Aneta Váchová

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 26 let
Výška
163 cm
Pozice
Rozehrávač

Největší týmové úspěchy:

- účast na MČR, 2010/2011 - 3.místo

- 2012/2013- 3.místo

- 2015/2016- 3.místo ŽBL

 

Reprezentace:

- kategorie U16 (2014)- Mistrovství Evropy - 2.místo

 

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
441
Procento vítězství
54%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší žákyně - skupina B Loko Trutnov 22 - 9.4 3.3 0.3 2/3.8 51.2 - -
2010/11 mladší žákyně - skupina F Loko Trutnov 3 - 12.7 5 0 2.7/5.7 47.1 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - skupina C Loko Trutnov 14 - 19.1 6.6 1 3/4.4 67.7 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - extraliga B Loko Trutnov 8 - 13.8 4.6 0.5 3/5.1 58.5 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - play-off Loko Trutnov 3 - 16.0 4.7 1 3.7/6.7 55.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - Mistrovství ČR Loko Trutnov 5 - 11.6 2.6 0.8 4/5.6 71.4 - -
2013/14 juniorky U19 - základní část KARA Trutnov 18 19.2 3.6 0.8 /3 0.3 0.9/1.3 69.6 1.7 1.5
2013/14 juniorky U19 - play-off KARA Trutnov 2 15.0 1.0 0.5 /5 0 0/0 0.0 2.0 -7.0
2014/15 juniorky U19 - základní část KARA Trutnov 22 28.5 9.0 2 /6.3 1.3 1.1/1.7 63.2 2.0 3.6
2014/15 juniorky U19 - play-out KARA Trutnov 6 23.7 8.0 0.7 /3.3 2 0.7/1 66.7 2.5 3.0
2015/16 juniorky U19 - základní část KARA Trutnov 6 25.8 7.7 2.8 /5.3 0.5 0.5/1.7 30.0 1.8 5.0
2012/13 kadetky U17 - základní část KARA Trutnov 15 - 2.8 0.5 0.2 1.1/1.5 77.3 - -
2012/13 kadetky U17 - play-out KARA Trutnov 6 - 6.5 2 0.5 1/1.7 60.0 - -
2013/14 kadetky U17 - základní část KARA Trutnov 21 - 8.2 2 1 1.3/2.1 62.2 - -
2013/14 kadetky U17 - play-out KARA Trutnov 6 - 16.2 3.7 2 2.8/3.5 81.0 - -
2014/15 kadetky U17 - základní část KARA Trutnov 22 - 11.0 2.3 1.5 1.9/2.8 67.2 - -
2014/15 kadetky U17 - play-off KARA Trutnov 3 - 13.0 2.7 2 1.7/3 55.6 - -
2014/15 kadetky U17 - Mistrovství ČR KARA Trutnov 2 29.0 9.5 4 0.5 0/1.5 0.0 1.5 -1.5
2010/11 starší žákyně - skupina A Loko Trutnov 19 - 5.8 2.1 0.2 0.9/1.8 51.4 - -
2010/11 starší žákyně - skupina C Loko Trutnov 3 - 5.3 1.7 0 2/4 50.0 - -
2011/12 starší žákyně U15 - skupina B Loko Trutnov 14 - 13.9 4.4 0.3 4.2/6 70.2 - -
2011/12 starší žákyně U15 - extraliga Loko Trutnov 15 - 11.1 3.2 0.7 2.5/4.4 56.1 - -
2012/13 starší žákyně U15 - základní skupina B Loko Trutnov 14 - 18.4 5.7 1 3.9/6.4 61.8 - -
2012/13 starší žákyně U15 - extraliga Loko Trutnov 14 - 12.6 3.8 0.9 2.3/3.3 69.6 - -
2012/13 starší žákyně U15 - Mistrovství ČR sk. A Loko Trutnov 2 - 8.5 2.5 1 0.5/1 50.0 - -
2012/13 starší žákyně U15 - MČR o konečné pořadí Loko Trutnov 3 - 10.7 1.3 1.7 3/3.7 81.8 - -
2010/11 starší minižákyně - základní část BK KARA Trutnov 9 - 19.7 8.9 0 1.9/3 63.0 - -
2015/16 ženy - Základní část TRU 1 1.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2010/11 kvalifikace o účast na MČR starších minižákyň - Kvalifikace o účast na MČR starších minižákyň BK KARA Trutnov 6 - 11.8 5 0 1.8/2.7 68.8 - -
2014/15 juniorky U19 - skupina B Kara Trutnov B 3 - 5.7 1 1 0.7/1.3 50.0 - -
2014/15 juniorky U19 - play-out B Kara Trutnov B 1 - 5.0 1 1 0/0 0.0 - -
2016/17 ženy - Základní část TRU 15 7.1 1.5 0.3 /0.7 0.3 0.2/0.3 75.0 0.6 -0.7
