Štěpán Hrdina

Národnost
CZE
Ročník narození
1997 - 25 let
Aktuální klub
BK Brandýs n.L.
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
302
Procento vítězství
59.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - skupina A BK Brandýs n. L. 12 - 2.4 1.1 0.1 0/0.2 0.0 - -
2010/11 žáci U14 - skupina A Sokol Pražský 21 - 10.6 4.4 0.1 1.4/2.6 54.5 - -
2010/11 žáci U14 - play-off Sokol Pražský 2 - 3.5 1 0 1.5/4 37.5 - -
2010/11 žáci U14 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 5 - 3.6 1.6 0 0.4/1.4 28.6 - -
2011/12 kadeti U17 - skupina A BK Brandýs n. L. 6 - 2.0 0.5 0.2 0.5/0.7 75.0 - -
2011/12 žáci U15 - skupina A Sokol Pražský 8 - 5.8 2.1 0.1 1.1/2.9 39.1 - -
2011/12 žáci U15 - extraliga Sokol Pražský 6 - 3.7 1.7 0 0.3/1.3 25.0 - -
2011/12 žáci U15 - MČR zákl. sk. A Sokol Pražský 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2011/12 žáci U15 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 3 - 1.7 0.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2012/13 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina A Sokol pražský B 20 - 8.0 3.2 0.2 1.1/2.4 44.7 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off A Sokol pražský B 2 - 3.0 0.5 0.5 0.5/2 25.0 - -
2013/14 junioři U19 - skupina A BK Brandýs 20 - 2.4 0.7 0.3 0.3/0.8 40.0 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 21 - 3.0 0.9 0.3 0.4/0.8 50.0 - -
2013/14 junioři U19 - play-off A BK Brandýs 2 - 3.0 0.5 0.5 0.5/1 50.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 4 - 3.8 1 0 1.8/2.5 70.0 - -
2013/14 junioři U19 - play-off BK Brandýs 1 - 5.0 1 1 0/0 0.0 - -
2013/14 kadeti U17 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 2 31.0 6.5 0.5 1.5 1/1 100.0 3.0 3.0
2014/15 junioři U19 - základní část Sokol pražský 2 3.5 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2014/15 junioři U19 - skupina A BK Brandýs 22 - 7.6 1.9 0.8 1.5/2.8 55.7 - -
2014/15 junioři U19 - předkolo play-off A BK Brandýs 2 - 5.5 2 0 1.5/2.5 60.0 - -
2015/16 junioři U19 - základní část Sokol pražský 9 10.8 1.1 0.2 /0.9 0 0.7/1 66.7 1.1 2.2
2015/16 junioři U19 - skupina A BK Brandýs 14 - 11.8 2.7 1.3 2.5/3.5 71.4 - -
2016/17 muži - skupina B Bra 22 - 3.1 0.3 0.6 0.7/1.4 53.3 - -
2016/17 muži - Krajský přebor mužů II.třídy BraB 10 - 10.4 2.5 1.1 2.1/3.3 63.6 - -
2017/18 muži - skupina B Bra 22 - 2.5 0.7 0.3 0.2/0.3 71.4 - -
2017/18 muži - play-off B Bra 2 - 2.0 0 0.5 0.5/3 16.7 - -
2018/19 muži - skupina B Bra 22 - 4.3 1.1 0.5 0.5/0.8 55.6 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník Bra 1 - 4.0 0 /0 1 1/2 50.0 3.0 -
2018/19 muži - play-off B Bra 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina B Bra 20 - 2.2 0.8 0.1 0.5/0.8 56.3 - -
2020/21 muži - skupina B Bra 4 - 1.5 0.3 0.3 0.3/1.5 16.7 - -
2021/22 muži - skupina B Bra 9 - 0.2 0.1 0 0/0.2 0.0 - -
Průměr za kariéru 25.2 0.5 4.7 1.4 0.4 0.8/1.5 110.6 1.7 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 1 KolB 11. 12. 2021
Body 2 KolB 11. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BolC 4. 12. 2016 2016/17
2B body 15 Slavoj Litoměřice 6. 3. 2011 2010/11
3B body 4 BC Benešov 30. 11. 2014 2014/15
Obranné doskoky 5 Královští Sokoli 27. 10. 2015 2015/16
Útočné doskoky 3 JBC mmcité Brno 9. 1. 2016 2015/16
Doskoky celkem 7 Královští Sokoli 27. 10. 2015 2015/16
Body 30 Slavoj Litoměřice 6. 3. 2011 2010/11
Užitečnost 6 BA Nymburk 17. 10. 2015 2015/16
Asistence 4 SKB Zlín 3. 10. 2015 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
9. 10. 2021 skupina B TJ Třebíč 0 0 0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina B BK Vlci Žďár 0 0 0 0/2 0.0
13. 11. 2021 skupina B BVK Holice 0 0 0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 0 0 0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0 0 0 0/0 0
28. 11. 2021 skupina B Sokol BK Chrudim 0 0 0 0/0 0
11. 12. 2021 skupina B KolB 2 1 0 0/0 0
12. 12. 2021 skupina B KolB 0 0 0 0/0 0
8. 1. 2022 skupina B Sokol Žižkov 0 0 0 0/0 0
Celkem 9 2 1 /2 0.0
Průměr 9 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavoj Litoměřice 2 0:00 21.5 9.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
BK Děčín 8 0:00 4.6 1.3 0.0 0.3 0.0 1.4/2.5 55.0 1.4
Slavoj Litoměřice 2 0:00 17.5 5.0 0.0 1.5 0.0 3.0/4.5 66.7 2.0
BCM Loko Plzeň 5 0:00 6.0 2.2 0.0 0.2 0.0 1.0/1.8 55.6 2.8
Sokol Žižkov 5 0:00 5.8 1.4 0.0 0.6 0.0 1.2/1.6 75.0 2.0
Tesla Pardubice 9 0:00 3.2 1.1 0.0 0.2 0.0 0.3/0.6 60.0 0.8
AŠ Mladá Boleslav 9 0:00 3.2 1.0 0.0 0.3 0.0 0.2/0.7 33.3 1.8
BK Děčín 3 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.3
Slavoj Litoměřice 4 0:00 6.8 2.8 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 1.8
Sokol Žižkov C 3 0:00 9.0 4.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 2.0
Sršni Sokol Písek 3 0:00 8.7 3.0 0.0 0.0 0.0 2.7/5.0 53.3 1.7
BC Benešov 2 0:00 11.5 1.5 0.0 2.0 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
BKSad 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.5
Sokol Vyšehrad 5 0:00 4.2 1.8 0.0 0.0 0.0 0.6/1.6 37.5 2.4
Sokol BK Chrudim 9 0:00 2.2 0.9 0.0 0.0 0.0 0.4/1.0 44.4 1.1
BAPOD 2 0:00 10.0 2.5 0.0 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
BK Klatovy 4 0:00 5.0 2.0 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 2.5
Sokol Vyšehrad B 3 0:00 6.7 3.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.7
BA LYNX Liberec 9 0:00 2.2 0.6 0.0 0.3 0.0 0.1/0.9 12.5 0.9
BK Klatovy 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
BVK Holice 7 0:00 2.6 1.0 0.0 0.1 0.0 0.1/0.3 50.0 1.4
BK Loko Plzeň 3 0:00 5.7 1.7 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 1.3
BK Vysoká n.L. 9 0:00 1.8 0.2 0.0 0.3 0.0 0.3/0.4 75.0 1.2
VYS 1 0:00 16.0 3.0 0.0 2.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Sokol Kbely 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Pardubice 5 0:00 2.8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.2 36.4 2.4
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 4.0
Jiskra Domažlice 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Lions J. Hradec B 6 0:00 2.0 0.3 0.0 0.2 0.0 0.8/1.0 83.3 1.0
BK Medvědi Tábor 1 0:00 10.0 1.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 3.3 0.7 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Vlci Žďár 4 0:00 2.5 0.0 0.0 0.8 0.0 0.3/1.0 25.0 2.3
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.7
BA Sparta 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BC Nový Jičín 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sršni Sokol Písek B 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.5
BK Kladno 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
VYS 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Děčín 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Wolves Radotín 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BCM Slez. Ostrava 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol HK Josefov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 4.0
TZRak 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
KolB 4 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.8
BSK Č. Budějovice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKB Zlín 2 14:39 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Proton Zlín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
AŠ Mladá Boleslav U19B 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
WBA 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Baník Most 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
TJ Třebíč 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Královští Sokoli 1 27:35 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Sokol Písek B 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
USK 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sparta Praha 1 7:08 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Benešov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -