Matěj Musil

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Výška
189 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
228
Procento vítězství
52.2%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina D SAM BŠM Brno 14 - 8.2 3.6 0 0.9/2.1 43.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B SAM BŠM Brno 6 - 7.5 2.5 0 2.5/4.8 51.7 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off SAM BŠM Brno 5 - 6.2 2.4 0.2 0.8/2.4 33.3 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina C SAM Brno 14 - 7.8 2.6 0.2 2/3.6 54.9 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga SAM Brno 15 - 7.8 2.7 0.2 1.9/3.4 54.9 - -
2014/15 junioři U19 - skupina B SAM BŠM Brno 15 - 5.4 1.8 0.2 1.2/1.8 66.7 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část JBC Brno 5 - 2.8 0.2 0.4 1.2/2 60.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B SAM BŠM Brno 20 - 10.3 3.5 0.5 2/3.9 50.0 - -
2014/15 kadeti U17 - předkolo play-off B SAM BŠM Brno 1 - 7.0 3 0 1/4 25.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off JBC Brno 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off SAM BŠM Brno 5 - 7.2 2.8 0.2 1/1.8 55.6 - -
2015/16 junioři U19 - skupina B SAM BŠM Brno 20 - 5.9 1.9 0.5 0.7/1.3 52.0 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část JBC mmcité Brno 22 - 5.7 1.9 /1.9 0.2 1.5/2.7 54.2 1.7 2.8
2015/16 junioři U19 - play-off B SAM BŠM Brno 2 - 4.0 2 0 0/1 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off JBC mmcité Brno 3 - 2.7 0.3 /0.3 0.3 1/2.7 37.5 2.3 -1.3
2015/16 junioři U19 - play-off SAM BŠM Brno 4 - 2.5 1 0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část SAM BŠM Brno 2 9.0 0.5 0 /3 0 0.5/2 25.0 1.0 -2.0
2016/17 junioři U19 - skupina B BŠM Brno B 8 - 10.5 3.3 0.9 1.4/3.1 44.0 - -
2016/17 junioři U19 - play-off SAM BŠM Brno 2 14.0 3.0 1.5 /2.5 0 0/0 0.0 2.0 -
2017/18 junioři U19 - základní část SAM Brno 18 15.4 4.2 1.2 /3.1 0.3 0.9/1.7 51.6 2.3 1.1
2017/18 junioři U19 - play-off SAM Brno 3 11.3 1.7 0 /0 0.3 0.7/0.7 100.0 2.0 1.0
2018/19 muži - skupina C SA Brno 14 - 5.3 1.2 0.4 1.8/2.4 75.8 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník SA Brno 1 - 10.0 3 /6 0 4/4 100.0 - 7.0
2018/19 muži - play-off C SA Brno 4 - 3.3 0 0.8 1/1 100.0 - -
2018/19 muži - play-off - 3. kolo SA Brno 3 - 1.3 0.3 0 0.7/0.7 100.0 - -
2019/20 muži - skupina C SA IMA Brno 13 - 5.2 1.4 0.2 1.8/2.5 69.7 - -
2019/20 muži - skupina Východ SA KOMFORT Brno 3 5.0 1.3 0 /0 0.3 0.3/0.7 50.0 0.3 0.7
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník SA IMA Brno 1 - 4.0 1 /1 0 2/2 100.0 4.0 -
2020/21 muži - skupina C SA Brno 2 - 3.5 1.5 0 0.5/2 25.0 - -
Průměr za kariéru 25.3 1.6 6.1 2.0 0.3 1.3/2.4 170.0 2.0 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 SK UP-BCM Olomouc 14. 9. 2013 2013/14
2B body 10 BK Prostějov 14. 12. 2012 2012/13
3B body 3 BCM Ostrava 14. 2. 2015 2014/15
Obranné doskoky 3 BA Nymburk 18. 2. 2018 2017/18
Útočné doskoky 3 BCM Orli Prostějov 11. 11. 2017 2017/18
Doskoky celkem 4 BCM Orli Prostějov 11. 11. 2017 2017/18
Body 24 BK Prostějov 14. 12. 2012 2012/13
Užitečnost 13 BA Nymburk 18. 2. 2018 2017/18
Asistence 2 BCM Orli Prostějov 4. 3. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Baskeťáci TJ Sokol Josefov 4 0:00 13.0 4.5 300.0 0.3 0.0 3.3/5.0 65.0 2.0
Sokol Karviná 3 0:00 10.7 3.3 0.0 0.7 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sršni Sokol Písek 5 0:00 6.2 2.4 0.0 0.2 0.0 0.8/2.4 33.3 2.2
TJ Šumperk 3 0:00 9.3 2.0 0.0 0.3 0.0 4.3/4.7 92.9 4.0
NH Ostrava 5 0:00 5.6 2.6 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.5
Kanonýři Josefov 3 0:00 8.7 2.3 0.0 0.7 0.0 2.0/2.3 85.7 1.0
SK Žabovřesky 4 0:00 6.3 2.0 133.3 0.0 0.0 2.3/3.0 75.0 1.8
Jiskra Kyjov 3 0:00 8.3 3.3 0.0 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 3.3
Královští Sokoli 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Lions J. Hradec 2 0:00 11.5 3.5 0.0 0.0 0.0 4.5/8.5 52.9 1.5
BC Vysočina 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Sokol Karviná 5 0:00 4.4 1.2 0.0 0.4 0.0 0.8/1.2 66.7 2.8
BC Kolín 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
Tesla Pardubice 4 0:00 5.5 1.8 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
Královští Sokoli 3 0:00 6.7 2.3 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
Tesla Pardubice 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.5
BK Snakes Ostrava 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
USK 7 13:55 2.7 0.7 62.5 0.3 28.6 0.4/0.6 75.0 2.4
BC Nový Jičín 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 0.5
USK Praha 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 8.5 2.0 100.0 0.5 100.0 3.0/6.0 50.0 3.5
Synthesia Pardubice 3 0:00 5.7 2.0 100.0 0.3 0.0 0.7/3.0 22.2 2.0
Jiskra Kyjov 3 0:00 5.3 1.0 0.0 1.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
BC Vysočina 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 1.7
Slavia Kroměříž 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.5
Slavia Kroměříž 3 0:00 5.0 1.3 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
Slavia Kroměříž 3 0:00 5.0 1.0 0.0 0.3 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
SKB Zlín 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
BK Loko Plzeň 2 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 6.5 1.5 100.0 0.5 100.0 2.0/3.0 66.7 1.5
KK Val. Meziříčí 3 0:00 4.3 0.7 0.0 0.3 0.0 2.0/2.0 100.0 2.3
BC Benešov 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 1.5
BCM Orli Prostějov 2 16:51 5.5 2.0 28.6 0.5 25.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BK Opava 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 5.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
WBA 4 0:00 2.3 0.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 1.0
BC Nový Jičín 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.3
BK Opava 3 0:00 2.7 0.3 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
USK 3 0:00 2.7 1.0 100.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Basket Opava 2010 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol pražský 1 13:22 7.0 1.0 33.3 1.0 50.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Renocar Podolí 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
PCE 2 13:55 3.0 0.5 25.0 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 1.5
NH Ostrava 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
OLM 2 0:00 3.0 1.0 200.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 3.5
BK Loko Plzeň 3 11:51 1.7 0.3 11.1 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 0.3
Snakes Ostrava 2 13:46 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BK Pardubice 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Wolves Radotín 3 0:00 1.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
SNAK A 2 7:43 2.0 0.0 0.0 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 0.5
BA Sparta 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol Písek 2 12:32 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Slavoj Litoměřice 1 13:05 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -