Marek Pokorný

Národnost
CZE
Ročník narození
1995 - 27 let
Výška
187 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
105
Procento vítězství
49.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - základní část Sokol Pražský 21 - 7.7 2.9 0.3 1.1/2.4 45.1 - -
2010/11 junioři U18 - skupina A Sokol Žižkov 12 - 2.9 1.2 0.1 0.3/0.7 50.0 - -
2010/11 kadeti U16 - play-off Sokol Pražský 3 - 6.0 1.7 0.3 1.7/3.3 50.0 - -
2011/12 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 20 - 5.1 1.8 0.4 0.5/1 52.6 - -
2011/12 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 2 - 6.0 1 1 1/1.5 66.7 - -
2012/13 junioři U19 - základní část Sokol pražský 19 8.6 3.1 1.2 /2.5 0.1 0.4/0.5 80.0 0.9 2.2
2012/13 junioři U19 - play-off Sokol pražský 3 3.3 0.0 0 /0.3 0 0/0 0.0 0.3 -0.3
2013/14 junioři U19 - základní část Sokol pražský 22 13.2 5.0 1.5 /3.5 0.6 0.3/0.3 85.7 1.4 3.2
2013/14 junioři U19 - play-off Sokol pražský 3 13.7 1.7 0.3 /1.3 0.3 0/0 0.0 2.7 -4.7
Průměr za kariéru 26.3 4.8 4.8 1.6 0.3 0.6/1.0 107.5 1.8 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 JBC Brno 5. 4. 2011 2010/11
2B body 10 BCM Mor. Ostrava 16. 1. 2011 2010/11
3B body 2 JBC Brno 7. 11. 2010 2010/11
Obranné doskoky 7 GBA Sparta Praha 12. 10. 2013 2013/14
Útočné doskoky 3 Kondoři Liberec 20. 10. 2012 2012/13
Doskoky celkem 9 GBA Sparta Praha 12. 10. 2013 2013/14
Body 23 BCM Mor. Ostrava 16. 1. 2011 2010/11
Užitečnost 15 GBA Sparta Praha 12. 10. 2013 2013/14
Asistence 4 Kondoři Liberec 20. 10. 2012 2012/13
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Proton Zlín 6 0:00 5.5 1.3 0.0 0.8 0.0 0.3/0.8 40.0 3.3
BCM Slez. Ostrava 5 0:00 5.0 1.6 0.0 0.4 0.0 0.6/1.0 60.0 1.8
Sokol Vyšehrad 4 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 3.0
Sršni Sokol Písek 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.3 0.0 0.7/2.3 28.6 1.3
BK Pardubice 5 0:00 4.4 1.2 0.0 0.4 0.0 0.8/2.2 36.4 1.4
BA Sparta Praha 7 12:05 3.0 0.9 46.2 0.4 18.8 0.0/0.0 0.0 1.6
USK 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.8
SKB Zlín 2 10:19 8.5 3.0 75.0 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 12:25 8.0 2.5 55.6 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sršni Sokol Písek 4 13:20 3.8 1.5 40.0 0.3 20.0 0.0/0.0 0.0 1.8
BCM Loko Plzeň 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
PCE 7 8:12 2.1 0.7 33.3 0.1 20.0 0.3/0.3 100.0 1.1
BK Děčín 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Vysočina 2 5:51 5.0 2.5 71.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 2 18:49 3.5 1.0 25.0 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
VYS 4 7:54 1.5 0.8 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BC Nový Jičín 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
WBA 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BK Kladno 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BCM Ústí n. L. 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Medvědi Tábor 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 3 7:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Baník Most 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0