David Rischawy

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
330
Procento vítězství
52.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší minižáci - SOP mladšího minižactva - Sever BK KARA Trutnov 20 - 5.0 2.3 0 0.5/1.5 31.0 - -
2010/11 nejmladší minižáci - SOP nejmladšího minižactva - Sever BK KARA Trutnov 20 - 9.7 4.4 0 0.9/2.5 36.7 - -
2010/11 žáci U14 - základní část KARA Trutnov 4 - 1.5 0.8 0 0/0 0.0 - -
2010/11 kvalifikace o účast na MČR nejml. minižáků - Kvalifikace o účast na MČR nejmladších minižáků BK KARA Trutnov "B" 4 - 10.0 3.8 0 2.5/4.8 52.6 - -
2010/11 mladší minižáci - Ml.mini o 5.-8. místo BK KARA Trutnov 4 - 8.8 4.3 0 0.3/2 12.5 - -
2010/11 nejmladší minižáci - O Přeborníka oblasti BK KARA Trutnov 6 - 16.5 6.8 0 2.8/6.3 44.7 - -
2011/12 starší minižáci U13 - základní část KT 28 - 7.2 3.1 0 0.9/2.8 33.3 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - sever BK KARA Trutnov 16 - 14.0 6.3 0 1.4/3.9 35.5 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - play-off BK KARA Trutnov 4 - 12.8 5.8 0 1.3/2 62.5 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - základní část Loko Trutnov "B" 6 - 4.5 1.5 0 1.5/2.3 64.3 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - semifinále BK KARA Trutnov 4 - 9.5 4.3 0 1/2.3 44.4 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - finále BK KARA Trutnov 4 - 7.5 3.3 0 1/2 50.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní KT 23 - 8.9 2.9 0.6 1.3/3.7 36.5 - -
2012/13 starší minižáci U13 - základní KT 16 - 12.2 5.1 0.3 1/3.1 32.7 - -
2012/13 starší minižáci U13 - kvalicikace o MČR Loko Trutnov "B" 6 - 5.3 1.5 0.5 0.8/5.3 15.6 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo C KT 3 - 5.0 2 0 1/4 25.0 - -
2013/14 žáci U15 - základní KARA Trutnov 16 - 8.2 3.1 0.4 0.6/2.3 27.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina C KARA Trutnov 14 - 13.8 4.5 0.9 2.2/4.6 48.4 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. B KARA Trutnov 8 - 17.1 7.3 0.5 1.1/3.3 34.6 - -
2013/14 žáci U15 - final four KARA Trutnov 2 - 12.5 3.5 1.5 1/2.5 40.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina B KARA Trutnov 12 - 13.8 4.5 0.4 3.5/6.8 51.2 - -
2014/15 žáci U15 - základní Loko Trutnov 6 - 4.7 2.2 0 0.3/0.5 66.7 - -
2014/15 kadeti U17 - základní BK KARA Trutnov 20 - 8.5 2.9 0.6 1.1/2.9 38.6 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. B KARA Trutnov 10 - 12.7 4.5 0.4 2.5/5 50.0 - -
2014/15 žáci U15 - final4 Loko Trutnov 2 - 16.0 6 1 1/3 33.3 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A KARA Trutnov 22 - 11.3 3.1 1 2/3.7 52.4 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off A KARA Trutnov 2 - 16.0 4.5 2 1/2 50.0 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off KARA Trutnov 4 - 18.0 6 1.5 1.5/3.5 42.9 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 14 15.7 4.0 1.1 /3.1 0.4 0.8/1.4 55.0 1.6 1.7
2016/17 junioři U19 - skupina B Loko Trutnov 10 - 21.2 6.2 2.2 2.2/5 44.0 - -
2017/18 junioři U19 - skupina B Loko Trutnov 13 - 12.9 3.4 1.3 2.2/4.2 52.7 - -
2017/18 junioři U19 - play-out B Loko Trutnov 7 - 7.9 2.1 0.9 1/2.3 43.8 - -
Průměr za kariéru 41.3 0.7 10.1 3.7 0.5 1.3/3.2 163.5 2.5 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Sluneta Ústí n. L. 21. 9. 2014 2014/15
2B body 15 TJ Sokol Jaroměř-Jos 26. 3. 2011 2010/11
3B body 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3. 12. 2016 2016/17
Obranné doskoky 3 Slavoj Litoměřice 30. 10. 2016 2016/17
Útočné doskoky 3 BK Loko Plzeň 7. 1. 2017 2016/17
Doskoky celkem 3 Slavoj Litoměřice 30. 10. 2016 2016/17
Body 36 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3. 12. 2016 2016/17