2016/17 ženy - Play off TRU 2 4.0 1.5 0 /0.5 0.5 0/0 0.0 0.5 -
2017/18 ženy - Základní část TRU 16 8.1 0.6 0 /0.5 0.1 0.2/0.4 50.0 0.7 -0.4
2017/18 ženy - základní část TRU 2 11.5 2.5 0.5 /2 0.5 0/0 0.0 0.5 -1.5
2016/17 ženy - skupina B Loko Trutnov B 11 - 9.9 2.2 1.5 0.9/1.2 76.9 - -
2016/17 ženy - skupina o udržení Loko Trutnov B 4 - 11.3 2.5 1.8 1/1.8 57.1 - -
2018/19 ženy - základní Loko Trutnov B 14 - 7.0 2.2 0.4 1.3/2.5 51.4 - -
2018/19 ženy - play-off Loko Trutnov B 2 - 12.5 4.5 1 0.5/1.5 33.3 - -
2018/19 ženy - final four Loko Trutnov B 1 - 6.0 1 1 1/2 50.0 - -
2018/19 ženy - o 3. místo Loko Trutnov B 1 - 19.0 5 2 3/4 75.0 - -
2019/20 ženy - základní Loko Trutnov B 18 - 7.1 2.4 0.6 0.4/1.8 25.0 - -
2016/17 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 22 27.6 8.8 1.9 /4.7 1.5 0.7/1.2 61.5 1.9 4.3
2016/17 juniorky U19 - play-off Loko Trutnov 4 32.8 8.5 1.8 /4.5 1.5 0.5/2 25.0 2.8 7.5
2017/18 ženy - základní část Studánka Pardubice 11 21.0 5.1 0.8 /3.8 1 0.5/0.6 71.4 1.5 0.8
2017/18 ženy - play-off Studánka Pardubice 3 8.0 1.0 0 /0.7 0.3 0/0.7 0.0 0.3 -1.7
2022/23 ženy - základní BK Loko Trutnov "B" 8 - 4.9 1.8 0.3 0.6/2 31.3 - -
2022/23 ženy - play-off BK Loko Trutnov "B" 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
2023/24 ženy - základní BK Loko Trutnov "B" 9 - 3.7 1.3 0.2 0.3/1.1 30.0 - -
Průměr za kariéru 18.0 6.1 8.8 2.5 0.8 1.5/2.5 98.7 1.8 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 17 HB Basket 14. 10. 2012 2012/13
2B body 14 Aritma Praha 22. 10. 2011 2011/12
3B body 5 VALOSUN Brno 7. 3. 2015 2014/15
Obranné doskoky 11 USK Praha 1. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 4 USK Praha 18. 3. 2017 2016/17
Doskoky celkem 13 USK Praha 1. 4. 2017 2016/17
Body 31 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17. 10. 2010 2010/11
Užitečnost 20 BK Strakonice 26. 10. 2014 2014/15
Asistence 8 B. Jablonec n. N. 9. 11. 2014 2014/15
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Nobiles Nusle 6 0:00 18.3 6.0 0.0 1.2 0.0 2.8/4.3 65.4 0.8
BK Strakonice 8 0:00 11.5 2.6 0.0 1.5 0.0 1.8/2.9 60.9 2.1
SBŠ Ostrava 10 0:00 9.2 2.2 0.0 0.9 0.0 2.1/2.9 72.4 2.3
Basket Slovanka 9 0:00 9.2 2.3 0.0 0.9 0.0 1.9/3.4 54.8 3.1
SK-EKO Sokol H. Králové 4 0:00 16.8 5.0 0.0 0.5 0.0 5.3/8.8 60.0 2.5
USK Praha 7 0:00 9.0 1.9 0.0 1.3 0.0 1.4/2.4 58.8 2.1
Sokol Nová Paka 8 0:00 7.9 2.3 0.0 0.6 0.0 1.5/2.5 60.0 1.3
BK Strakonice 7 23:23 8.9 2.1 40.5 1.1 24.2 1.1/1.4 80.0 1.3
B. Jablonec n. N. 6 27:11 10.2 1.5 22.5 1.5 26.5 2.7/3.7 72.7 1.5
USK Praha 9 27:09 6.8 1.8 34.8 0.9 23.5 0.6/1.4 38.5 2.2
Valosun Brno 5 0:00 11.8 2.6 0.0 1.0 0.0 3.6/5.6 64.3 3.0
BA Sparta Praha 7 26:30 8.1 1.7 37.5 0.9 22.2 2.1/3.3 65.2 1.7
Sokol ZVUS H. Králové 4 0:00 14.3 3.0 0.0 1.8 0.0 3.0/4.8 63.2 1.0
Frisco Sika Brno 6 0:00 9.3 2.2 0.0 0.7 0.0 3.0/5.0 60.0 2.3
TJ Sokol Stěžery 5 0:00 11.2 4.2 0.0 0.6 0.0 1.0/2.2 45.5 1.6
Basket Slovanka 7 0:00 7.9 1.9 0.0 1.0 0.0 1.1/2.7 42.1 1.6
BA Sparta Praha 2 0:00 25.0 9.5 0.0 1.5 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
Sokol Kladno 3 0:00 16.0 4.7 0.0 1.0 0.0 3.7/6.7 55.0 3.0
Studánka Pardubice 4 0:00 11.8 4.5 0.0 0.3 0.0 2.0/4.0 50.0 2.3
SBŠ Ostrava 7 25:36 6.7 1.9 38.2 0.7 20.0 0.9/1.3 66.7 2.1
SBŠ Ostrava 5 0:00 9.4 2.4 0.0 0.2 0.0 4.0/6.8 58.8 2.8
Basket Slovanka 6 26:42 7.7 2.2 38.2 1.0 26.1 0.3/0.3 100.0 2.2
Valosun Brno 5 0:00 8.6 1.8 0.0 0.8 0.0 2.6/4.8 54.2 1.8
Sokol H. Králové 4 31:32 10.8 2.3 45.0 2.0 30.8 0.3/0.5 50.0 2.8
Vlčice BK Žďár n. S. 4 0:00 10.5 4.0 0.0 0.3 0.0 1.8/3.0 58.3 1.3
VALOSUN Brno 5 0:00 8.4 0.8 0.0 2.0 0.0 0.8/1.2 66.7 1.6
BK Brno 7 0:00 6.0 1.7 0.0 0.7 0.0 0.4/0.6 75.0 0.9
Slovan Litoměřice 2 0:00 20.5 6.5 0.0 1.0 0.0 4.5/8.0 56.3 2.0
HB Basket 2 0:00 20.0 3.0 0.0 1.5 0.0 9.5/11.5 82.6 2.0
TJ Pardubičky 6 0:00 6.5 1.8 0.0 0.8 0.0 0.3/1.3 25.0 2.0
Studánka Pardubice 2 0:00 19.0 6.5 0.0 0.5 0.0 4.5/6.5 69.2 2.0
DBaK 2 0:00 19.0 4.0 0.0 2.5 0.0 3.5/4.5 77.8 2.5
Sokol H. Králové 4 0:00 9.3 2.0 0.0 1.0 0.0 2.3/3.5 64.3 3.0
VALOSUN Brno 6 24:56 6.0 1.7 40.0 0.8 25.0 0.2/0.7 25.0 2.0
BK Havířov 2 0:00 18.0 7.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
BA Sparta 5 0:00 7.0 1.6 0.0 0.2 0.0 3.2/3.8 84.2 1.2
BK Brandýs n. L. 4 0:00 8.8 3.8 0.0 0.3 0.0 0.5/0.8 66.7 1.5
SŠMH Brno 8 20:44 4.1 0.6 14.3 0.9 24.1 0.3/0.4 66.7 1.9
BA Sparta Praha 2 0:00 15.5 2.5 0.0 0.5 0.0 9.0/11.5 78.3 2.0
BK Přelouč 7 0:00 4.0 1.0 0.0 0.4 0.0 0.7/1.1 62.5 1.4
BK Frýdek-Místek 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 2.5
TJ Jiskra Havlíčkův 3 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/4.0 33.3 2.0
Havířov 2 8:06 11.0 1.5 100.0 2.5 125.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BSK TJ Jičín 5 0:00 4.4 1.4 0.0 0.4 0.0 0.4/2.8 14.3 2.4
ŠBK P-H Sadská 3 0:00 7.0 2.7 0.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 3.0
Sokol Hradec "B" 7 0:00 2.9 0.7 0.0 0.4 0.0 0.1/0.3 50.0 1.3
Jiskra Kyjov 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/4.5 22.2 2.5
BK Studánka Pardubice 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Pod 1 0:00 18.0 5.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Basket Slovanka 1 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 3 0:00 5.0 1.7 0.0 0.3 0.0 0.7/2.7 25.0 1.0
OSK Olomouc 1 0:00 13.0 2.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK KP Brno 2 24:01 6.0 2.0 28.6 0.5 16.7 0.5/0.5 100.0 0.5
Žabiny Brno B 1 27:04 12.0 0.0 0.0 4.0 44.4 0.0/0.0 0.0 4.0
Studánka Pardubice 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
Žďár nad Sáz 1 0:00 10.0 1.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Kladno 1 0:00 10.0 0.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
STR 3 16:03 3.0 0.3 100.0 0.7 22.2 0.3/0.7 50.0 2.0
HB Aritma 2 19:44 4.5 1.5 42.9 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 1.0
Kanonýři Josefov 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 1.0
BC Benešov 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 2 17:59 3.5 1.0 25.0 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Strakonice 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
OLM 1 18:18 6.0 0.0 0.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
SŠMH Brno 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Pečky 4 9:40 1.3 0.3 25.0 0.3 11.1 0.0/0.5 0.0 0.8
Sokol Nusle 1 24:22 5.0 1.0 20.0 1.0 16.7 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Benešov 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Liberec 1 15:43 3.0 0.0 0.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VSP 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -