Filip Kubát

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Aktuální klub
Tigers Č. Budějovice
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
168
Procento vítězství
47.6%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina A BSK Č. Budějovice 15 - 3.1 1.3 0 0.5/1.7 30.8 - -
2010/11 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - základní část BSK Č. Budějovice 5 - 3.2 1.4 0 0.4/2.4 16.7 - -
2010/11 žáci U14 - o 19. - 24. místo BSK Č. Budějovice 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B BSK Č. Budějovice 4 - 18.0 8.5 /8.5 0 1/5 20.0 2.0 12.0
2011/12 žáci U15 - skupina A BSK Č. Budějovice 4 - 3.3 1.5 0 0.3/0.8 33.3 - -
2011/12 žáci U15 - liga A BSK Č. Budějovice 9 - 4.9 2.2 0 0.4/1.6 28.6 - -
2011/12 mladší žáci U14 - liga A BSK Č. Budějovice 5 - 11.6 5 /5 0 1.6/3.4 47.1 2.6 7.2
2012/13 žáci U15 - skupina A Tigers Č. Budějovice 3 - 17.7 7.7 0 2.3/4.3 53.8 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina A Tigers Č. Budějovice 7 - 8.7 3.3 0 2.1/5 42.9 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina B Lions J. Hradec 12 - 2.3 0.9 0 0.4/1 41.7 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina A Tigers Č. Budějovice 10 - 11.0 4.8 0.1 1.1/3.6 30.6 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina A Tigers Č. Budějovice 16 - 8.1 3.1 0.3 1.3/2.4 52.6 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off A Tigers Č. Budějovice 2 - 4.0 1.5 0 1/2.5 40.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Tigers Č. Budějovice 18 - 13.8 5.3 0.4 2.1/3.7 56.7 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out A Tigers Č. Budějovice 6 - 15.8 5 0.7 3.8/5.5 69.7 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A Lions J. Hradec 12 - 7.9 3.3 0.2 0.9/2.1 44.0 - -
2015/16 muži - oblastní přebor Sokol Písek C 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Sokol Písek 2 17.0 4.5 1 /3.5 0 2.5/3 83.3 0.5 4.0
2019/20 muži - skupina A CBU 16 - 9.6 2.6 1 1.4/2.6 52.4 - -
2019/20 muži - základní část TB Č. Budějovice C 3 - 15.0 3.7 1.3 3.7/7 52.4 - -
2020/21 muži - skupina A CBU 3 - 4.0 1 0 2/2 100.0 - -
2021/22 muži - skupina A CBU 10 - 4.7 1.4 0.4 0.7/0.8 87.5 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník CBU 2 - 4.0 0 1 1/2.5 40.0 2.0 0.5
Průměr za kariéru 16.8 0.2 8.1 3.0 0.3 1.3/2.6 102.4 1.5 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Slavoj BK Litoměřice B 28. 11. 2021
2B body 4 Wolves Radotín 23. 10. 2021
3B body 2 BK Klatovy 28. 9. 2021
Body 9 BK Klatovy 10. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BK Č. Brod 18. 4. 2015 2014/15
2B body 13 BK Tábor 29. 10. 2011 2011/12
3B body 3 Sluneta Ústí n. L. 17. 1. 2015 2014/15
Obranné doskoky 2 BCM Orli Prostějov 9. 10. 2016 2016/17
Útočné doskoky 1 Snakes Ostrava 8. 10. 2016 2016/17
Doskoky celkem 2 BCM Orli Prostějov 9. 10. 2016 2016/17
Body 28 BK Tábor 29. 10. 2011 2011/12
Užitečnost 26 BK Tábor 29. 10. 2011 2011/12
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 2 1 0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0 0 0 0/0 0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BK Klatovy 8 0 2 2/5 40.0
9. 10. 2021 skupina A Jiskra Domažlice 4 1 0 2/2 100.0
10. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 9 2 1 2/2 100.0
23. 10. 2021 skupina A Wolves Radotín 8 4 0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina A BC Benešov 6 1 1 1/2 50.0
13. 11. 2021 skupina A Pří 7 2 1 0/0 0
14. 11. 2021 skupina A SKB Rokycany 2 1 0 0/0 0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník JHR 0 0 0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina A Sokol Kbely 5 1 1 0/0 0
28. 11. 2021 skupina A Slavoj BK Litoměřice B 4 1 0 2/2 100.0
Celkem 12 55 14 6 9/13 69.2
Průměr 12 4.6 1.2 0.5 0.8/1.1 69.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Č. Brod 3 0:00 19.7 7.3 0.0 0.3 0.0 4.0/6.3 63.2 2.3
BK Klatovy 4 0:00 13.5 5.8 0.0 0.0 0.0 2.0/4.8 42.1 1.8
BK Klatovy 4 0:00 11.3 2.0 0.0 1.8 0.0 2.0/3.5 57.1 1.8
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 18.0 4.5 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
BK Tábor 3 0:00 12.0 4.7 0.0 0.3 0.0 1.7/4.0 41.7 1.7
BK Děčín 4 0:00 8.5 3.3 0.0 0.0 0.0 2.0/4.8 42.1 2.0
Slavoj BK Litoměřice B 3 0:00 10.7 2.7 0.0 1.3 0.0 1.3/3.0 44.4 3.0
Lions J. Hradec 1 0:00 25.0 12.0 100.0 0.0 0.0 1.0/9.0 11.1 2.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 12.0 4.0 0.0 0.5 0.0 2.5/4.5 55.6 1.5
Wolves Radotín 4 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 80.0 2.0
Válečníci Děčín 3 0:00 8.0 3.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
SKB Rokycany 3 0:00 7.7 1.7 0.0 1.3 0.0 0.3/0.3 100.0 1.7
Jiskra Domažlice 3 0:00 7.7 2.3 0.0 0.3 0.0 2.0/2.7 75.0 0.7
BK Klatovy 2 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.5
Sokol Žižkov 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
USK Praha 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.0 0.0 3.5/7.5 46.7 2.0
SKB Rokycany 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Děčín 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Thermia K. Vary - MS 2 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.5 28.6 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 9.5 4.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Lions J. Hradec 1 0:00 19.0 4.0 0.0 2.0 0.0 5.0/10.0 50.0 -
BK Tábor 1 0:00 18.0 5.0 0.0 1.0 0.0 5.0/7.0 71.4 -
BK Děčín 1 0:00 17.0 7.0 100.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Pří 3 0:00 5.7 1.7 0.0 0.7 0.0 0.3/1.0 33.3 1.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BA Sparta 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
Sokol Žižkov C 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
BK Klatovy 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 -
Sokol Kbely 2 0:00 6.5 1.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
USK Praha 1 0:00 10.0 5.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Žižkov 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sršni Sokol Písek 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/8.0 12.5 2.0
Sluneta USK Ústí n.L. 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 2.0
Legends Č. Budějovice 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sl. MBA Kroměříž 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Snakes Ostrava 1 26:04 7.0 1.0 20.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
Slavoj Litoměřice 4 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.3
Tesla Pardubice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BC Benešov 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VYS 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BC Vysočina 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BC Nový Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 8:13 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Tábor B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SAM BŠM Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
JHR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0