Klára Geffertová

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 24 let
Výška
170 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
291
Procento vítězství
67.4%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 starší žákyně - skupina A Basket Slovanka 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2010/11 mladší žákyně - skupina A Basket Slovanka 13 - 6.2 2.6 0.1 0.7/1.2 60.0 - -
2010/11 mladší žákyně - play-off Basket Slovanka 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2010/11 mladší žákyně - Mistrovství ČR Basket Slovanka 2 - 3.0 1.5 0 0/1 0.0 - -
2011/12 starší žákyně U15 - skupina A Basket Slovanka 14 - 8.4 3.1 0.5 0.6/1.1 60.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - skupina B Basket Slovanka 9 - 18.2 7.7 0.6 1.2/2.2 55.0 - -
2011/12 starší žákyně U15 - extraliga Basket Slovanka 9 - 4.7 1.7 0.1 1/1.4 69.2 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - extraliga A Basket Slovanka 6 - 15.5 6 0.5 2/2.8 70.6 - -
2011/12 kadetky U17 - play-off A Basket Slovanka B 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - play-off Basket Slovanka 2 - 6.5 2.5 0 1.5/3 50.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - Mistrovství ČR Basket Slovanka 5 - 11.0 3.8 0.4 2.2/2.8 78.6 - -
2012/13 kadetky U17 - skupina A Basket Slovanka B 18 - 2.9 0.9 0.3 0.3/0.4 75.0 - -
2012/13 starší žákyně U15 - základní skupina A Basket Slovanka 14 - 10.3 3.1 1.2 0.4/0.5 71.4 - -
2012/13 starší žákyně U15 - extraliga Basket Slovanka 10 - 3.4 1.3 0.2 0.2/0.6 33.3 - -
2012/13 kadetky U17 - play-off A Basket Slovanka B 4 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší žákyně U15 - Mistrovství ČR sk. A Basket Slovanka 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší žákyně U15 - MČR o konečné pořadí Basket Slovanka 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2013/14 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 6 6.3 0.3 0.2 /0.5 0 0/0.3 0.0 2.0 -2.5
2013/14 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 21 - 2.5 0.6 0.3 0.5/0.6 91.7 - -
2013/14 kadetky U17 - skupina A Aritma Praha 6 - 10.5 2.5 1 2.5/3.3 75.0 - -
2013/14 kadetky U17 - play-off A Aritma Praha 2 - 17.5 4 2 3.5/4.5 77.8 - -
2013/14 kadetky U17 - play-off Basket Slovanka 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2015/16 ženy - skupina A Sokol Kladno 14 - 6.6 1.3 0.7 1.9/3 64.3 - -
2015/16 juniorky U19 - skupina A Slavia Praha 20 - 10.0 2.9 0.9 1.6/2.1 76.2 - -
2015/16 ženy - skupina A2 Sokol Kladno 6 - 8.2 3.2 0.2 1.3/2.2 61.5 - -
2015/16 juniorky U19 - play-off A Slavia Praha 2 - 8.5 2 0.5 3/4.5 66.7 - -
2015/16 juniorky U19 - play-off Slavia Praha 3 - 9.3 3.3 0 2.7/3.3 80.0 - -
2016/17 ženy - skupina A HB Basket Praha 10 - 12.7 3 0.7 4.6/6 76.7 - -
2016/17 juniorky U19 - skupina B Slavia Praha 8 - 12.6 3.5 0.5 4.1/4.8 86.8 - -
2016/17 ženy - Základní část SLA 2 4.0 2.0 0.5 /1 0 1/1 100.0 0.5 2.5
2016/17 juniorky U19 - finálová skupina Slavia Praha 1 - 1.0 0 0 1/4 25.0 - -
2017/18 ženy - finálová skupina Junior Kralupy 4 - 1.3 0.3 0.3 0/0 0.0 - -
2019/20 ženy - Základní fáze Legendy Litoměřice B 16 - 5.9 1.6 0.6 0.8/1.3 61.9 - -
2020/21 ženy - Základní fáze Legendy Litoměřice B 1 - 11.0 1 2 3/6 50.0 - -
2021/22 ženy - Základní fáze Legendy Litoměřice B 18 - 4.4 1.4 0.1 1.3/2.2 59.0 - -
2022/23 ženy - Základní fáze Legendy Litoměřice B 13 - 8.7 2.8 0.5 1.6/2.5 63.6 - -
Průměr za kariéru 24.4 0.2 7.0 2.2 0.4 1.2/1.8 158.1 1.5 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 TJ ČZU Praha 6. 12. 2022
2B body 6 BK Pirelli A 8. 11. 2022
3B body 1 BLC Sparta 26. 1. 2023
Body 13 Sokol Nusle B 12. 1. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Lokomotiva Liberec 2. 10. 2016 2016/17
2B body 15 USK Praha 4. 12. 2011 2011/12
3B body 4 Aritma Praha 6. 12. 2015 2015/16
Obranné doskoky 1 Aritma Praha 1. 12. 2013 2013/14
Útočné doskoky 2 BK Strakonice 30. 11. 2013 2013/14
Doskoky celkem 2 BK Strakonice 30. 11. 2013 2013/14
Body 30 USK Praha 4. 12. 2011 2011/12
Užitečnost 5 SLO 1. 10. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
5. 10. 2022 Základní fáze Sokol Nusle B 0 0 0 0/0 0
10. 10. 2022 Základní fáze Aritma Praha B 8 2 0 4/6 66.7
20. 10. 2022 Základní fáze BLC Sparta 5 0 1 2/4 50.0
27. 10. 2022 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 5 2 0 1/2 50.0
3. 11. 2022 Základní fáze DSK Basketball B 10 4 0 2/2 100.0
8. 11. 2022 Základní fáze BK Pirelli A 13 6 0 1/2 50.0
16. 11. 2022 Základní fáze Babynec 9 3 1 0/2 0.0
25. 11. 2022 Základní fáze BC Libo 10 2 1 3/4 75.0
6. 12. 2022 Základní fáze TJ ČZU Praha 12 4 0 4/4 100.0
15. 12. 2022 Základní fáze Basket Říčany 8 4 0 0/0 0
12. 1. 2023 Základní fáze Sokol Nusle B 13 4 1 2/2 100.0
19. 1. 2023 Základní fáze Aritma Praha B 13 4 1 2/5 40.0
26. 1. 2023 Základní fáze BLC Sparta 7 2 1 0/0 0
Celkem 13 113 37 6 21/33 63.6
Průměr 13 8.7 2.8 0.5 1.6/2.5 63.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BaK Plzeň 5 0:00 8.0 2.6 0.0 0.4 0.0 1.6/2.8 57.1 2.6
Slovan Litoměřice 3 0:00 12.7 4.7 0.0 0.3 0.0 2.3/3.3 70.0 -
BK Brandýs n.L. 3 0:00 12.7 2.7 0.0 1.3 0.0 3.3/4.7 71.4 3.0
BLC Sparta 6 0:00 6.3 2.0 0.0 0.5 0.0 0.8/1.8 45.5 1.0
DBaK 3 0:00 12.3 3.0 0.0 1.3 0.0 2.3/3.0 77.8 3.0
Sokol Kladno 4 0:00 9.3 3.5 0.0 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nusle 5 0:00 7.0 2.0 0.0 0.8 0.0 0.6/0.6 100.0 2.4
Aritma Praha B 5 0:00 7.0 2.0 0.0 0.6 0.0 1.2/2.6 46.2 0.8
Frisco Brno 3 0:00 11.7 5.0 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 -
Jiskra Kyjov 2 0:00 17.5 4.0 0.0 1.5 0.0 5.0/5.5 90.9 3.5
BC Libo 5 0:00 6.8 1.6 0.0 0.6 0.0 1.8/2.8 64.3 1.0
DBaK 2 0:00 16.5 5.0 0.0 2.0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
ŠBK P-H Sadská 3 0:00 11.0 4.0 0.0 0.7 0.0 1.0/2.0 50.0 0.7
Baník Most 4 0:00 8.0 2.8 0.0 0.3 0.0 1.8/2.5 70.0 2.8
BK Pirelli A 4 0:00 7.8 2.8 0.0 0.3 0.0 1.5/2.0 75.0 1.8
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 14.5 3.0 0.0 1.0 0.0 5.5/6.0 91.7 3.0
Sokol Dolní Počernice A 5 0:00 5.6 1.8 0.0 0.4 0.0 0.8/1.0 80.0 0.6
Nobiles Nusle 1 0:00 28.0 14.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Benešov 4 0:00 7.0 1.8 0.0 0.8 0.0 1.3/1.8 71.4 3.3
Žabiny Brno B 3 0:00 9.3 3.3 0.0 0.0 0.0 2.7/3.3 80.0 3.0
ŠBK P-H Sadská 3 0:00 8.3 3.0 0.0 0.3 0.0 1.3/3.3 40.0 0.7
DSK Basketball B 3 0:00 8.3 2.7 0.0 0.7 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
Sokol Kladno 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 -
SŠMH Brno B 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 5.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 11.0 2.5 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 4.0
DBaK 1 0:00 22.0 11.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Prosek A 3 0:00 7.3 2.0 0.0 0.7 0.0 1.3/2.3 57.1 1.3
Sokol Nusle B 6 0:00 3.7 1.0 0.0 0.2 0.0 1.2/1.3 87.5 2.5
DBaK 2 0:00 10.5 2.5 0.0 0.5 0.0 4.0/4.0 100.0 4.5
BK Strakonice 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Kladno 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.0 0.0 1.5/1.5 100.0 3.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 21.0 7.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Frýdek-Místek U19 2 0:00 10.0 2.0 0.0 0.5 0.0 4.5/6.0 75.0 3.0
Basket Říčany 5 0:00 3.8 1.4 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.8
Loko Karlovy Vary 1 0:00 19.0 4.0 0.0 1.0 0.0 8.0/12.0 66.7 -
Studánka Pardubice 1 0:00 19.0 7.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 -
Loko Karlovy Vary 2 0:00 9.0 1.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OSK Olomouc 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Sokol Nusle 2 0:00 8.0 1.5 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
BK Havířov 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 5.0 1.3 0.0 0.0 0.0 2.3/4.7 50.0 1.7
HB Aritma 2 0:00 7.0 0.0 0.0 1.5 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Slovan Litoměřice 4 0:00 3.5 1.0 0.0 0.3 0.0 0.8/0.8 100.0 -
USK Praha 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 4.3 1.3 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 4.7
Loko Trutnov 5 0:00 2.6 1.0 0.0 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Babynec 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
TJ ČZU Praha 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
SŠMH Brno 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
BK Strakonice 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 2 0:00 5.0 0.5 0.0 0.5 0.0 2.5/2.5 100.0 2.5
Loko Karlovy Vary 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
SŠMH Brno 2 0:00 4.5 0.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Valosun Brno 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 -
KARA Trutnov 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
SBŠ Ostrava 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
SK-EKO Sokol H. Králové 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK Žďár n. S. 2 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Valosun Brno 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Lokomotiva Liberec 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
USK Praha B 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Loko Trutnov 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK Klatovy 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Žďár n. S. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Pod 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
B. Jablonec n. N. 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VALOSUN Brno 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Strakonice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 1 9:12 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol ZVUS H. Králové 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Benešov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol H. Králové 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
KPB 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 7:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VALOSUN Brno 1 6:14 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
SŠMH Brno 1 0:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TRU 1 3:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0