David Jílek

Národnost
CZE
Ročník narození
1995 - 26 let
Aktuální klub
Renocar Podolí
Výška
189 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
291
Procento vítězství
48.1%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 muži - skupina C OLM 3 - 2.0 1 0 0/1.3 0.0 - -
2012/13 muži - skupina C OLM 10 - 4.9 0.7 1 0.5/0.7 71.4 - -
2012/13 junioři U19 - skupina B Sokol Karviná 18 - 5.6 1.6 0.4 1.2/1.8 66.7 - -
2012/13 junioři U19 - play-out B Sokol Karviná 6 - 4.2 1.2 0.3 0.8/1.5 55.6 - -
2013/14 muži - základní část Basketbal Olomouc 26 7.0 1.3 0.3 /0.9 0.2 0/0.1 33.3 1.0 -
2013/14 junioři U19 - skupina B Sokol Karviná 10 - 7.5 1.5 1.3 0.6/1.4 42.9 - -
2013/14 muži - play-out Basketbal Olomouc 6 9.2 2.2 0.2 /1 0.5 0.3/0.3 100.0 1.0 2.0
2013/14 junioři U19 - play-off B Sokol Karviná 2 - 4.5 1 0.5 1/1 100.0 - -
2014/15 muži - skupina C OLM 19 - 6.0 1.5 0.8 0.5/0.8 62.5 - -
2014/15 muži - Základní část - skupina východ Basketbal Olomouc 4 11.5 2.8 0.8 /0.8 0.3 0.5/0.5 100.0 1.3 1.8
2015/16 muži - Baráž o I.LM OLM 4 - 0.8 0 0.3 0/0 0.0 - -
2015/16 muži - skupina C OLM 20 - 4.2 1.2 0.4 0.6/1.2 52.2 - -
2015/16 muži - Základní část UP 11 - 10.9 2.9 1.5 0.7/1.1 66.7 - -
2015/16 muži - Skupina 1. - 4.místo UP 3 - 18.0 5.3 1.7 2.3/3 77.8 - -
2015/16 muži - play-off OLM 2 - 4.5 0.5 1 0.5/1 50.0 - -
2016/17 muži - skupina C Sokol Karviná 7 - 4.6 0.3 1.1 0.6/0.6 100.0 - -
2016/17 muži - Základní část - skupina B OLM 17 26.6 8.5 2.2 /3.7 1.1 0.7/1.2 57.1 2.6 6.1
2016/17 muži - Skupina C 1. - 6. místo OLM 5 25.4 5.2 1.6 /2.4 0.6 0.2/0.4 50.0 1.8 4.6
2016/17 muži - Předkolo Play-off OLM 2 26.0 10.5 1.5 /3 2.5 0/2 0.0 4.5 4.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ OLM 17 26.0 8.1 1.4 /3.4 1.5 0.8/1.2 61.9 3.4 4.6
2017/18 muži - skupina C Sokol Karviná 3 - 3.3 0.3 0.7 0.7/1.3 50.0 - -
2017/18 muži - SKUPINA JIH BCM Olomouc 4 - 7.0 2 0.8 0.8/0.8 100.0 - -
2017/18 muži - SKUPINA 1. - 6. MÍSTO BCM Olomouc 1 - 14.0 1 4 0/2 0.0 - -
2017/18 muži - PLAY OFF 1. - 8. MÍSTO BCM Olomouc 4 - 10.5 3 0.8 2.3/3.5 64.3 - -
2017/18 muži - základní část OLM 2 17.0 11.0 4.5 /6 0.5 0.5/2 25.0 2.5 5.0
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo OLM 8 16.5 6.0 1.1 /1.9 1.1 0.4/0.8 50.0 3.5 2.0
2017/18 muži - play-off C Sokol Karviná 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
2017/18 muži - Baráž o I. LM OLM 4 2.8 6.3 1.5 /1.8 0.8 1/1.8 57.1 2.8 2.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ OLM 16 19.2 4.9 1.3 /3.1 0.7 0.4/0.7 54.5 2.2 1.5
2018/19 muži - skupina C Renocar Podolí 19 - 8.8 2.2 0.9 1.7/2.3 72.7 - -
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo OLM 5 19.2 5.8 1.2 /5.2 1 0.4/1 40.0 1.0 2.4
2018/19 muži - play-off C Renocar Podolí 2 - 7.5 2.5 0.5 1/1 100.0 - -
2019/20 muži - skupina C Renocar Podolí 18 - 12.6 2.9 1.7 1.7/2.7 61.2 - -
2019/20 muži - základní TESLA Brno 7 - 16.3 5.6 0.7 3/5.3 56.8 - -
2020/21 muži - skupina C Renocar Podolí 2 - 3.5 1 0.5 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - skupina C Renocar Podolí 3 - 12.0 3.3 1.7 0.3/1 33.3 - -
Průměr za kariéru 26.5 6.6 6.6 1.6 0.9 0.8/1.3 173.9 2.2 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Slavia Kroměříž 9. 10. 2021
2B body 4 Slavia Kroměříž 9. 10. 2021
3B body 3 NH Ostrava B 26. 9. 2021
Body 15 Slavia Kroměříž 9. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Tesla Pardubice 3. 11. 2012 2012/13
2B body 11 Sok. Šlapanice A 13. 10. 2019 2019/20
3B body 5 BK Hladnov 11. 12. 2016 2016/17
Obranné doskoky 6 Sokol Šlapanice 1. 10. 2017 2017/18
Útočné doskoky 5 HKR 8. 12. 2017 2017/18
Doskoky celkem 8 Sokol Šlapanice 1. 10. 2017 2017/18
Body 28 Sok. Šlapanice A 13. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 29 ZLN 30. 9. 2016 2016/17
Asistence 4 Sokol Šlapanice 9. 12. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina C Sokol Karviná 6 3 0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina C NH Ostrava B 15 3 3 0/2 0.0
9. 10. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 15 4 2 1/1 100.0
Celkem 3 36 10 5 1/3 33.3
Průměr 3 12.0 3.3 1.7 0.3/1.0 33.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Karviná 12 0:00 7.3 1.7 0.0 0.8 0.0 1.4/1.8 81.0 2.7
KK Jasenice 8 0:00 9.3 2.3 0.0 1.3 0.0 1.0/1.9 53.3 1.8
TJ Šumperk 9 0:00 7.0 1.8 0.0 1.0 0.0 0.4/1.0 44.4 1.8
BK Žďár n. S. 9 0:00 6.8 1.7 500.0 0.7 200.0 1.4/2.2 65.0 2.3
SK Žabovřesky 8 0:00 7.3 1.4 0.0 0.9 0.0 1.9/2.5 75.0 2.1
ZLN 9 21:00 5.7 1.6 73.7 0.7 28.6 0.6/0.9 62.5 1.6
Basketbal Olomouc 8 21:03 6.1 1.0 44.4 1.1 31.0 0.8/1.5 50.0 3.4
BK Opava 6 0:00 8.0 1.8 0.0 1.2 0.0 0.8/1.5 55.6 3.2
Synthesia Pardubice 5 27:30 9.4 2.4 42.9 1.4 31.8 0.4/0.8 50.0 2.0
Slavia Kroměříž 7 0:00 6.0 2.0 0.0 0.6 0.0 0.3/0.7 40.0 2.3
BCM Orli Prostějov 5 19:45 8.2 1.6 50.0 1.4 36.8 0.8/1.4 57.1 2.6
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 3 0:00 12.3 3.0 0.0 1.0 0.0 3.3/3.3 100.0 2.0
HKR 7 19:08 4.7 1.1 38.1 0.7 23.8 0.3/0.4 66.7 1.7
Renocar Podolí 5 0:00 6.4 0.8 0.0 1.4 0.0 0.6/0.6 100.0 2.6
Tesla Pardubice 5 0:00 6.2 1.8 0.0 0.2 0.0 2.0/2.6 76.9 2.6
MEZM 3 0:00 10.3 4.0 0.0 0.7 0.0 0.3/0.3 100.0 1.7
BK Opava B 9 17:17 3.2 0.8 46.7 0.6 23.8 0.0/0.2 0.0 2.6
SNAK A 5 23:43 5.6 1.2 46.2 0.8 25.0 0.8/1.2 66.7 3.2
Slavoj Litoměřice 4 20:57 7.0 1.8 87.5 1.0 33.3 0.5/0.8 66.7 2.3
Sok. Šlapanice A 1 0:00 28.0 11.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
BC Nový Jičín 9 16:22 3.0 0.8 46.7 0.3 16.7 0.4/0.7 66.7 1.8
Sokol Žižkov 2 18:38 12.5 1.5 50.0 3.0 50.0 0.5/1.0 50.0 3.0
OLM 2 0:00 12.0 3.5 0.0 1.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
1 0:00 24.0 9.0 0.0 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 -
UP 2 0:00 11.0 1.5 0.0 2.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 10.5 2.0 0.0 1.5 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
ASK Blansko 1 0:00 21.0 5.0 0.0 3.0 0.0 2.0/5.0 40.0 -
Sokol Kbely 1 0:00 20.0 8.0 100.0 1.0 100.0 1.0/4.0 25.0 4.0
NH Ostrava 4 0:00 5.0 0.8 0.0 0.8 0.0 1.3/2.5 50.0 1.8
BC Nový Jičín 3 0:00 6.3 1.7 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 4 13:11 4.5 1.8 77.8 0.3 25.0 0.3/0.5 50.0 1.3
Sok Hodonín 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Basket Opava 2010 2 0:00 8.0 1.0 0.0 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
NH Ostrava B 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
SAM BŠM Brno 4 0:00 3.8 0.8 0.0 0.3 0.0 1.5/2.0 75.0 3.3
SU 1 0:00 13.0 2.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Přerov 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Vyškov 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 -
VYS 5 7:54 2.2 1.0 62.5 0.0 0.0 0.2/0.6 33.3 1.8
Jiskra Kyjov 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
BC Benešov 2 0:00 4.5 0.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
PLZ 4 10:55 2.3 0.3 50.0 0.5 28.6 0.3/1.0 25.0 2.3
KK VM B 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 5.0
SP BASKET 5 13:51 1.2 0.6 30.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0 2.0
Sp. Uherský Brod 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 -
Tesla Pardubice 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
TJ Třebíč 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HR 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KOL 1 34:10 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Proton Zlín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavia MBA Kroměříž 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -