Lenka Nováková

Národnost
CZE
Ročník narození
1996 - 26 let
Aktuální klub
Stavební fakulta
Výška
171 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
321
Procento vítězství
39.9%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší dorostenky - skupina A TJ Klatovy 21 - 10.7 3.7 0.1 3/5.8 52.9 - -
2011/12 juniorky U19 - skupina A BK Klatovy 18 - 7.9 2.3 0.4 2.1/3.3 62.7 - -
2011/12 kadetky U17 - skupina A BK Klatovy 20 - 16.2 5.3 0.6 3.8/6.2 61.3 - -
2011/12 juniorky U19 - play-off A BK Klatovy 3 - 15.3 4.3 0.3 5.7/7.3 77.3 - -
2011/12 kadetky U17 - play-out A BK Klatovy 6 - 17.8 6.7 0.8 2/3.8 52.2 - -
2012/13 kadetky U17 - základní část BK Strakonice 21 - 5.2 1.6 0.2 1.3/2.2 59.6 - -
2012/13 kadetky U17 - skupina A BK Klatovy 9 - 15.1 5 0.4 3.8/6.4 58.6 - -
2012/13 juniorky U19 - skupina A BK Klatovy 20 - 15.3 4.7 0.6 4.3/6.9 61.6 - -
2012/13 juniorky U19 - play-out A BK Klatovy 6 - 16.5 5.8 0.7 2.8/4.5 63.0 - -
2012/13 kadetky U17 - play-off BK Strakonice 3 - 2.3 0.7 0 1/2 50.0 - -
2012/13 kadetky U17 - play-out A BK Klatovy 3 - 8.0 3.3 0 1.3/2.7 50.0 - -
2013/14 juniorky U19 - základní část BK Strakonice 22 32.8 7.5 2.2 /5.7 0.5 1.8/2.7 65.0 2.2 5.7
2013/14 ženy - Oblastní přebor BK Klatovy 1 - 6.0 2 0 2/3 66.7 - -
2013/14 juniorky U19 - play-out BK Strakonice 6 28.5 9.2 3.7 /6.8 0.2 1.3/2.3 57.1 2.0 7.2
2014/15 juniorky U19 - skupina A BK Klatovy 18 - 15.3 5.9 0.2 2.9/4.1 70.3 - -
2014/15 ženy - Oblastní přebor Ženy BK Klatovy 4 - 7.3 3.5 0 0.3/2.5 10.0 - -
2014/15 juniorky U19 - play-out A BK Klatovy 2 - 11.5 3.5 0 4.5/7 64.3 - -
2015/16 ženy - Základní fáze Stavební fakulta 13 - 7.8 2.6 0.3 1.7/2.3 73.3 - -
2015/16 ženy - Ženy OP BK Klatovy 10 - 12.9 4.2 0.9 1.8/2.6 69.2 - -
2016/17 ženy - skupina A BK Klatovy 15 - 11.3 4 0.4 2.1/3.1 66.0 - -
2016/17 ženy - Základní fáze Stavební fakulta 14 - 10.9 3.8 0.5 1.9/3.1 59.1 - -
2016/17 ženy - skupina o udržení BK Klatovy 4 - 11.0 3.3 1 1.5/2 75.0 - -
2017/18 ženy - skupina A BK Klatovy 11 - 9.5 3.2 0.4 2.1/3.5 60.5 - -
2017/18 ženy - Základní fáze Stavební fakulta 14 - 8.4 3 0.6 0.7/1.6 43.5 - -
2018/19 ženy - Základní fáze Stavební fakulta 14 - 10.4 3.6 0.3 2.3/3.2 71.1 - -
2018/19 ženy - OP ženy BK Klatovy 6 - 10.3 4.3 0.2 1.2/3.2 36.8 - -
2019/20 ženy - Základní fáze Stavební fakulta 14 - 15.1 5.6 0.4 2.6/4.5 58.7 - -
2019/20 ženy - Západočeská liga BK Klatovy 5 - 12.0 4.8 0.4 1.2/1.4 85.7 - -
2020/21 ženy - Západočeská liga žen BK Klatovy 1 - 12.0 6 0 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - Základní fáze Stavební fakulta 12 - 13.8 5.1 0.8 1.4/2 70.8 - -
2022/23 ženy - Základní fáze Stavební fakulta 5 - 13.8 5.4 0.4 1.8/4 45.0 - -
