Barbora Gavenčiaková

Národnost
CZE
Ročník narození
1994 - 28 let
Aktuální klub
BK Prosek A
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
306
Procento vítězství
46.7%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 starší dorostenky - základní část Studánka Pardubice 22 - 6.9 2.4 0.3 1.3/2 67.4 - -
2010/11 ženy - skupina B Pliska Pardubice B 8 - 5.6 1.6 0.3 1.6/2.5 65.0 - -
2010/11 starší dorostenky - skupina B BK Studánka Pardubice B 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2010/11 mladší dorostenky - základní část Studánka Pardubice 21 - 11.4 3.9 0.6 1.9/3.2 57.4 - -
2010/11 starší dorostenky - play-off Studánka Pardubice 1 - 7.0 2 1 0/0 0.0 - -
2010/11 mladší dorostenky - play-off Studánka Pardubice 2 - 6.0 1.5 1 0/2 0.0 - -
2011/12 ženy - skupina B Pliska Pardubice B 13 - 4.8 1.7 0.2 0.7/1.3 52.9 - -
2011/12 juniorky U19 - základní část Studánka Pardubice 22 27.7 8.2 2.8 /6.7 0.3 1.6/2.6 62.1 3.0 3.8
2011/12 juniorky U19 - skupina B BK Studánka Pardubice B 4 - 12.8 4 0.5 3.3/4.5 72.2 - -
2011/12 ženy - play-off Pliska Pardubice B 6 - 2.0 0.8 0 0.3/0.8 40.0 - -
2011/12 juniorky U19 - play-out Studánka Pardubice 6 29.5 6.7 2.8 /8.5 0.2 0.5/1.2 42.9 2.7 4.5
2012/13 ženy - Základní část Pliska Pardubice 3 11.7 3.0 1 /2 0.3 0/0 0.0 1.3 0.7
2012/13 ženy - základní část Pliska Pardubice B 21 21.4 5.9 1.9 /4.9 0.5 0.5/1.2 42.3 2.4 1.8
2012/13 juniorky U19 - základní část Studánka Pardubice 20 33.8 10.5 3.2 /7.1 0.5 2.7/4 67.5 3.1 7.2
2012/13 ženy - play-out Pliska Pardubice B 6 24.2 7.5 2.3 /6.7 0.5 1.3/1.7 80.0 1.7 4.8
2012/13 juniorky U19 - play-off Studánka Pardubice 3 28.7 5.7 1.7 /5.7 0.7 0.3/0.7 50.0 3.0 0.7
2013/14 ženy - základní část Pliska Pardubice 12 6.7 1.0 0.5 /1.4 0 0/0 0.0 0.6 0.3
2013/14 ženy - skupina A BK Brandýs n.L. 7 - 4.4 1.6 0.1 0.9/1.4 60.0 - -
2013/14 ženy - Český pohár BK Brandýs n.L. 1 - 3.0 1 0 1/2 50.0 - -
2013/14 ženy - předkolo play-off A BK Brandýs n.L. 1 - 7.0 3 0 1/3 33.3 - -
2013/14 ženy - play-off BK Brandýs n.L. 2 - 5.0 1.5 0 2/3.5 57.1 - -
2013/14 ženy - play-off Pliska Pardubice 4 0.8 0.0 0 /0.3 0 0/0 0.0 - -0.5
2014/15 ženy - základní část Studánka Pardubice 16 13.4 1.9 0.6 /1.6 0.1 0.5/0.9 57.1 1.3 0.9
2014/15 ženy - základní Stud. Pardubice B 5 - 10.2 3.4 0 3.4/4.6 73.9 - -
2014/15 ženy - nadstavba Stud. Pardubice B 1 - 9.0 4 0 1/3 33.3 - -
2014/15 ženy - play-off Studánka Pardubice 2 4.5 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 1.5 -3.0
2014/15 ženy - Play-off 1.kolo Stud. Pardubice B 1 - 9.0 4 0 1/3 33.3 - -
2015/16 ženy - Základní fáze BK Prosek A 21 - 7.1 2.7 0.1 1.3/2.4 52.9 - -
2016/17 ženy - Základní fáze BK Prosek A 18 - 6.4 2.3 0.4 0.6/1.1 50.0 - -
2017/18 ženy - Základní fáze BK Prosek A 17 - 10.1 2.5 1.2 1.5/2.3 66.7 - -
2018/19 ženy - Základní fáze BK Prosek A 14 - 8.4 3 0.5 0.9/1.1 75.0 - -
2019/20 ženy - Základní fáze BK Prosek A 15 - 10.9 3.2 1 1.5/2.4 63.9 - -
2020/21 ženy - Základní fáze BK Prosek A 1 - 7.0 3 0 1/2 50.0 - -
2022/23 ženy - Základní fáze BK Prosek A 7 - 11.9 4 1 0.9/1 85.7 - -
Průměr za kariéru 25.3 8.2 7.2 2.4 0.4 1.2/2.0 128.5 2.1 1.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BK Prosek B 4. 10. 2022
2B body 7 VSK Iuridica 8. 11. 2022
3B body 2 S.H.Počernice 29. 11. 2022
Body 17 VSK Iuridica 8. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BMB 23. 1. 2011 2010/11
2B body 10 TJ ČZU Praha 29. 3. 2016 2015/16
3B body 3 OLM 16. 12. 2012 2012/13
Obranné doskoky 9 SBŠ Ostrava 1. 4. 2012 2011/12
Útočné doskoky 4 SBŠ Ostrava 21. 4. 2012 2011/12
Doskoky celkem 13 BK Prosek 3. 2. 2013 2012/13
Body 23 OLM 16. 12. 2012 2012/13
Užitečnost 31 BK Strakonice 2. 2. 2013 2012/13
Asistence 4 OLM 10. 3. 2013 2012/13
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
4. 10. 2022 Základní fáze BK Prosek B 5 1 0 3/4 75.0
11. 10. 2022 Základní fáze Stavební fakulta 13 4 1 2/2 100.0
18. 10. 2022 Základní fáze Sokol Dolní Počernice B 9 3 1 0/0 0
1. 11. 2022 Základní fáze Sokol Michle 13 5 1 0/0 0
8. 11. 2022 Základní fáze VSK Iuridica 17 7 1 0/0 0
15. 11. 2022 Základní fáze DDM Praha 10 11 4 1 0/0 0
29. 11. 2022 Základní fáze S.H.Počernice 15 4 2 1/1 100.0
Celkem 7 83 28 7 6/7 85.7
Průměr 7 11.9 4.0 1.0 0.9/1.0 85.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SBŠ Ostrava 8 24:01 10.6 3.5 77.8 0.4 50.0 2.5/4.0 62.5 2.6
Sokol Nusle B 10 0:00 8.2 2.4 0.0 0.6 0.0 1.6/2.2 72.7 2.5
BK Strakonice 6 24:40 12.5 3.3 58.8 0.5 50.0 4.3/5.8 74.3 3.2
Stavební fakulta 8 0:00 9.4 2.9 0.0 0.6 0.0 1.8/3.0 58.3 1.4
Aritma Praha B 8 0:00 9.3 3.3 0.0 0.4 0.0 1.6/3.0 54.2 2.4
TJ ČZU Praha 7 0:00 10.4 3.0 0.0 1.0 0.0 1.4/2.3 62.5 2.4
BC Libo 7 0:00 10.0 3.4 0.0 0.7 0.0 1.0/1.9 53.8 2.4
BK Pirelli A 9 0:00 7.7 2.3 0.0 0.6 0.0 1.3/1.8 75.0 2.1
Sokol Dolní Počernice A 7 0:00 8.4 2.9 0.0 0.6 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BLC Sparta 9 0:00 6.1 1.4 0.0 0.7 0.0 1.2/1.6 78.6 1.7
Aritma FainFinance 6 18:14 8.8 3.3 80.0 0.3 22.2 1.2/2.3 50.0 2.2
OLM 6 25:16 8.3 2.5 39.5 1.0 31.6 0.3/0.3 100.0 1.2
Valosun Brno 6 22:12 8.2 2.3 63.6 0.7 44.4 1.5/2.7 56.3 1.5
Babynec 8 0:00 6.1 2.3 0.0 0.5 0.0 0.1/0.8 16.7 1.8
DSK Basketball B 8 0:00 6.0 2.1 0.0 0.5 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
Basket Říčany 3 0:00 15.3 6.3 0.0 0.7 0.0 0.7/1.0 66.7 3.0
KARA Trutnov 6 21:09 7.3 2.7 53.3 0.3 20.0 1.0/1.8 54.5 2.0
Sokol H. Králové 5 17:37 8.2 2.6 76.5 0.2 25.0 2.4/3.2 75.0 2.4
USK Praha 4 0:00 9.3 3.5 0.0 0.5 0.0 0.8/2.5 30.0 3.0
USK Praha 4 17:14 9.3 3.8 83.3 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 2.0
BK Strakonice 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 3.5
OSK Olomouc 2 0:00 15.0 5.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.5
BK Brno 5 29:48 5.8 2.0 30.3 0.4 20.0 0.6/0.8 75.0 3.6
Sokol Nusle 9 11:31 3.0 0.9 30.8 0.1 25.0 0.9/1.3 66.7 1.4
SBŠ Ostrava 2 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
Basket Slovanka 5 12:23 4.8 1.8 100.0 0.2 25.0 0.6/1.4 42.9 2.6
BA Sparta Praha 4 14:03 5.8 2.0 57.1 0.3 33.3 1.0/2.0 50.0 2.8
Legendy Litoměřice B 1 0:00 20.0 5.0 0.0 2.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
BK Brandýs n.L. 5 0:00 4.0 1.6 0.0 0.2 0.0 0.2/0.6 33.3 2.8
VALOSUN Tišnov 5 15:40 3.8 1.0 33.3 0.4 28.6 0.6/0.8 75.0 1.2
VSK Iuridica 1 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KARA Trutnov 1 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Valosun Brno 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 4.5
Sokol Nusle 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
S.H.Počernice 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
OVA 4 12:22 3.5 1.3 29.4 0.3 50.0 0.3/0.5 50.0 0.8
Sokol Michle 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Pardubičky 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
B. Jablonec n. N. 3 11:44 3.7 1.7 62.5 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
DDM Praha 10 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 3.5
Sokol H. Králové 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BaK Plzeň 1 0:00 10.0 2.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BK SŠMH Brno 4 12:23 2.5 1.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Dolní Počernice B 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 7 7:45 1.0 0.1 33.3 0.0 0.0 0.7/1.4 50.0 1.0
USK 1 13:29 7.0 2.0 66.7 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Prosek B 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Sokol Manver Pečky 3 16:35 1.3 0.7 18.2 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
BC Benešov 2 7:14 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK IMOS Brno 1 16:02 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Strakonice B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TRU 1 5:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -