Simona Kovářová

Národnost
CZE
Ročník narození
1997 - 25 let
Výška
182 cm
Pozice
Křídlo/Pivot

Největší týmové úspěchy:

- MČR U15 - 2012

 

Reprezentace:

- širší výběr U16

 

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
332
Procento vítězství
43.1%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2010/11 mladší dorostenky - skupina B SBŠ Ostrava B 4 - 5.5 2 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2010/11 starší žákyně - skupina B SBŠ Ostrava 18 - 8.4 3.7 0.0 0 0.0 1.1/2.4 44.2 - -
2010/11 mladší žákyně - skupina B SBŠ Ostrava U14 22 - 13.5 6.2 0.0 0 0.0 1/3.3 30.1 - -
2010/11 mladší dorostenky - o 9. - 12. místo SBŠ Ostrava 2 - 8.0 3.5 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2011/12 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 18 - 3.8 1.8 0.0 0 0.0 0.3/0.7 38.5 - -
2011/12 kadetky U17 - skupina B SBŠ Ostrava B 10 - 14.2 6.3 0.0 0 0.0 1.6/4.3 37.2 - -
2011/12 starší žákyně U15 - skupina C SBŠ Ostrava 14 - 16.5 7.1 0.0 0.1 0.0 2.1/4.9 44.1 - -
2011/12 starší žákyně U15 - extraliga SBŠ Ostrava 16 - 15.1 5.8 0.0 0.4 0.0 2.3/3.8 60.7 - -
2011/12 kadetky U17 - play-off SBŠ Ostrava 3 - 4.3 1.3 0.0 0 0.0 1.7/2.7 62.5 - -
2011/12 kadetky U17 - play-out B SBŠ Ostrava B 2 - 10.5 4 0.0 0.5 0.0 1/3 33.3 - -
2011/12 starší žákyně U15 - Mistrovství ČR SBŠ Ostrava 2 - 12.0 4 0.0 0 0.0 4/6.5 61.5 - -
2011/12 starší žákyně U15 - MČR zákl. sk. A SBŠ Ostrava 2 - 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1/1 100.0 - -
2012/13 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 22 - 12.9 5.2 0.0 0 0.0 2.3/3.2 71.4 - -
2012/13 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 16 15.3 5.7 2.2 /5.5 39.8 0 0.0 1.3/2.3 56.8 1.5 4.0
2012/13 juniorky U19 - skupina B SBŠ Ostrava B 11 - 13.4 6 0.0 0.1 0.0 1.1/2.5 42.9 - -
2012/13 juniorky U19 - play-out SBŠ Ostrava 5 21.0 6.4 2.8 /7.2 38.9 0.2 33.3 0.2/0.2 100.0 1.8 5.0
2012/13 juniorky U19 - play-out B SBŠ Ostrava B 6 - 16.5 7.5 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 - -
2012/13 kadetky U17 - play-out SBŠ Ostrava 6 - 17.0 6.3 0.0 0.2 0.0 3.8/5.5 69.7 - -
2013/14 ženy - základní část OVA 2 10.0 2.0 0.5 /2.5 20.0 0 0.0 1/1 100.0 1.0 0.5
2013/14 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 16 21.2 8.4 3.4 /8.9 38.7 0 0.0 1.5/2.1 70.6 2.6 4.4
2013/14 juniorky U19 - skupina B SBŠ Ostrava B 3 - 14.0 5.3 0.0 0.3 0.0 2.3/3 77.8 - -
2013/14 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 16 - 20.9 7.9 0.0 0.2 0.0 4.6/6.6 68.9 - -
2013/14 juniorky U19 - play-out SBŠ Ostrava 4 23.0 13.8 5 /11 45.5 0.3 50.0 3/4.5 66.7 2.0 12.5
2013/14 kadetky U17 - play-out SBŠ Ostrava 6 - 19.0 7.7 0.0 0.2 0.0 3.2/4 79.2 - -
2014/15 ženy - skupina B SBŠ Ostrava B 12 - 12.5 5.1 0.0 0.3 0.0 1.3/1.9 69.6 - -
2014/15 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 21 26.2 11.8 4.5 /9.1 49.2 0.5 37.9 1.3/2 64.3 2.0 8.8
2014/15 ženy - Základní část OVA 13 6.5 1.0 0.3 /0.8 36.4 0.1 33.3 0.2/0.3 50.0 0.9 -0.2
2014/15 ženy - Hyundai FINAL 6 OVA 2 11.5 2.0 1 22.2 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2014/15 juniorky U19 - play-off SBŠ Ostrava 2 32.0 6.5 3 /9.5 31.6 0 0.0 0.5/1 50.0 1.5 2.0
2014/15 ženy - Play-out OVA 5 7.8 1.4 0.6 /2.2 27.3 0 0.0 0.2/0.8 25.0 0.6 0.4
2014/15 ženy - Baráž o ŽBL 2015/2016 OVA 1 18.0 2.0 1 /3 33.3 0 0.0 0/0 0.0 - 3.0
2015/16 ženy - Základní část OVA 20 16.6 3.9 1.5 /2.8 52.7 0.3 27.8 0.2/0.4 57.1 2.2 2.6
2015/16 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 21 26.6 8.1 2.4 /5.8 42.1 0.7 31.1 1.3/1.7 77.1 2.9 6.0
2015/16 juniorky U19 - play-out SBŠ Ostrava 4 27.0 9.3 3 /5 60.0 0.5 40.0 1.8/1.8 100.0 2.5 10.8
2015/16 ženy - Play out OVA 5 10.2 1.4 0.6 /1.4 42.9 0 0.0 0.2/0.6 33.3 1.6 -0.4
Průměr za kariéru 55.3 7.9 10.3 4.1 96.8 0.2 42.2 1.5/2.6 336.3 2.2 1.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Basket Slovanka 16. 2. 2014 2013/14
2B body 15 BK Frýdek-Místek 9. 1. 2011 2010/11
3B body 2 TJ Sokol Toužim 31. 3. 2012 2011/12
Obranné doskoky 5 Studánka Pardubice 22. 3. 2014 2013/14
Útočné doskoky 7 OP Prostějov 21. 12. 2014 2014/15
Doskoky celkem 12 OP Prostějov 21. 12. 2014 2014/15
Body 33 BK Frýdek-Místek 9. 1. 2011 2010/11
Užitečnost 29 KARA Trutnov 18. 1. 2015 2014/15
Asistence 7 B. Jablonec n. N. 5. 12. 2015 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
KARA Trutnov 10 0:00 15.0 5.9 0.0 0.1 0.0 2.9/4.1 70.7 2.1
Loko Karlovy Vary 8 0:00 16.6 6.8 0.0 0.1 0.0 2.8/3.9 71.0 2.5
KARA Trutnov 8 27:27 12.9 5.1 50.0 0.5 33.3 1.1/1.4 81.8 2.6
BK Strakonice 8 0:00 12.3 4.8 0.0 0.1 0.0 2.4/3.4 70.4 2.9
Basket Slovanka 9 0:00 9.9 3.1 0.0 0.2 0.0 3.0/4.2 71.1 1.8
BK Strakonice 8 26:51 10.4 3.4 40.3 0.4 23.1 2.5/3.1 80.0 3.0
Sokol H. Králové 5 0:00 14.6 5.4 0.0 0.2 0.0 3.2/5.4 59.3 1.8
BA Sparta 4 0:00 17.3 6.8 0.0 0.0 0.0 3.8/4.3 88.2 3.8
BA Sparta Praha 8 17:02 8.6 3.4 49.1 0.4 33.3 0.8/1.3 60.0 3.4
Basket Slovanka 6 17:33 11.0 4.5 57.4 0.2 100.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Sokol H. Králové 6 30:09 10.0 3.7 36.1 0.5 33.3 1.2/1.5 77.8 1.7
Valosun Brno 5 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 3.0
VALOSUN Brno 10 19:28 5.2 2.0 40.0 0.2 25.0 0.6/1.0 60.0 1.6
B. Jablonec n. N. 4 24:00 12.8 4.5 69.2 0.5 40.0 2.3/2.8 81.8 3.0
Panter Javorník 2 0:00 24.5 11.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Frýdek-Místek 2 0:00 24.0 11.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK Žďár n. S. 4 0:00 12.0 5.3 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 0.5
OSK Olomouc 2 0:00 24.0 10.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
USK Praha 8 22:51 5.9 2.1 33.3 0.1 9.1 1.3/2.1 58.8 1.8
BA Sparta Praha 4 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Pelhřimov 3 0:00 15.3 7.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 2.3
BK Brno 7 20:28 6.4 2.1 32.6 0.1 25.0 1.7/2.7 63.2 1.7
Basket Slovanka 3 0:00 14.7 5.3 0.0 0.7 0.0 2.0/2.7 75.0 1.7
Studánka Pardubice 2 0:00 21.0 9.5 0.0 0.0 0.0 2.0/6.5 30.8 2.5
Valosun Brno 5 0:00 8.2 3.8 0.0 0.0 0.0 0.6/1.2 50.0 1.6
Frisco Sika Brno 3 0:00 13.3 5.7 0.0 0.0 0.0 2.0/5.3 37.5 2.0
Sokol H. Králové 5 0:00 7.8 2.8 0.0 0.0 0.0 2.2/3.6 61.1 2.4
Studánka Pardubice 4 23:00 9.5 3.8 34.9 0.3 33.3 1.3/2.8 45.5 2.3
BK Brno 3 0:00 12.0 4.3 0.0 0.0 0.0 3.3/4.0 83.3 2.7
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 18.0 7.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.5 71.4 3.5
USK Praha 3 0:00 11.7 5.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 3.0
Loko Trutnov 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
Frisco Sika Brno 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Sokol Kladno 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Valosun Brno 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.5
Loko Trutnov 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Lokomotiva Krnov 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BK Frýdek-Místek U19 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 1.5
BC Kolín 1 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
Pod 1 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
HKR 3 17:32 5.3 1.7 100.0 0.7 33.3 0.0/0.7 0.0 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
TRU 4 12:31 3.0 1.0 66.7 0.3 25.0 0.3/0.5 50.0 1.5
BK Frýdek-Místek 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
ZAB 5 13:07 1.8 0.6 37.5 0.2 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
STR 6 10:17 1.3 0.5 30.0 0.0 0.0 0.3/0.8 40.0 1.5
Studánka Pardubice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
USK 2 10:22 3.0 0.5 16.7 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 -
VSP 3 10:29 1.3 0.7 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
SLA 3 10:20 1.3 0.7 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
VALOSUN KP Brno B 1 11:02 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lokomotiva Liberec 1 7:34 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
KPB 4 7:32 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.5
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -