Jan Obešlo

Národnost
CZE
Ročník narození
1996 - 25 let
Aktuální klub
BA LYNX Liberec
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
306
Procento vítězství
58.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - skupina A Kondoři Liberec 20 - 4.7 1.2 0.6 0.5/0.8 60.0 - -
2010/11 kadeti U16 - play-off Kondoři Liberec 3 - 2.7 0.3 0.7 0/0.7 0.0 - -
2011/12 kadeti U17 - skupina A Kondoři Liberec 18 - 3.4 0.8 0.5 0.4/0.6 63.6 - -
2011/12 junioři U19 - play-out Kondoři Liberec 3 13.0 0.7 0.3 /1 0 0/0 0.0 1.7 -0.3
2011/12 kadeti U17 - play-off Kondoři Liberec 3 - 1.0 0 0 1/1 100.0 - -
2012/13 junioři U19 - základní část Kondoři Liberec 20 20.3 2.6 0.6 /2.5 0.2 1/1.4 67.9 2.1 0.8
2012/13 kadeti U17 - skupina A Kondoři Liberec 21 - 14.0 4.2 1.1 2.2/4.3 52.2 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off Kondoři Liberec 2 - 5.0 2.5 0 0/0.5 0.0 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off A Kondoři Liberec 4 - 7.5 1.8 1 1/1.8 57.1 - -
2012/13 junioři U19 - play-out Kondoři Liberec 6 13.8 3.0 0.5 /2.2 0.5 0.5/0.7 75.0 1.7 2.3
2013/14 muži - základní část BK Kondoři Liberec 3 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.3 -
2013/14 junioři U19 - skupina A Kondoři Liberec 22 - 9.8 2.8 1 1.1/1.7 67.6 - -
2013/14 junioři U19 - play-off Kondoři Liberec 5 - 6.8 1.2 1 1.4/1.6 87.5 - -
2014/15 junioři U19 - skupina A Kondoři Liberec 22 - 10.9 2.4 1.6 1.1/1.8 64.1 - -
2014/15 muži - Základní část - skupina západ BK Kondoři Liberec 11 5.6 1.1 0.2 /0.6 0.2 0.2/0.2 100.0 0.6 0.5
2014/15 muži - základní část BK Kondoři Liberec 1 - 3.0 0 /0 1 0/0 0.0 2.0 1.0
2014/15 muži - Skupina A2 BK Kondoři Liberec 3 2.0 0.0 0 /0.3 0 0/0 0.0 0.7 -0.7
2014/15 junioři U19 - předkolo play-off A Kondoři Liberec 2 - 16.5 3 3 1.5/2.5 60.0 - -
2014/15 muži - Play-out BK Kondoři Liberec 4 2.3 0.0 0 /0.8 0 0/0 0.0 0.8 -1.3
2014/15 junioři U19 - play-off Kondoři Liberec 5 - 8.0 1.8 1.2 0.8/1.8 44.4 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina A BK Kondoři Liberec 17 18.0 4.5 0.6 /1.9 0.8 0.7/0.9 75.0 2.8 3.1
2015/16 muži - Play out - 13. - 20. místo BK Kondoři Liberec 8 13.0 6.4 0.8 /2.3 1.3 1.1/1.8 64.3 2.3 2.5
2016/17 Muži - muži - Severočeská liga BA LYNX Liberec 15 - 7.1 1.6 1.1 0.5/0.9 53.8 - -
2017/18 muži - skupina B BA LYNX Liberec 22 - 7.4 1.1 1.4 1/1.2 84.6 - -
2017/18 muži - základní část BA LYNX Liberec 2 - 6.0 1.5 /1.5 1 0/0 0.0 3.0 3.0
2017/18 muži - play-off B BA LYNX Liberec 4 - 2.0 0.3 0.5 0/0 0.0 - -
2017/18 muži - play-off BA LYNX Liberec 2 - 8.5 1.5 1.5 1/2.5 40.0 - -
2018/19 muži - skupina B BA LYNX Liberec 20 - 9.6 2.1 1.6 0.8/1.2 65.2 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník BA LYNX Liberec 1 - 7.0 3 /3 0 1/2 50.0 4.0 2.0
2018/19 muži - play-off B BA LYNX Liberec 2 - 3.5 1 0.5 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina B BA LYNX Liberec 18 - 11.1 2.4 1.7 1.1/1.5 74.1 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník BA LYNX Liberec 1 - 13.0 3 /3 2 1/5 20.0 2.0 7.0
2020/21 muži - skupina B BA LYNX Liberec 4 - 12.3 2.8 1.5 2.3/2.5 90.0 - -
2021/22 muži - skupina B BA LYNX Liberec 10 - 7.6 1.2 1.5 0.7/0.9 77.8 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník BA LYNX Liberec 2 - 6.0 0 2 0/0 0.0 2.5 3.5
Průměr za kariéru 25.5 3.3 7.0 1.6 1.0 0.9/1.3 132.9 2.3 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Sokol Žižkov 9. 10. 2021
2B body 4 BK Vlci Žďár 13. 11. 2021
3B body 3 BK Vlci Žďár 13. 11. 2021
Body 17 BK Vlci Žďár 13. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Sokol Šlapanice 8. 4. 2016 2015/16
2B body 9 AŠ Mladá Boleslav 9. 12. 2012 2012/13
3B body 6 Sokol BK Chrudim 18. 11. 2017 2017/18
Obranné doskoky 6 VYS 21. 10. 2012 2012/13
Útočné doskoky 2 Sokol pražský 20. 10. 2012 2012/13
Doskoky celkem 8 VYS 21. 10. 2012 2012/13
Body 29 AŠ Mladá Boleslav 20. 10. 2018 2018/19
Užitečnost 15 VYS 21. 10. 2012 2012/13
Asistence 4 VYS 21. 10. 2012 2012/13
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina B Sokol BK Chrudim 3 0 1 0/0 0
26. 9. 2021 skupina B Tesla Pardubice 5 1 1 0/0 0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Slavoj BK Litoměřice B 9 0 3 0/0 0
9. 10. 2021 skupina B Sokol Žižkov 12 2 1 5/5 100.0
10. 10. 2021 skupina B Slavia Praha B 10 2 2 0/0 0
23. 10. 2021 skupina B KolB 4 0 1 1/2 50.0
24. 10. 2021 skupina B Bra 2 1 0 0/0 0
13. 11. 2021 skupina B BK Vlci Žďár 17 4 3 0/0 0
14. 11. 2021 skupina B TJ Třebíč 11 2 2 1/2 50.0
23. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník DEC 3 0 1 0/0 0
27. 11. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 6 0 2 0/0 0
28. 11. 2021 skupina B BVK Holice 6 0 2 0/0 0
Celkem 12 88 12 19 7/9 77.8
Průměr 12 7.3 1.0 1.6 0.6/0.8 77.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK NAPOS Vysoká n.L. 8 0:00 9.8 2.3 600.0 1.5 0.0 0.8/1.0 75.0 2.1
Tesla Pardubice 7 0:00 11.0 1.7 0.0 2.0 0.0 1.6/2.1 73.3 2.3
Sokol BK Chrudim 7 0:00 9.4 1.1 0.0 2.1 0.0 0.7/1.3 55.6 3.3
AŠ Mladá Boleslav 6 0:00 10.5 3.5 0.0 0.7 0.0 1.5/2.5 60.0 1.7
Bra 10 0:00 6.0 1.3 0.0 1.0 0.0 0.4/0.7 57.1 2.9
AŠ Mladá Boleslav 6 0:00 9.7 2.5 0.0 1.2 0.0 1.2/1.5 77.8 2.3
BK Klatovy 4 0:00 12.8 2.5 0.0 2.0 0.0 1.8/3.3 53.8 3.0
BK Vlci Žďár 4 0:00 11.8 2.3 0.0 2.3 0.0 0.5/1.3 40.0 2.3
BK Děčín 4 0:00 11.8 3.8 0.0 1.3 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Brandýs n. L. 6 0:00 7.2 1.5 0.0 1.0 0.0 1.2/2.0 58.3 2.7
Sluneta Ústí n. L. 6 0:00 7.2 1.7 0.0 1.0 0.0 0.8/2.0 41.7 2.0
BK Klatovy 3 0:00 13.3 3.0 0.0 1.7 0.0 2.3/3.7 63.6 2.3
Královští Sokoli 5 0:00 8.0 1.8 0.0 1.2 0.0 0.8/1.8 44.4 3.2
BVK Holice 9 0:00 4.4 0.8 0.0 0.9 0.0 0.2/0.2 100.0 2.9
Sokol Žižkov 4 0:00 9.5 2.5 0.0 1.3 0.0 0.8/1.5 50.0 3.0
BC Benešov 2 0:00 18.5 4.0 0.0 3.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Děčín 6 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
KolB 3 0:00 11.3 2.0 0.0 2.3 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
NH Ostrava 5 0:00 6.8 1.2 0.0 1.0 0.0 1.4/1.6 87.5 3.6
BCM Loko Plzeň 3 0:00 10.3 3.3 0.0 0.7 0.0 1.7/2.7 62.5 2.7
Lions J. Hradec 3 0:00 9.7 3.0 0.0 1.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
Sokol Žižkov C 4 0:00 7.3 1.8 0.0 1.0 0.0 0.8/1.8 42.9 3.0
Sokol Kbely 4 0:00 7.0 1.3 0.0 1.3 0.0 0.8/1.0 75.0 2.0
Slavia Praha B 2 0:00 13.5 2.5 0.0 2.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 13.5 0.5 0.0 4.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
Jiskra Domažlice 2 0:00 13.5 3.0 0.0 1.5 0.0 3.0/3.0 100.0 1.5
BK Baník Most A 2 0:00 13.0 3.0 0.0 1.5 0.0 2.5/2.5 100.0 1.0
BCM Loko Plzeň 5 11:09 5.2 1.0 71.4 0.4 100.0 2.0/2.6 76.9 2.0
BK Kladno 2 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.0
Sokol Vyšehrad B 3 0:00 8.0 2.7 0.0 0.3 0.0 1.7/4.0 41.7 2.7
Slavoj Litoměřice 5 0:00 4.6 1.2 0.0 0.4 0.0 1.0/1.8 55.6 2.4
VYS 4 15:04 4.8 1.3 55.6 0.8 23.1 0.0/0.0 0.0 2.0
BSK Č. Budějovice 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Slavoj BK Litoměřice B 2 0:00 8.0 1.0 100.0 2.0 400.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Slavoj Litoměřice 4 12:42 4.0 1.3 71.4 0.3 14.3 0.8/1.0 75.0 1.3
PLZ 3 21:49 5.3 0.7 20.0 1.0 50.0 1.0/1.3 75.0 2.0
BC Benešov 1 0:00 15.0 4.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 5.0
Lions J. Hradec 2 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 13.0 3.0 100.0 2.0 100.0 1.0/5.0 20.0 2.0
USK Praha B 2 18:21 6.5 1.0 40.0 1.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Žižkov 1 0:00 12.0 2.0 0.0 1.0 0.0 5.0/5.0 100.0 3.0
BA Sparta Praha 6 18:28 1.8 0.3 20.0 0.2 14.3 0.7/1.0 66.7 2.0
Sl. MBA Kroměříž 6 0:00 1.8 0.2 0.0 0.3 0.0 0.5/0.8 60.0 1.3
TJ Třebíč 1 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
AŠ Mladá Boleslav U19B 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Písek 2 13:59 4.5 0.5 16.7 1.0 28.6 0.5/1.0 50.0 5.0
Sršni Sokol Písek B 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BA Louny 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BC Vysočina 3 19:00 2.7 0.7 25.0 0.3 50.0 0.3/0.7 50.0 2.3
Slavoj BK Litoměřice C 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Baník Most 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 4 7:49 1.3 0.3 16.7 0.3 50.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Sršni Sokol Písek 2 23:32 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
Sokol pražský 2 17:18 2.5 1.0 28.6 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
PCE 2 19:02 2.5 0.5 12.5 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
USK Slavia Liberec 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Teplice A 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DEC 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK 2 17:47 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal Olomouc 3 0:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP BASKET 4 7:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
VYS 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Šumperk 2 4:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
WBA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -