Filip Sigmund

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
Slavia Kroměříž
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
287
Procento vítězství
66.9%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina B Sl. MBA Kroměříž 19 - 2.4 1 0 0.4/0.9 44.4 - -
2010/11 žáci U14 - Mistrovství ČR Sl. MBA Kroměříž 5 - 0.8 0.2 0 0.4/0.8 50.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina D Slavia MBA Kroměříž 13 - 9.8 4.2 /4.2 0 1.5/2.8 51.4 2.4 6.0
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga B Slavia MBA Kroměříž 8 - 6.3 2.6 /2.6 0.1 0.6/1.3 50.0 1.6 4.0
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Slavia MBA Kroměříž 3 - 11.7 4 /4 0 3.7/6.3 57.9 2.7 6.3
2011/12 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Slavia MBA Kroměříž 5 16.8 2.8 1 /6.2 0 0.8/0.8 100.0 1.6 -
2012/13 žáci U15 - základní skupina C Sl. MBA Kroměříž 11 - 5.0 1.6 0.3 0.9/1.5 58.8 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Sl. MBA Kroměříž 11 - 8.5 3 0.5 0.8/1.5 56.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B Baskeťáci Josefov 2 - 6.0 2.5 0 1/2.5 40.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off Baskeťáci Josefov 3 - 18.3 8 0.7 0.3/0.3 100.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Baskeťáci Josefov 5 24.6 13.2 5 0.2 2.6/6.2 41.9 2.2 11.2
2012/13 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. B Sl. MBA Kroměříž 2 15.0 8.0 3.5 0 1/4 25.0 1.0 11.5
2012/13 žáci U15 - MČR o pořadí Sl. MBA Kroměříž 2 25.0 6.5 2.5 0.5 0/0 0.0 1.5 11.0
2013/14 kadeti U17 - skupina B Sl. MBA Kroměříž 12 - 10.5 3.7 0.4 1.9/3.3 57.5 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina C Sl. MBA Kroměříž 13 - 22.3 8.2 0.9 3.2/4.6 70.0 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga Sl. MBA Kroměříž 11 - 23.1 7.5 1.5 3.8/5.5 70.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off Sl. MBA Kroměříž 3 - 8.0 3 0.3 1/1.7 60.0 - -
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A Sl. MBA Kroměříž 3 41.3 21.0 7.7 1 2.7/6.7 40.0 2.7 19.3
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Sl. MBA Kroměříž 2 40.0 20.5 9 0 2.5/5.5 45.5 3.0 21.5
2014/15 junioři U19 - skupina B Slavia Kroměříž 14 - 9.3 3.7 0.1 1.4/2.1 66.7 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část Orli Prostějov 12 - 4.6 1.5 0.4 0.3/1 33.3 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B Slavia Kroměříž 11 - 18.0 6.5 0.8 2.5/3.6 67.5 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off Orli Prostějov 3 - 1.3 0.3 0 0.7/0.7 100.0 - -
2014/15 junioři U19 - play-off Slavia Kroměříž 3 - 5.3 1.7 0.3 1/1 100.0 - -
2014/15 kadeti U17 - Mistrovství ČR BCM Slez. Ostrava 1 10.0 2.0 1 0 0/0 0.0 - 5.0
2015/16 junioři U19 - základní část Orli Prostějov 2 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina B Slavia Kroměříž 13 - 13.7 4.3 1.2 1.6/2.2 72.4 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část Orli Prostějov 22 - 8.7 2.6 /2.6 0.5 2.2/4.1 53.3 2.8 4.0
2016/17 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 2 10.5 0.0 0 /1.5 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2016/17 junioři U19 - play-out C Slavia Kroměříž 4 - 12.5 4 1.5 0/0.3 0.0 - -
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo BCM Orli Prostějov 4 8.5 0.0 0 /1.3 0 0/0.5 0.0 0.5 -1.3
2016/17 junioři U19 - play-off BCM Orli Prostějov 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ BCM Orli Prostějov 6 5.2 1.7 0.3 /0.8 0 1/1.3 75.0 0.3 2.0
2017/18 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 19 17.5 3.7 1.2 /2.6 0.2 0.8/1.4 55.6 1.7 6.9
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo BCM Orli Prostějov 4 14.0 2.3 1 /3 0 0.3/0.5 50.0 1.5 2.8
2017/18 junioři U19 - play-off BCM Orli Prostějov 5 19.8 2.0 1 /2.6 0 0/0 0.0 2.2 3.0
2017/18 junioři U19 - Mistrovství ČR BCM Orli Prostějov 2 10.5 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 1.5 1.0
2018/19 muži - skupina C Slavia Kroměříž 2 - 1.0 0 0 1/2.5 40.0 - -
2020/21 muži - skupina C Slavia Kroměříž 2 - 0.5 0 0 0.5/1 50.0 - -
2021/22 muži - skupina C Slavia Kroměříž 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Slavia Kroměříž 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 24.3 4.1 8.7 3.1 0.4 1.3/2.3 162.0 1.8 2.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 2 BK Opava B 26. 9. 2021
Body 4 BK Opava B 26. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 SAM BŠM Brno 30. 9. 2012 2012/13
2B body 20 BK Snakes Ostrava 6. 1. 2013 2012/13
3B body 4 NH Ostrava 29. 9. 2013 2013/14
Obranné doskoky 7 Snakes Ostrava 7. 12. 2017 2017/18
Útočné doskoky 3 Snakes Ostrava 19. 4. 2012 2011/12
Doskoky celkem 7 Snakes Ostrava 7. 12. 2017 2017/18
Body 45 BK Snakes Ostrava 6. 1. 2013 2012/13
Užitečnost 20 Slavoj Litoměřice 25. 10. 2015 2015/16
Asistence 7 BK Loko Plzeň 28. 10. 2017 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
26. 9. 2021 skupina C BK Opava B 4 2 0 0/0 0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Jiskra Kyjov 2 1 0 0/0 0
Celkem 2 6 3 / 0.0
Průměr 2 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Snakes Ostrava 5 5:08 19.4 8.8 293.3 0.2 0.0 1.2/3.0 40.0 2.6
NH Ostrava 5 0:00 15.0 5.4 337.5 0.4 0.0 3.0/4.8 62.5 0.8
BC Nový Jičín 5 0:00 13.0 5.8 0.0 0.2 0.0 0.8/1.8 44.4 1.4
SK UP-BCM Olomouc 3 0:00 19.7 7.7 0.0 1.0 0.0 1.3/2.7 50.0 1.0
Sokol H. Králové 5 0:00 11.6 5.0 0.0 0.4 0.0 0.4/0.6 66.7 0.8
Sokol Pražský 6 0:00 9.7 3.7 0.0 0.5 0.0 0.8/1.3 62.5 2.0
TOROLA BT Příbor 5 0:00 11.2 3.8 0.0 0.4 0.0 2.4/3.4 70.6 2.2
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 28.0 10.0 0.0 1.5 0.0 3.5/4.5 77.8 2.5
BK Opava 4 0:00 13.8 5.5 0.0 0.3 0.0 2.0/4.0 50.0 2.8
Sršni Sokol Písek 4 0:00 13.5 3.8 0.0 1.0 0.0 3.0/4.8 63.2 2.0
BA Sparta 2 0:00 25.0 10.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.5 71.4 3.0
BC Nový Jičín 3 0:00 15.7 6.3 380.0 0.0 0.0 3.0/5.3 56.3 2.3
Jiskra Kyjov 3 0:00 14.7 4.7 0.0 0.3 0.0 4.3/5.3 81.3 3.3
BK Pardubice 6 2:09 7.2 2.5 214.3 0.0 0.0 2.2/3.8 56.5 1.7
SKB Zlín 3 0:00 13.7 4.7 0.0 0.7 0.0 2.3/3.3 70.0 2.0
BC Vysočina 3 0:00 13.0 4.7 0.0 0.3 0.0 2.7/3.3 80.0 1.3
BK Opava 3 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.7 37.5 3.3
BA Sparta Praha 2 0:00 18.0 7.5 0.0 0.5 0.0 1.5/4.5 33.3 4.0
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 11.7 4.0 100.0 0.0 0.0 3.7/6.3 57.9 2.7
BC Kolín 2 0:00 16.5 5.0 0.0 1.5 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
Synthesia Pardubice 3 0:00 11.0 1.7 166.7 1.3 100.0 3.7/5.3 68.8 2.0
BK Pardubice 5 0:00 6.4 2.4 0.0 0.2 0.0 1.0/1.4 71.4 1.4
Kanonýři Josefov 2 0:00 15.5 3.5 0.0 2.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 10.0 2.3 175.0 0.7 200.0 3.3/6.3 52.6 2.3
USK Praha 5 0:00 6.0 2.0 0.0 0.2 0.0 1.4/2.6 53.8 1.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 9.3 3.0 100.0 0.3 100.0 2.3/2.7 87.5 2.3
SKB Zlín 2 0:00 14.0 5.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
Sokol Písek 3 0:00 9.0 2.7 133.3 0.7 200.0 1.7/2.3 71.4 2.7
BK Loko Plzeň 6 9:35 4.3 1.3 100.0 0.2 33.3 1.2/1.7 70.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
NH Ostrava 3 0:00 8.3 3.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
Válečníci Děčín 3 0:00 8.0 3.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.7 60.0 2.0
SAM BŠM Brno 4 6:23 5.8 1.5 300.0 0.5 100.0 1.3/2.5 50.0 2.0
Sokol Pražský 2 6:33 11.0 4.0 266.7 0.0 0.0 3.0/6.5 46.2 2.5
BC Nový Jičín 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Loko Plzeň 2 0:00 10.5 3.0 100.0 0.0 0.0 4.5/8.0 56.3 3.0
USK 6 0:00 3.3 1.2 140.0 0.2 100.0 0.5/1.0 50.0 1.7
Tesla Pardubice 3 0:00 6.7 3.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
BK B&W Opava 2 0:00 10.0 4.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
BVK Holice 2 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Lions J. Hradec 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
SAM BŠM Brno 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Sokol Josefov 2 0:00 6.5 2.5 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 6.5 3.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol H. Králové 2 0:00 6.5 2.5 100.0 0.5 100.0 0.0/0.5 0.0 2.5
USK Praha 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
Sršni Sokol Písek 2 5:26 6.0 2.5 125.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Tesla Pardubice 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
PCE 6 19:21 1.7 0.8 38.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol pražský 2 17:01 4.0 1.5 75.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 15:55 3.0 1.5 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 18:01 6.0 2.0 66.7 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Karviná 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
BK Opava B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
ZLN 1 5:16 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BCM Slez. Ostrava 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Královští Sokoli 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Nový Jičín 1 11:55 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Snakes Ostrava 2 14:32 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
USK 3 11:00 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
OLM 2 3:23 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
USK Praha B 2 10:32 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 3 10:51 0.7 0.3 11.1 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.3
Jiskra Kyjov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KK Val. Meziříčí 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
SNAK A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 11:53 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
WBA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -