Jitka Schmiegerová

Národnost
CZE
Ročník narození
1995 - 27 let
Aktuální klub
BK Prosek A
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
269
Procento vítězství
59.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 starší dorostenky - skupina A Loko Karlovy Vary 17 - 9.8 4 0 1.8/2.9 60.0 - -
2010/11 mladší dorostenky - skupina A Loko Karlovy Vary 22 - 15.5 6.6 0 2.2/3.8 59.0 - -
2010/11 mladší dorostenky - play-off Loko Karlovy Vary 4 - 10.5 4.3 0 2/3 66.7 - -
2011/12 kadetky U17 - základní část Loko Karlovy Vary 20 - 9.3 3.7 0 2/2.9 68.4 - -
2011/12 juniorky U19 - skupina A Loko Karlovy Vary 24 - 12.8 5.5 0 1.9/2.8 67.2 - -
2011/12 kadetky U17 - play-off Loko Karlovy Vary 3 - 3.3 1.3 0 0.7/1.3 50.0 - -
2011/12 juniorky U19 - play-off Loko Karlovy Vary 3 - 9.0 3.3 0 2.3/3 77.8 - -
2012/13 juniorky U19 - skupina B Loko Karlovy Vary 1 - 8.0 3 0 2/2 100.0 - -
2012/13 ženy - Základní část KVA 3 3.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 0.7
2012/13 juniorky U19 - základní část Loko Karlovy Vary 22 16.4 6.0 2.4 /6 0 1/1.4 71.0 0.9 4.4
2012/13 juniorky U19 - play-off Loko Karlovy Vary 3 13.3 2.0 1 /3 0 0/0 0.0 2.0 -2.0
2013/14 juniorky U19 - základní část Loko Karlovy Vary 22 27.6 9.6 4.5 /11.3 0.1 0.3/0.6 53.8 2.0 6.3
2013/14 ženy - základní část KVA 1 7.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 - 1.0
2013/14 juniorky U19 - play-off Loko Karlovy Vary 3 30.7 8.7 4.3 /10.7 0 0/0 0.0 1.7 4.7
2014/15 ženy - základní část Sokol Nusle 10 10.1 1.9 0.9 /2.3 0 0.1/0.1 100.0 0.4 1.4
2014/15 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 8 - 3.6 1.5 0.1 0.3/0.3 100.0 - -
2016/17 ženy - Oblastní přebor žen BK Loko K. Vary 7 - 9.9 4.3 0.3 0.4/1.4 30.0 - -
2016/17 ženy - Základní fáze BK Prosek A 13 - 10.7 3.7 0.2 2.6/2.9 89.5 - -
2017/18 ženy - Oblastní přebor ženy BK Loko K. Vary 8 - 17.5 7 0.6 1.6/2.3 72.2 - -
2017/18 ženy - Základní fáze BK Prosek A 16 - 13.6 5.7 0.3 1.4/2.3 62.2 - -
2018/19 ženy - Základní fáze BK Prosek A 16 - 10.4 4.8 0 0.9/1.5 62.5 - -
2018/19 ženy - OP ženy BK Loko K. Vary 7 - 12.7 4.6 0.6 1.9/3.4 54.2 - -
2019/20 ženy - Základní fáze BK Prosek A 12 - 9.8 4 0.2 1.3/1.8 71.4 - -
2019/20 ženy - Západočeská liga BK Loko K. Vary 1 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - Základní fáze BK Prosek A 14 - 11.8 4.6 0.4 1.4/2.3 62.5 - -
2022/23 ženy - Základní fáze BK Prosek A 6 - 16.2 6.3 0.7 1.5/2.2 69.2 - -
Průměr za kariéru 24.2 4.6 10.2 4.2 0.1 1.3/2.1 131.6 1.6 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Sokol Dolní Počernice B 18. 10. 2022
2B body 9 Stavební fakulta 11. 10. 2022
3B body 2 Sokol Michle 1. 11. 2022
Body 22 Sokol Michle 1. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BK Pirelli A 22. 11. 2016 2016/17
2B body 14 BC Benešov 27. 11. 2010 2010/11
3B body 3 Sokol Toužim 3. 3. 2018 2017/18
Obranné doskoky 9 Studánka Pardubice 25. 1. 2014 2013/14
Útočné doskoky 10 BK Prosek 13. 10. 2012 2012/13
Doskoky celkem 18 BK Prosek 13. 10. 2012 2012/13
Body 30 BC Benešov 27. 11. 2010 2010/11
Užitečnost 30 BK Prosek 13. 10. 2012 2012/13
Asistence 3 BK Strakonice 6. 10. 2013 2013/14
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
4. 10. 2022 Základní fáze BK Prosek B 16 7 0 2/2 100.0
11. 10. 2022 Základní fáze Stavební fakulta 18 9 0 0/0 0
18. 10. 2022 Základní fáze Sokol Dolní Počernice B 16 3 2 4/7 57.1
1. 11. 2022 Základní fáze Sokol Michle 22 7 2 2/2 100.0
8. 11. 2022 Základní fáze VSK Iuridica 15 7 0 1/2 50.0
15. 11. 2022 Základní fáze DDM Praha 10 10 5 0 0/0 0
Celkem 6 97 38 4 9/13 69.2
Průměr 6 16.2 6.3 0.7 1.5/2.2 69.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Aritma Praha B 9 0:00 13.9 5.7 0.0 0.3 0.0 1.6/2.1 73.7 1.9
BK Pirelli A 9 0:00 11.7 4.7 0.0 0.1 0.0 2.0/2.7 75.0 1.8
DSK Basketball B 10 0:00 9.3 3.8 0.0 0.3 0.0 0.8/1.2 66.7 1.7
BSK T. Kraslice 6 0:00 15.2 6.2 0.0 0.5 0.0 1.3/2.5 53.3 1.7
Sokol Nusle B 9 0:00 9.6 3.3 0.0 0.3 0.0 1.9/3.3 56.7 2.6
BC Libo 6 0:00 13.5 6.0 0.0 0.2 0.0 1.0/1.7 60.0 2.3
Basket Říčany 4 0:00 17.0 7.8 0.0 0.3 0.0 0.8/1.0 75.0 1.8
Sokol Dolní Počernice A 6 0:00 10.7 5.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
Stavební fakulta 5 0:00 11.4 4.4 0.0 0.0 0.0 2.6/2.6 100.0 1.2
BaK Plzeň "B" 4 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/2.8 90.9 1.3
Sokol H. Králové 7 26:17 7.6 3.7 43.3 0.0 0.0 0.1/0.3 50.0 1.7
BA Sparta Praha 6 15:17 8.0 3.8 54.8 0.0 0.0 0.3/0.8 40.0 1.7
Sokol Kladno 4 0:00 11.3 5.0 0.0 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 1.3
Babynec 6 0:00 7.5 3.2 0.0 0.2 0.0 0.7/0.8 80.0 1.2
BC Benešov 2 0:00 22.0 10.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
BaK Plzeň 2 0:00 21.5 8.5 0.0 0.0 0.0 4.5/4.5 100.0 0.5
BK Pelhřimov 4 0:00 10.5 4.3 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BLC Sparta 7 0:00 6.0 2.4 0.0 0.1 0.0 0.7/1.3 55.6 1.6
SBŠ Ostrava 4 25:00 10.5 5.0 46.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.3
KARA Trutnov 4 25:52 10.0 4.5 54.5 0.3 50.0 0.3/0.5 50.0 2.0
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 19.5 9.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 17.0 6.5 0.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 1.5
TJ ČZU Praha 3 0:00 10.7 4.0 0.0 0.0 0.0 2.7/3.0 88.9 1.7
USK Praha 7 16:07 4.4 2.1 45.5 0.0 0.0 0.1/0.4 33.3 1.7
VALOSUN Brno 4 17:13 7.3 2.8 31.4 0.3 100.0 1.0/1.3 80.0 1.8
Studánka Pardubice 4 15:50 7.0 2.8 37.9 0.3 50.0 0.8/1.0 75.0 1.0
BK Strakonice 4 24:53 7.0 3.0 32.4 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Legendy Litoměřice B 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Sokol Nusle 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
Sokol Michle 1 0:00 22.0 7.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BA Sparta 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 3.5
BK Strakonice 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 2.5
Sokol Nusle 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Basket Slovanka B 2 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
Basket Slovanka 4 21:22 5.0 2.5 32.3 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.8
SBŠ Ostrava 2 0:00 9.0 2.5 0.0 0.0 0.0 4.0/4.5 88.9 2.5
Valosun Brno 1 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
Sokol Dolní Počernice B 1 0:00 16.0 3.0 0.0 2.0 0.0 4.0/7.0 57.1 -
BK Prosek B 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
TJ Slavoj Tachov 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.5
KARA Trutnov 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
VSK Iuridica 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Brno 4 15:57 3.0 1.5 30.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol H. Králové 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
Studánka Pardubice 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Basket Slovanka 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 4.0
DDM Praha 10 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OLM 2 16:47 5.0 2.5 41.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VALOSUN KP Brno B 1 15:56 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 3 5:02 0.7 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK SŠMH Brno 1 2:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DSK Basketball 1 1:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Pliska Pardubice 2 8:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5