Vojtěch Rudický

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Aktuální klub
BASKET Brno B
Výška
196 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
224
Procento vítězství
65.6%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina C SAM BŠM Brno 14 - 8.6 3.9 /7.9 0 0.9/3.6 26.0 1.4 0.6
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga B SAM BŠM Brno 6 - 7.8 3 /7.3 0 1.8/4.7 39.3 1.8 -1.2
2011/12 mladší žáci U14 - play-off SAM BŠM Brno 3 - 7.0 3.3 /7.3 0 0.3/3 11.1 1.3 -1.0
2011/12 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR SAM BŠM Brno 5 20.6 6.2 1.8 /5.6 0.4 1.4/5.2 26.9 2.4 1.4
2012/13 žáci U15 - základní skupina C SAM Brno 14 - 18.9 7.7 0 3.5/9 38.9 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina B SAM BŠM Brno 16 - 3.6 1.4 0 0.9/2 43.8 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga SAM Brno 16 - 14.6 5.8 0.1 2.8/5.3 52.4 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off SAM BŠM Brno 1 - 3.0 1 0 1/3 33.3 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off B SAM BŠM Brno 1 - 4.0 1 0 2/6 33.3 - -
2012/13 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. B SAM Brno 2 35.5 14.5 4.5 0.5 4/12.5 32.0 4.0 9.5
2012/13 žáci U15 - MČR o pořadí SAM Brno 2 33.0 10.5 2.5 0 5.5/11.5 47.8 3.5 8.5
2013/14 junioři U19 - skupina B SAM BŠM Brno 7 - 7.7 2.9 0.1 1.6/3.3 47.8 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část JBC Brno 18 - 6.4 2.3 0.1 1.7/3.1 55.4 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off JBC Brno 4 - 8.0 2.3 0 3.5/7 50.0 - -
2014/15 junioři U19 - základní část JBC Brno 18 10.8 2.1 0.8 /2.2 0.1 0.4/0.7 53.8 1.2 0.1
2014/15 kadeti U17 - základní část JBC Brno 21 - 12.1 3.6 0.3 3.9/7 54.7 - -
2014/15 junioři U19 - play-off JBC Brno 2 5.5 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 - 1.0
2014/15 kadeti U17 - play-off JBC Brno 3 - 14.3 4.7 0.7 3/6.3 47.4 - -
2014/15 junioři U19 - Mistrovství ČR JBC Brno 2 4.5 1.5 0 /0 0.5 0/0 0.0 1.0 -
2015/16 junioři U19 - základní část JBC mmcité Brno 22 26.0 9.9 2.4 /7.2 1.2 1.5/2.8 55.7 2.2 5.2
2015/16 muži - Skupina D - 7. - 12. místo JBC mmcité Brno 1 13.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -2.0
2015/16 junioři U19 - play-off SAM BŠM Brno 5 - 8.4 2.4 0.8 1.2/4 30.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část SAM BŠM Brno 20 25.7 12.7 3.1 /7.6 1.4 2.3/4.3 52.3 2.6 6.0
2016/17 junioři U19 - play-off SAM BŠM Brno 2 22.0 4.5 1 /6 0.5 1/3.5 28.6 1.5 -2.0
2018/19 muži - skupina C SA Brno 10 - 10.4 2.4 0.8 3.2/5.1 62.7 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník SA Brno 3 - 7.0 1 /3.3 0.7 3/4.7 64.3 2.0 -0.3
2021/22 muži - skupina C BASKET Brno B 6 - 5.2 1.2 0.7 0.8/1.5 55.6 - -
Průměr za kariéru 28.0 7.1 9.2 3.0 0.4 2.0/4.2 130.4 1.9 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Jiskra Kyjov 27. 11. 2021
2B body 2 Renocar Podolí 14. 11. 2021
3B body 2 BK Opava B 23. 10. 2021
Body 10 BK Opava B 23. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Sl. MBA Kroměříž 7. 10. 2012 2012/13
2B body 13 Jiskra Kyjov 6. 10. 2012 2012/13
3B body 4 Sokol Písek 10. 1. 2016 2015/16
Obranné doskoky 6 Sokol pražský 9. 1. 2016 2015/16
Útočné doskoky 5 PCE 21. 2. 2016 2015/16
Doskoky celkem 9 PCE 21. 2. 2016 2015/16
Body 28 Jiskra Kyjov 6. 10. 2012 2012/13
Užitečnost 17 USK 14. 1. 2017 2016/17
Asistence 7 Sokol Písek 10. 1. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina C KK Val. Meziříčí 1 0 0 1/2 50.0
26. 9. 2021 skupina C OLM 4 2 0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina C BK Opava B 10 2 2 0/0 0
24. 10. 2021 skupina C TJ Šumperk 5 0 1 2/3 66.7
14. 11. 2021 skupina C Renocar Podolí 7 2 1 0/0 0
27. 11. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 4 1 0 2/4 50.0
Celkem 6 31 7 4 5/9 55.6
Průměr 6 5.2 1.2 0.7 0.8/1.5 55.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 8 0:00 9.6 2.5 0.0 0.3 0.0 3.9/7.6 50.8 1.6
WBA 6 0:00 11.0 3.2 0.0 0.3 0.0 3.7/6.3 57.9 2.2
USK 8 18:22 7.0 1.9 36.6 0.8 30.0 1.0/2.1 47.1 1.8
Jiskra Kyjov 2 0:00 26.0 12.5 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
USK Praha 4 0:00 12.5 4.3 0.0 0.0 0.0 4.0/7.5 53.3 3.3
Sokol Písek 6 20:16 7.5 1.7 33.3 1.2 22.6 0.7/2.3 28.6 2.8
Sršni Sokol Písek 2 0:00 22.0 8.5 0.0 0.0 0.0 5.0/6.5 76.9 2.5
BK Pardubice 3 0:00 14.3 5.3 0.0 0.0 0.0 3.7/7.3 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 21.0 8.5 0.0 0.0 0.0 4.0/8.5 47.1 2.0
BK Loko Plzeň 4 0:00 10.3 3.5 0.0 0.5 0.0 1.8/4.0 43.8 3.0
BK Loko Plzeň 4 25:19 10.0 3.3 50.0 1.0 30.8 0.5/0.5 100.0 2.3
BC Nový Jičín 2 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.5 22.2 2.0
USK 4 0:00 9.3 3.5 0.0 0.3 0.0 1.5/2.3 66.7 3.3
PCE 7 19:56 5.1 0.9 19.4 0.7 27.8 1.3/2.0 64.3 1.7
Renocar Podolí 3 0:00 10.7 2.7 0.0 1.3 0.0 1.3/1.7 80.0 0.7
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 15.5 5.5 0.0 0.0 0.0 4.5/10.0 45.0 1.5
Sokol H. Králové 2 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.5
BCM Slez. Ostrava 4 0:00 6.8 1.8 0.0 0.0 0.0 3.3/6.3 52.0 1.5
BK Žďár n. S. 2 0:00 13.0 6.0 52.2 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Basket Opava 2010 1 0:00 26.0 3.0 0.0 4.0 0.0 8.0/11.0 72.7 2.0
Snakes Ostrava 1 28:33 26.0 7.0 46.7 2.0 22.2 6.0/9.0 66.7 3.0
SKB Zlín 4 11:43 6.5 2.8 61.1 0.3 16.7 0.3/0.3 100.0 1.8
Sokol Pražský 2 0:00 13.0 4.0 0.0 0.5 0.0 3.5/8.0 43.8 4.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 2.0
KK Val. Meziříčí 2 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 12.0 3.5 0.0 0.5 0.0 3.5/7.0 50.0 1.0
BC Nový Jičín 3 0:00 8.0 2.7 0.0 0.0 0.0 2.7/6.0 44.4 1.7
BC Vysočina 2 20:58 11.5 3.5 46.7 0.5 16.7 3.0/4.5 66.7 2.0
Snakes Ostrava 2 11:02 11.0 3.5 41.2 0.5 50.0 2.5/7.0 35.7 2.5
Sokol pražský 5 23:56 4.2 1.0 26.3 0.2 8.3 1.6/2.8 57.1 2.0
BK Opava B 2 0:00 9.5 1.5 75.0 1.0 100.0 3.5/4.0 87.5 2.0
Královští Sokoli 2 24:46 9.5 3.5 36.8 0.5 14.3 1.0/1.5 66.7 2.5
BC Vysočina 2 0:00 9.5 4.5 47.4 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 8.5 3.5 50.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 3.0
SK Žabovřesky 2 0:00 7.5 1.0 66.7 1.0 66.7 2.5/5.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 29:01 14.0 5.0 55.6 1.0 20.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
Sokol H. Králové 2 0:00 7.0 3.0 46.2 0.0 0.0 1.0/4.5 22.2 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Pardubice 3 5:10 4.0 1.7 38.5 0.0 0.0 0.7/3.3 20.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 18:42 6.0 1.5 50.0 0.5 25.0 1.5/3.0 50.0 2.0
BVK Holice 2 0:00 6.0 3.0 37.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
BC Nový Jičín 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Sršni Sokol Písek 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 1.0
Slavia MBA Kroměříž 3 6:10 3.0 0.7 14.3 0.0 0.0 1.7/4.3 38.5 1.7
Sršni Sokol Písek 1 21:56 8.0 3.0 42.9 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 5.0
Sokol Pražský 1 24:55 8.0 2.0 28.6 1.0 33.3 1.0/6.0 16.7 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.5
Sokol Karviná 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
TJ Šumperk 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
GBA Sparta Praha 3 6:08 1.7 0.3 50.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Sokol Karviná 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Sl. MBA Kroměříž 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Opava 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/5.0 0.0 -
OLM 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
VYS 1 16:48 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
Tesla Pardubice 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BK Opava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0