Užitečnost 17 Slavoj Litoměřice 30. 10. 2016 2016/17
Asistence 4 Slavoj Litoměřice 30. 10. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 28.8 7.5 0.0 3.5 0.0 3.3/6.5 50.0 1.8
PP HK 8 0:00 12.0 5.1 0.0 0.1 0.0 1.4/3.1 44.0 1.9
Sokol Hradec Králové 8 0:00 9.0 3.8 0.0 0.0 0.0 1.5/3.6 41.4 3.1
BK Opava 4 0:00 18.0 6.0 0.0 1.5 0.0 1.5/3.5 42.9 3.3
BK Vividbooks Pardub 8 0:00 8.4 3.5 0.0 0.3 0.0 0.6/2.6 23.8 2.6
Královští Sokoli 4 0:00 16.3 6.3 0.0 0.5 0.0 2.3/4.8 47.4 3.8
Kanonýři Josefov 4 0:00 13.8 4.0 0.0 1.5 0.0 1.3/3.0 41.7 3.3
Sokol Hradec Králové 8 0:00 6.1 2.5 0.0 0.0 0.0 1.1/3.3 34.6 1.8
BC Nový Jičín 2 0:00 22.5 9.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
SKB Zlín 2 0:00 22.5 9.0 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
ČT 4 0:00 10.8 2.3 0.0 1.3 0.0 2.5/5.3 47.6 1.8
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 21.0 5.0 0.0 3.0 0.0 2.0/5.5 36.4 2.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 21.0 6.0 0.0 1.5 0.0 4.5/7.5 60.0 3.5
BK Studánka Pardubic 5 0:00 8.0 3.6 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 44.4 1.2
BC Vysočina 2 0:00 19.5 7.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 19.5 5.5 0.0 0.5 0.0 7.0/13.0 53.8 2.5
BVK Holice 3 0:00 12.3 4.7 0.0 0.7 0.0 1.0/3.7 27.3 2.3
TJ Turnov 6 0:00 6.0 2.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.8
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 9.0 4.3 0.0 0.0 0.0 0.5/3.3 15.4 1.3
BC Vysočina 3 0:00 11.3 2.3 0.0 1.0 0.0 3.7/6.0 61.1 3.0
Sokol Hradec Králové 4 0:00 8.0 3.8 0.0 0.0 0.0 0.5/2.3 22.2 1.3
BK Studánka Pardubic 4 0:00 7.8 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 2.5
BK Pce 4 0:00 7.5 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BVK Holice 4 0:00 7.5 3.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.3
SK Týniště nad Orlicí 4 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
Válečníci Děčín 2 0:00 15.0 4.5 0.0 1.5 0.0 1.5/3.5 42.9 4.5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 14.0 3.5 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.5 0.0 3.5
Sokol Žižkov C 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
BC Benešov 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 11.5 3.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.5 40.0 4.0
BC Kolín 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.5 71.4 4.0
Tesla Pardubice 3 0:00 7.0 2.3 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
Sokol PP Hradec Králové 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/6.0 0.0 4.0
Královští Sokoli 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
BK Opava 1 0:00 18.0 5.0 0.0 1.0 0.0 5.0/10.0 50.0 5.0
Sokol Pražský 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 4.5
BC Vysočina 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
Slavoj Litoměřice 2 16:51 7.0 2.5 71.4 0.5 25.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 11.0 2.0 0.0 0.0 0.0 7.0/10.0 70.0 3.0
BK Studánka Pardubic 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
BVK Holice 4 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
BA Sparta Praha 2 19:09 4.5 1.5 33.3 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Královští Sokoli 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Loko Plzeň 1 17:06 5.0 0.0 0.0 1.0 50.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sokol Písek 1 13:53 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 9:44 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sršni Písek 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
USK 2 14:47 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5