Jan Bráblík

Národnost
CZE
Ročník narození
1996 - 26 let
Aktuální klub
Slovan Černá Pole C
Výška
183 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
216
Procento vítězství
63.4%
Počet klubů
8

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - základní část JBC Brno 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2010/11 kadeti U16 - Mistrovství ČR JBC Brno 2 - 3.5 1 0.5 0/0 0.0 - -
2011/12 kadeti U17 - skupina B SAM BŠM Brno 22 - 11.4 2.8 1.3 1.9/2.6 72.4 - -
2012/13 junioři U19 - základní část BA Sparta Praha 19 7.3 2.1 0.5 /1 0.2 0.7/0.9 76.5 0.5 2.4
2012/13 kadeti U17 - základní část JBC Brno 21 - 6.2 1.5 0.7 1.1/1.4 79.3 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off JBC Brno 4 - 1.5 0.3 0.3 0.3/1 25.0 - -
2012/13 junioři U19 - play-out BA Sparta Praha 5 7.2 1.8 0.6 /1.4 0.2 0/0.2 0.0 1.0 1.4
2012/13 kadeti U17 - Mistrovství ČR JBC Brno 3 18.7 5.0 0.3 1 1.3/1.3 100.0 2.3 4.7
2013/14 junioři U19 - základní část JBC Brno 20 8.4 2.1 0.3 /0.8 0.3 0.7/0.8 81.3 0.6 2.0
2013/14 junioři U19 - skupina B SAM BŠM Brno 7 - 13.3 2.7 2.1 1.4/1.9 76.9 - -
2013/14 junioři U19 - Mistrovství ČR JBC Brno 2 1.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2014/15 muži - skupina C SK Žabovřesky 1 - 5.0 0 1 2/2 100.0 - -
2014/15 junioři U19 - základní část JBC Brno 10 5.6 2.0 0.3 /0.8 0.4 0.2/0.2 100.0 0.7 1.3
2014/15 junioři U19 - skupina B SAM BŠM Brno 4 - 19.3 5.8 1.5 3.3/4 81.3 - -
2014/15 muži - Skupina A1 JBC Brno 1 11.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 junioři U19 - play-off JBC Brno 2 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina B JBC mmcité Brno 8 6.5 1.4 0.4 /0.8 0.1 0.3/0.3 100.0 1.0 -0.3
2016/17 muži - skupina C Renocar Podolí 5 - 4.0 1.2 0.4 0.4/0.4 100.0 - -
2016/17 muži - play-off Renocar Podolí 1 - 1.0 0 0 1/1 100.0 - -
2017/18 muži - skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 16 - 5.1 1.3 0.5 1/1.3 76.2 - -
2017/18 muži - základní část Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 - 8.0 4 /4 0 0/0 0.0 2.0 6.0
2017/18 muži - play-off C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 2 - 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 muži - skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 3 - 5.0 1 1 0/0 0.0 - -
2018/19 muži - Základní část Slovan Černá Pole B 18 - 12.9 3.2 1.8 1/1.2 81.8 - -
2019/20 muži - základní 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - Základní část Slovan Černá Pole B 14 - 10.1 1.8 1.9 0.9/1.1 81.3 - -
2020/21 muži - základní Slovan Černá Pole C 4 - 17.5 2.3 2.8 4.8/6 79.2 - -
2020/21 muži - Základní část Slovan Černá Pole B 1 - 15.0 6 1 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Základní část Slovan Černá Pole C 15 - 13.3 3.1 2.1 0.8/1.2 66.7 - -
Průměr za kariéru 18.0 2.4 6.9 1.6 0.9 1.0/1.3 127.3 1.5 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 SK Žabovřesky B 3. 11. 2021
2B body 6 TJ Třebíč B 17. 10. 2021
3B body 6 SK Žabovřesky B 31. 1. 2022
Body 24 SK Žabovřesky B 31. 1. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Tesla Pardubice 19. 2. 2012 2011/12
2B body 11 Královští Sokoli 21. 2. 2015 2014/15
3B body 6 SK Žabovřesky B 31. 1. 2022 2021/22
Obranné doskoky 5 Slavoj Litoměřice 10. 11. 2013 2013/14
Útočné doskoky 2 BC Vysočina 3. 11. 2012 2012/13
Doskoky celkem 5 Slavoj Litoměřice 10. 11. 2013 2013/14
Body 33 Královští Sokoli 21. 2. 2015 2014/15
Užitečnost 11 VYS 29. 11. 2014 2014/15
Asistence 4 Sokol Šlapanice 20. 11. 2015 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
2. 10. 2021 Základní část Sok Hodonín 12 6 0 0/0 0
3. 10. 2021 Základní část Sp. Uherský Brod 11 4 1 0/0 0
14. 10. 2021 Základní část TESLA Brno 11 3 1 2/7 28.6
17. 10. 2021 Základní část TJ Třebíč B 12 6 0 0/1 0.0
3. 11. 2021 Základní část SK Žabovřesky B 10 2 1 3/3 100.0
5. 11. 2021 Základní část ASK Blansko 18 3 3 3/3 100.0
20. 11. 2021 Základní část BC VYSOČINA B 6 0 2 0/0 0
10. 12. 2021 Základní část BK Vyškov 17 4 3 0/0 0
18. 12. 2021 Základní část Sp. Uherský Brod 9 3 1 0/0 0
19. 12. 2021 Základní část Sok Hodonín 20 6 2 2/2 100.0
14. 1. 2022 Základní část TESLA Brno 13 2 3 0/0 0
15. 1. 2022 Základní část TJ Třebíč B 19 2 5 0/0 0
31. 1. 2022 Základní část SK Žabovřesky B 24 3 6 0/0 0
25. 2. 2022 Základní část BK Vyškov 14 3 2 2/2 100.0
