Vojtěch Mrkva

Národnost
CZE
Ročník narození
1995 - 27 let
Aktuální klub
Slávie Ostravská Univerzita
Výška
194 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
297
Procento vítězství
51.2%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - základní část BCM Slez. Ostrava 6 - 5.0 2 0 1/1.5 66.7 - -
2010/11 kadeti U16 - skupina B Start Havířov 10 - 12.8 4.6 0.3 2.7/6.3 42.9 - -
2010/11 kadeti U16 - play-off BCM Mor. Ostrava 3 - 2.0 0.3 0 1.3/4.3 30.8 - -
2011/12 kadeti U17 - základní část BCM Slez. Ostrava 19 - 1.7 0.7 0 0.4/0.9 41.2 - -
2011/12 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 2 - 1.5 0.5 0 0.5/2 25.0 - -
2011/12 kadeti U17 - play-off BCM Slez. Ostrava 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2011/12 junioři U19 - play-out B NH Ostrava 6 - 6.2 2 0 2.2/2.7 81.3 - -
2011/12 kadeti U17 - Mistrovství ČR BCM Slez. Ostrava 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 22 - 8.2 3.3 0.1 1.2/2.2 55.1 - -
2012/13 junioři U19 - play-off B NH Ostrava 4 - 6.5 2.3 0.5 0.5/1 50.0 - -
2013/14 muži - skupina C BCM Ostrava 2 - 9.0 3.5 0 2/2.5 80.0 - -
2013/14 junioři U19 - základní část BCM Mor. Ostrava 22 15.1 3.2 1 /2.1 0.1 1/1.6 61.1 1.9 4.8
2013/14 junioři U19 - play-off BCM Mor. Ostrava 5 13.2 3.6 1 /1 0.4 0.4/0.4 100.0 1.8 3.2
2013/14 muži - play-off C BCM Ostrava 3 - 2.3 0.7 0.3 0/0 0.0 - -
2013/14 junioři U19 - Mistrovství ČR BCM Mor. Ostrava 2 13.0 2.0 0 /1 0.5 0.5/1 50.0 5.0 -3.5
2014/15 muži - skupina C STHAV 22 - 7.2 2.2 0.6 0.8/1.1 75.0 - -
2015/16 muži - Baráž o I.LM OST 4 - 7.8 0.8 1.8 1/1.5 66.7 - -
2014/15 muži - Baráž o I.LM 2015/2016 STHAV 4 - 2.8 1 0.3 0/0 0.0 - -
2015/16 muži - skupina C Gymnázium Hladnov 20 - 7.6 2.4 0.7 0.9/1.2 78.3 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina B OST 17 21.5 5.4 1.7 /2.8 0.6 0.2/0.5 50.0 2.7 3.6
2015/16 muži - základní část Gymnázium Hladnov 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2015/16 muži - Play out - 13. - 20. místo OST 8 16.6 5.1 1.1 /2 0.8 0.6/1.5 41.7 2.9 4.0
2016/17 muži - Základní část OVA 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 muži - skupina C OST 21 - 13.6 3 1.9 1.8/2.6 68.5 - -
2016/17 muži - Základní část - skupina B STHAV 10 20.4 4.9 1.1 /2.2 0.7 0.6/1 60.0 2.2 2.7
2017/18 muži - skupina C OST 17 - 11.8 3.3 1.1 1.8/2.6 68.9 - -
2017/18 muži - základní část OST 1 31.0 7.0 1 /2 1 2/4 50.0 3.0 10.0
2017/18 muži - play-off C OST 2 - 15.0 4 1 4/5 80.0 - -
2018/19 muži - skupina C OST 22 - 13.6 3.9 1 2.6/4.2 62.4 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník OST 1 32.0 13.0 3 /6 2 1/6 16.7 4.0 7.0
2018/19 muži - play-off C OST 2 - 13.5 4 1 2.5/3.5 71.4 - -
2019/20 muži - skupina C OST 12 - 12.8 3.7 1 2.5/3.8 66.7 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník OST 1 28.0 19.0 4 /8 3 2/3 66.7 4.0 27.0
2020/21 muži - skupina C NH Ostrava B 3 - 6.0 1.3 0.7 1.3/2.3 57.1 - -
2021/22 muži - skupina C NH Ostrava B 5 - 6.2 1 1.2 0.6/1.4 42.9 - -
2021/22 muži - play-off C NH Ostrava B 2 - 6.0 0.5 1.5 0.5/1 50.0 - -
2022/23 muži - skupina C Slavia OU 2 - 6.5 1 1 1.5/3 50.0 - -
Průměr za kariéru 19.3 4.2 7.6 2.2 0.7 1.2/2.0 120.5 2.7 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 SK Basket RENOCAR 22. 1. 2023
2B body 1 SK Basket RENOCAR 22. 1. 2023
3B body 2 SK Basket RENOCAR 22. 1. 2023
Body 10 SK Basket RENOCAR 22. 1. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 29. 1. 2011 2010/11
2B body 11 Sokol Karviná 9. 3. 2019 2018/19
3B body 6 BVK Holice 5. 2. 2017 2016/17
Obranné doskoky 6 JBC Brno 13. 10. 2013 2013/14
Útočné doskoky 10 Sokol Karviná 27. 9. 2019 2019/20
Doskoky celkem 16 Sokol Karviná 27. 9. 2019 2019/20
Body 29 BK Lipník 11. 3. 2018 2017/18
Užitečnost 27 Sokol Karviná 27. 9. 2019 2019/20
Asistence 4 BK Loko Plzeň 9. 11. 2013 2013/14
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
21. 1. 2023 skupina C SK Žabovřesky 3 1 0 1/2 50.0
22. 1. 2023 skupina C SK Basket RENOCAR 10 1 2 2/4 50.0
Celkem 2 13 2 2 3/6 50.0
Průměr 2 6.5 1.0 1.0 1.5/3.0 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Karviná 10 2:48 15.1 4.6 575.0 1.2 300.0 2.3/3.0 76.7 2.5
Gymnázium Hladnov 8 0:00 12.0 2.8 0.0 1.3 0.0 2.8/4.1 66.7 2.3
OLM 10 2:51 9.6 2.1 525.0 1.3 650.0 1.5/2.7 55.6 3.3
SK Žabovřesky 10 0:00 7.8 2.3 0.0 0.6 0.0 1.4/2.3 60.9 2.2
Slavia Kroměříž 6 0:00 11.3 2.7 0.0 0.8 0.0 3.5/4.3 80.8 2.5
BK Žďár n. S. 7 0:00 8.1 2.6 0.0 0.7 0.0 0.9/1.1 75.0 3.7
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 7 0:00 7.9 2.6 0.0 0.7 0.0 0.6/1.4 40.0 3.6
BVK Holice 2 0:00 23.5 5.5 0.0 4.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.5
BC Nový Jičín 6 4:33 7.0 1.2 350.0 1.2 233.3 1.2/1.2 100.0 3.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 21.0 7.5 0.0 0.0 0.0 6.0/11.0 54.5 4.0
Slavia MBA Kroměříž 4 0:00 10.3 3.8 0.0 0.3 0.0 2.0/2.5 80.0 2.8
Proton Zlín 7 6:07 5.7 1.6 183.3 0.0 0.0 2.6/4.0 64.3 3.1
Tesla Pardubice 2 0:00 18.5 4.0 0.0 2.5 0.0 3.0/4.5 66.7 2.5
ZLN 3 30:33 11.3 3.3 58.8 1.3 66.7 0.7/0.7 100.0 2.3
Jiskra Kyjov 3 0:00 8.7 2.3 0.0 0.7 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol Karviná 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 4.0
BK Opava B 4 20:30 6.0 1.3 50.0 1.0 33.3 0.5/1.0 50.0 1.5
USK 7 13:21 3.0 0.7 62.5 0.4 30.0 0.3/0.3 100.0 1.4
BC Vysočina 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
BK Opava 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Tesla Pardubice 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Karviná 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
BC Nový Jičín 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
Sokol Písek 2 14:39 8.0 2.5 83.3 1.0 40.0 0.0/1.0 0.0 3.0
SK Basket RENOCAR 2 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 6.5 1.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
Sl. MBA Kroměříž 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/11.0 45.5 2.0
WBA 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Basketbal Olomouc 3 20:11 4.0 1.3 44.4 0.3 33.3 0.3/0.3 100.0 3.7
BK Žďár n. S. 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sršni Sokol Písek 2 14:26 5.5 1.5 33.3 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
BK Opava 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol pražský 2 19:19 5.0 0.5 50.0 0.5 33.3 2.5/4.5 55.6 1.0
VYS 2 16:23 4.5 2.0 57.1 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
VYS 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
BC Nový Jičín 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
BC Vysočina 2 16:15 4.0 0.5 100.0 1.0 66.7 0.0/0.0 0.0 3.0
OVA 1 31:00 7.0 1.0 50.0 1.0 16.7 2.0/4.0 50.0 3.0
BCM Loko Plzeň 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Sokol Vyšehrad (ms) 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Loko Plzeň 2 9:02 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Slez. Ostrava 3 0:00 2.0 0.3 0.0 0.0 0.0 1.3/4.3 30.8 1.0
Synthesia Pardubice 3 12:22 1.7 0.3 50.0 0.3 20.0 0.0/0.0 0.0 1.7
GBA Sparta Praha 3 14:01 1.7 0.3 33.3 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 4.0
PCE 2 17:24 2.5 1.0 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
USK 5 0:00 0.8 0.4 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0 1.0
Sršni Sokol Písek 4 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 1.5
BK Pardubice 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
HKR 1 16:49 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BCM Orli Prostějov 1 15:13 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SNAK A 1 20:12 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 16:43 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
PCE 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Proton Zlín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
LJH 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DEC 1 0:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -