.4 1.3
SK-EKO Sokol H. Králové 5 0:00 10.8 3.2 0.0 0.4 0.0 3.2/5.2 61.5 2.0
Sokol H. Králové 6 0:00 8.7 2.8 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 0.7
BA Sparta 8 0:00 6.5 2.4 0.0 0.3 0.0 1.0/1.8 57.1 2.1
Frisco Brno 5 0:00 9.8 3.2 0.0 0.2 0.0 2.8/5.0 56.0 3.0
Loko Trutnov 5 0:00 9.4 3.8 0.0 0.2 0.0 1.2/2.0 60.0 2.6
SBŠ Ostrava 6 0:00 7.7 1.8 0.0 0.3 0.0 3.0/4.0 75.0 2.7
SŠMH Brno 8 19:06 5.4 1.3 27.8 0.5 26.7 1.4/2.3 61.1 1.3
DBaK 2 0:00 21.5 9.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Panter Javorník 4 0:00 10.5 4.0 0.0 0.3 0.0 1.8/4.5 38.9 2.5
Studánka Pardubice 4 0:00 10.3 4.3 0.0 0.0 0.0 1.8/5.0 35.0 2.3
Loko Trutnov 5 0:00 8.0 2.4 0.0 0.0 0.0 3.2/5.0 64.0 2.6
ŠBK P-H Sadská 4 0:00 9.0 3.0 0.0 0.3 0.0 2.3/3.8 60.0 1.0
Basket Slovanka 5 0:00 7.0 2.2 0.0 0.4 0.0 1.4/2.6 53.8 1.6
BK Strakonice 6 0:00 5.8 1.7 0.0 0.2 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Slovan Litoměřice 2 0:00 17.5 5.0 0.0 1.5 0.0 3.0/5.5 54.5 1.5
KARA Trutnov 6 0:00 5.8 2.7 0.0 0.2 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
SBŠ Ostrava U14 5 0:00 7.0 2.2 0.0 0.2 0.0 2.0/3.6 55.6 2.0
BK Strakonice 4 24:12 8.0 2.0 47.1 0.8 27.3 1.8/2.5 70.0 1.3
Studánka Pardubice 2 0:00 15.5 4.5 0.0 0.5 0.0 5.0/7.5 66.7 2.5
BA Sparta Praha 6 20:44 5.2 1.3 38.1 0.5 37.5 1.0/1.7 60.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 3 26:08 10.0 3.0 45.0 1.0 42.9 1.0/1.3 75.0 2.0
FM 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
B. Jablonec n. N. 4 24:18 7.3 1.5 18.8 1.3 41.7 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 4 0:00 7.0 3.3 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
USK Praha 5 0:00 5.4 1.8 0.0 0.2 0.0 1.2/2.0 60.0 2.2
Frisco Sika Brno 5 0:00 5.4 1.6 0.0 0.0 0.0 2.2/4.2 52.4 1.6
BK Frýdek-Místek 4 0:00 6.8 2.5 0.0 0.0 0.0 1.8/5.5 31.8 3.3
OLM 4 21:05 6.5 1.5 46.2 0.8 20.0 1.3/1.5 83.3 1.0
USK Praha 7 15:29 3.7 1.3 37.5 0.1 6.3 0.7/1.1 62.5 1.4
Loko Karlovy Vary 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.5
SBŠ Ostrava 4 16:41 5.5 2.0 50.0 0.3 14.3 0.8/1.5 50.0 0.8
OSK Olomouc 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Studánka Pardubice 2 0:00 10.0 1.5 0.0 2.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
Sokol Kladno 2 0:00 9.5 2.0 0.0 0.5 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
BK Strakonice B 2 21:05 9.0 4.0 72.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Pečky 2 21:33 9.0 2.5 45.5 1.0 40.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BK Havířov 1 0:00 18.0 6.0 0.0 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 4.0
Žabiny Brno B 2 18:18 7.5 3.0 46.2 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 -
BK Žďár n. S. 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.5
BA Sparta Praha 3 0:00 4.3 1.0 0.0 0.0 0.0 2.3/3.0 77.8 4.3
Loko Karlovy Vary 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 2.5
Loko Krnov 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Studánka Pardubice 2 18:33 3.5 1.0 40.0 0.5 14.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Studánka Pardubice 1 12:48 6.0 3.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
B. Jablonec n. N. 3 16:19 2.0 0.7 25.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 0.7
BA Sparta 2 19:19 2.5 1.0 28.6 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Nusle 2 7:55 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Žďár n. S. 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Basket Slovanka 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0