5. 3. 2022 Základní část ASK Blansko 3 0 1 0/0 0
Celkem 15 199 47 31 12/18 66.7
Průměr 15 13.3 3.1 2.1 0.8/1.2 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Královští Sokoli 3 0:00 21.0 6.3 0.0 2.0 0.0 2.3/2.7 87.5 2.0
VSK Mendelu B 4 0:00 14.3 3.5 0.0 2.3 0.0 0.5/1.0 50.0 2.3
TJ Třebíč B 3 0:00 17.7 4.0 0.0 2.3 0.0 2.7/3.7 72.7 2.7
Sok Hodonín 3 0:00 17.7 5.3 0.0 1.7 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Tesla Pardubice 3 0:00 15.7 3.0 0.0 2.7 0.0 1.7/2.0 83.3 2.0
BK Vyškov 3 0:00 15.3 2.7 0.0 2.7 0.0 2.0/2.3 85.7 2.3
SK Žabovřesky C 3 0:00 15.0 3.3 0.0 2.7 0.0 0.3/0.7 50.0 3.0
SKB Černovice A 3 0:00 15.0 3.3 0.0 2.3 0.0 1.3/1.3 100.0 0.3
Univerzita 4 0:00 11.0 2.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Královští Sokoli 2 0:00 21.0 6.0 0.0 2.5 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
Sokol Žižkov C 2 0:00 21.0 6.5 0.0 2.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
Sokol Brno II 3 0:00 13.3 3.3 0.0 2.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.7
BC Vysočina 7 3:03 5.7 0.9 200.0 1.0 175.0 1.0/1.4 70.0 1.4
Slezi Basket 2 0:00 19.5 4.0 0.0 3.5 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
TESLA Brno 4 0:00 9.8 1.3 0.0 2.0 0.0 1.3/3.0 41.7 3.5
SK Žabovřesky B 2 0:00 17.0 2.5 0.0 3.5 0.0 1.5/1.5 100.0 3.0
Tesla Pardubice 2 0:00 16.5 4.5 0.0 1.0 0.0 4.5/4.5 100.0 3.0
VETUNI 3 0:00 11.0 2.0 0.0 1.3 0.0 3.0/3.3 90.0 2.0
VYS 5 13:48 5.4 1.0 45.5 0.6 30.0 1.6/1.6 100.0 1.6
Renocar Podolí 2 0:00 11.5 1.5 0.0 1.5 0.0 4.0/4.5 88.9 2.5
Sršni Sokol Písek 4 11:06 5.5 0.8 75.0 1.0 44.4 1.0/1.0 100.0 0.3
ASK Blansko 2 0:00 10.5 1.5 0.0 2.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
BC Vysočina 3 0:00 7.0 2.0 0.0 0.3 0.0 2.0/2.7 75.0 4.0
Sp. Uherský Brod 2 0:00 10.0 3.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 10.0 2.5 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
BK Žďár n. S. 3 0:00 6.3 1.7 0.0 0.7 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
Sl. MBA Kroměříž 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
WBA 2 0:00 9.0 1.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BCM Slez. Ostrava 5 0:00 3.4 0.4 0.0 0.6 0.0 0.8/0.8 100.0 1.2
Sokol Karviná 5 0:00 3.2 1.0 0.0 0.2 0.0 0.6/0.8 75.0 1.2
Basket Kohouti A 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BC Nový Jičín 2 0:00 7.0 1.0 0.0 0.5 0.0 3.5/4.0 87.5 2.5
Sršni Sokol Písek 2 0:00 7.0 0.5 0.0 1.5 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
Proton Zlín 3 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
SK Voltage 3 0:00 4.3 1.3 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
USK 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Židlochovice 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
SalesiánSport 2 0:00 5.0 0.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BK Pardubice 4 0:00 2.5 0.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.3
NH Ostrava 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
KK Val. Meziříčí 1 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
Slavoj Litoměřice 2 19:26 4.0 0.5 33.3 0.5 33.3 1.5/3.0 50.0 2.0
Lions J. Hradec 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PCE 7 3:35 1.1 0.3 40.0 0.1 33.3 0.1/0.3 50.0 -
ZLN 1 18:52 7.0 2.0 66.7 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Opava 2010 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC VYSOČINA B 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK Žabovřesky 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
SKB Zlín 4 7:29 1.3 0.3 25.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol pražský 5 5:51 1.0 0.2 33.3 0.2 20.0 0.0/0.0 0.0 0.2
BK Opava 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
TJ Šumperk 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 1 7:39 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
USK 3 3:52 0.7 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol BK Chrudim 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BC Vysočina 1 2:41 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 10:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sparta Praha 3 0:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava B 2 8:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5