Průměr za kariéru 24.7 2.8 11.3 3.9 0.4 2.3/3.7 138.3 1.4 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BK Prosek B 17. 10. 2022
2B body 8 HB Basket 25. 10. 2022
3B body 1 TJ Sokol Jinonice 10. 11. 2022
Body 18 HB Basket 25. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Aritma Praha 3. 2. 2013 2012/13
2B body 14 BK Lvice Litoměřice 26. 10. 2014 2014/15
3B body 4 Sokol Kladno 11. 11. 2012 2012/13
Obranné doskoky 8 USK Praha 1. 12. 2013 2013/14
Útočné doskoky 5 Studánka Pardubice 9. 2. 2014 2013/14
Doskoky celkem 9 USK Praha 1. 12. 2013 2013/14
Body 33 BK DE Prosek B 4. 2. 2011 2010/11
Užitečnost 18 KARA Trutnov 17. 11. 2013 2013/14
Asistence 3 KARA Trutnov 17. 11. 2013 2013/14
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
5. 10. 2022 Základní fáze BK Pirelli B 12 6 0 0/0 0
17. 10. 2022 Základní fáze BK Prosek B 7 2 0 3/5 60.0
25. 10. 2022 Základní fáze HB Basket 18 8 0 2/6 33.3
10. 11. 2022 Základní fáze TJ Sokol Jinonice 14 5 1 1/4 25.0
15. 11. 2022 Základní fáze Sokol Michle 18 6 1 3/5 60.0
Celkem 5 69 27 2 9/20 45.0
Průměr 5 13.8 5.4 0.4 1.8/4.0 45.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BaK Plzeň 7 0:00 16.6 5.6 0.0 0.9 0.0 2.9/4.6 62.5 2.0
BKj. Kralupy n.V. 6 0:00 17.0 6.2 0.0 0.5 0.0 3.2/6.2 51.4 1.2
Sokol Kladno 7 0:00 13.7 3.9 0.0 0.7 0.0 3.9/6.0 64.3 1.6
TJ ČZU Praha 9 0:00 9.9 3.4 0.0 0.1 0.0 2.7/4.0 66.7 0.7
BA Sparta Praha 6 10:59 12.7 4.2 250.0 0.3 40.0 3.3/4.5 74.1 2.2
Sokol Dolní Počernice A 6 0:00 12.3 3.7 0.0 0.8 0.0 2.5/3.2 78.9 0.8
DBaK 4 0:00 18.3 7.5 0.0 0.3 0.0 2.5/4.0 62.5 1.8
BA Sparta 6 0:00 11.7 3.5 0.0 0.3 0.0 3.7/5.7 64.7 2.5
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 17.3 7.3 0.0 0.3 0.0 2.0/3.0 66.7 1.8
BK Prosek B 5 0:00 13.8 4.4 0.0 0.8 0.0 2.6/3.6 72.2 1.0
Basket Slovanka B 5 0:00 13.2 4.4 0.0 0.4 0.0 3.2/5.4 59.3 1.6
Sokol Michle 3 0:00 18.7 7.7 0.0 0.7 0.0 1.3/3.0 44.4 1.0
BSK T. Kraslice 4 0:00 13.5 5.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.3 88.9 1.8
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 13.3 4.5 0.0 0.0 0.0 4.3/6.8 63.0 1.5
VSK Iuridica 3 0:00 17.3 5.7 0.0 1.3 0.0 2.0/2.3 85.7 1.3
Aritma Praha B 6 0:00 8.5 3.2 0.0 0.2 0.0 1.7/2.5 66.7 0.5
Sokol Nusle B 5 0:00 10.2 4.2 0.0 0.0 0.0 1.8/3.0 60.0 1.4
BLC Sparta 5 0:00 10.2 3.4 0.0 0.8 0.0 1.0/2.8 35.7 1.2
TJ Slavoj Tachov 4 0:00 12.5 4.5 0.0 0.8 0.0 1.3/1.5 83.3 0.5
BK Prosek A 5 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.6 76.9 1.2
BK Pirelli B 3 0:00 16.0 7.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 0.3
SŠB Pardubice 2 0:00 23.5 8.5 0.0 1.5 0.0 2.0/5.5 36.4 1.0
BaK Plzeň "B" 4 0:00 11.3 3.5 0.0 0.8 0.0 2.0/4.3 47.1 1.0
BK Pirelli A 4 0:00 10.5 3.3 0.0 1.0 0.0 1.0/1.8 57.1 0.5
Studánka Pardubice 4 22:41 10.5 4.5 69.2 0.3 33.3 0.8/1.5 50.0 1.8
Babynec 4 0:00 10.3 3.5 0.0 0.8 0.0 1.0/1.5 66.7 1.3
HB Basket 3 0:00 13.3 4.7 0.0 0.7 0.0 2.0/3.3 60.0 0.7
Sokol Nusle 5 0:00 7.8 1.8 0.0 0.2 0.0 3.6/7.0 51.4 1.6
DSK Basketball B 5 0:00 7.4 2.6 0.0 0.6 0.0 0.4/0.8 50.0 1.0
BŠ Tygři Praha 2 0:00 18.5 8.0 0.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 0.5
Sokol Dolní Počernice B 3 0:00 12.0 4.3 0.0 0.3 0.0 2.3/5.0 46.7 0.7
BC Libo 6 0:00 5.5 2.2 0.0 0.0 0.0 1.2/2.7 43.8 1.3
SBŠ Ostrava 4 32:10 8.0 2.0 40.0 0.5 40.0 2.5/5.0 50.0 2.8
BK Loko K. Vary 3 0:00 10.3 4.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.0
BaK Plzeň 3 0:00 10.0 3.7 0.0 0.3 0.0 1.7/3.3 50.0 1.0
Sokol Nusle 4 0:00 6.5 1.3 0.0 0.0 0.0 4.0/5.8 69.6 2.5
BC Benešov 2 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
USK Praha B 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 1.0
Sokol H. Králové 2 0:00 11.0 3.0 0.0 0.5 0.0 3.5/6.0 58.3 2.5
KARA Trutnov 2 35:00 10.0 2.5 35.7 0.5 25.0 3.5/3.5 100.0 2.0
Žďár nad Sáz 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 -
SBŠ Ostrava 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Ško-Energo MB 1 0:00 17.0 4.0 0.0 1.0 0.0 6.0/8.0 75.0 2.0
B. Jablonec n. N. 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Loko Karlovy Vary 4 0:00 4.3 1.0 0.0 0.0 0.0 2.3/4.5 50.0 2.3
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové 2 33:58 7.5 2.0 50.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 1.5
TJ Sokol Jinonice 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
USK Praha 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Strakonice B 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Říčany 1 0:00 13.0 2.0 0.0 1.0 0.0 6.0/6.0 100.0 -
B. Jablonec n. N. 1 0:00 12.0 3.0 0.0 0.0 0.0 6.0/11.0 54.5 1.0
VALOSUN Brno 2 28:45 5.5 1.5 30.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
Basket Slovanka 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
BK Brno 4 0:00 2.5 0.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.8
Basket Slovanka 2 31:45 4.5 2.0 36.4 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
USK Praha 2 40:00 4.5 1.0 50.0 0.5 12.5 1.0/1.0 100.0 1.5
SŠMH Brno 2 31:47 3.5 1.5 21.4 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BC Benešov 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.0
Porg Basket 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VALOSUN Brno 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
KARA Trutnov 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0