Marek Teimer

Národnost
CZE
Ročník narození
1993 - 29 let
Aktuální klub
BA LYNX Liberec
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
186
Procento vítězství
61.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 muži - základní část BK Kondoři Liberec 8 - 0.3 0.1 0 0/0 0.0 - -
2010/11 junioři U18 - skupina A Kondoři Liberec 19 - 8.9 3.1 0.5 1.3/2.3 56.8 - -
2010/11 junioři U18 - play-off Kondoři Liberec 3 - 8.7 3 0 2.7/4 66.7 - -
2011/12 junioři U19 - základní část Kondoři Liberec 19 20.8 7.2 2.2 /5.7 0.5 1.4/2.2 61.9 2.9 5.7
2011/12 muži - základní část BK Kondoři Liberec 22 4.5 0.6 0.1 /0.5 0.1 0/0.3 16.7 0.6 -
2011/12 muži - Český pohár Kondoři Liberec 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2011/12 junioři U19 - play-out Kondoři Liberec 3 24.7 9.7 2.3 /4.7 1 2/4 50.0 3.3 10.3
2011/12 muži - play-off BK Kondoři Liberec 3 7.7 0.0 0 /1.3 0 0/0 0.0 1.0 -3.7
2016/17 Muži - muži - Severočeská liga BA LYNX Liberec 11 - 3.5 1.1 0.4 0.3/0.7 37.5 - -
2017/18 muži - skupina B BA LYNX Liberec 18 - 3.6 0.7 0.4 0.8/0.9 82.4 - -
2017/18 muži - základní část BA LYNX Liberec 2 - 3.0 0 /0 1 0/0 0.0 2.5 0.5
2017/18 muži - play-off B BA LYNX Liberec 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2017/18 muži - play-off BA LYNX Liberec 2 - 3.5 1 0 1.5/2 75.0 - -
2018/19 muži - skupina B BA LYNX Liberec 21 - 3.5 0.6 0.5 0.8/1 77.3 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník BA LYNX Liberec 1 - 3.0 0 /0 1 0/0 0.0 1.0 2.0
2018/19 muži - play-off B BA LYNX Liberec 2 - 7.0 2 1 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina B BA LYNX Liberec 16 - 2.4 0.6 0.3 0.4/0.6 66.7 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník BA LYNX Liberec 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2020/21 muži - skupina B BA LYNX Liberec 4 - 8.5 1.8 1.3 1.3/1.5 83.3 - -
2021/22 muži - skupina B BA LYNX Liberec 21 - 5.5 1.4 0.7 0.8/1 72.7 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník BA LYNX Liberec 2 - 2.0 0 0.5 0.5/1 50.0 1.0 0.5
2021/22 muži - play-off B BA LYNX Liberec 2 - 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 - -
Průměr za kariéru 23.3 3.2 4.2 1.2 0.4 0.7/1.1 105.9 1.8 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BK Vlci Žďár 13. 11. 2021
2B body 6 BK Vlci Žďár 13. 11. 2021
3B body 2 AŠ Mladá Boleslav 12. 12. 2021
Body 17 BK Vlci Žďár 13. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BC Kolín 16. 4. 2011 2010/11
2B body 6 Sokol pražský B 16. 10. 2010 2010/11
3B body 3 BVK Holice 4. 10. 2020 2020/21
Obranné doskoky 6 BCM Loko Plzeň 20. 11. 2011 2011/12
Útočné doskoky 5 BC Vysočina 29. 1. 2012 2011/12
Doskoky celkem 9 JBC Brno 28. 1. 2012 2011/12
Body 19 BC Kolín 16. 4. 2011 2010/11
Užitečnost 14 BCM Loko Plzeň 13. 4. 2012 2011/12
Asistence 4 BC Vysočina 29. 1. 2012 2011/12
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina B Sokol BK Chrudim 3 0 1 0/0 0
26. 9. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0 0 0 0/0 0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Slavoj BK Litoměřice B 0 0 0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina B Sokol Žižkov 4 0 1 1/2 50.0
10. 10. 2021 skupina B Slavia Praha B 2 1 0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina B KolB 3 0 1 0/0 0
24. 10. 2021 skupina B Bra 2 0 0 2/4 50.0
13. 11. 2021 skupina B BK Vlci Žďár 17 6 0 5/6 83.3
14. 11. 2021 skupina B TJ Třebíč 11 3 1 2/2 100.0
23. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník DEC 4 0 1 1/2 50.0
27. 11. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 6 0 2 0/0 0
28. 11. 2021 skupina B BVK Holice 8 2 1 1/2 50.0
11. 12. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 5 1 1 0/0 0
12. 12. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 10 2 2 0/0 0
8. 1. 2022 skupina B Tesla Pardubice 3 0 1 0/0 0
9. 1. 2022 skupina B Sokol BK Chrudim 9 3 1 0/0 0
5. 2. 2022 skupina B Bra 9 3 1 0/0 0
6. 2. 2022 skupina B KolB 7 2 0 3/4 75.0
19. 2. 2022 skupina B TJ Třebíč 4 2 0 0/0 0
20. 2. 2022 skupina B BK Vlci Žďár 0 0 0 0/0 0
22. 2. 2022 skupina B Sokol Žižkov 4 2 0 0/0 0
12. 3. 2022 skupina B BVK Holice 2 1 0 0/0 0
13. 3. 2022 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 7 1 1 2/2 100.0
26. 3. 2022 play-off B Bra 0 0 0 0/0 0
27. 3. 2022 play-off B Bra 7 3 0 1/2 50.0
Celkem 25 127 32 15 18/26 69.2
Průměr 25 5.1 1.3 0.6 0.7/1.0 69.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Bra 12 0:00 4.0 1.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.5 66.7 1.6
BVK Holice 10 0:00 4.3 0.9 0.0 0.7 0.0 0.4/0.5 80.0 1.3
BK NAPOS Vysoká n.L. 8 0:00 5.3 0.8 0.0 1.0 800.0 0.8/0.8 100.0 2.0
BCM Loko Plzeň 3 23:01 9.7 3.0 40.9 0.3 50.0 2.7/3.3 80.0 3.7
Sokol BK Chrudim 7 0:00 4.1 1.1 0.0 0.6 0.0 0.1/0.3 50.0 1.7
AŠ Mladá Boleslav 10 2:05 2.6 0.6 150.0 0.4 400.0 0.2/0.2 100.0 1.0
BK Vlci Žďár 6 0:00 4.2 1.3 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.8
VYS 2 24:09 11.5 3.5 38.9 1.0 50.0 1.5/4.0 37.5 3.5
BCM Ústí n. L. 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Sokol Žižkov 2 0:00 10.5 2.0 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Jiskra Domažlice 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 5.0
Lions J. Hradec 2 0:00 9.0 1.0 0.0 1.5 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
Sokol pražský 2 14:59 9.0 2.0 50.0 1.5 75.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Medvědi Tábor 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
TJ Třebíč 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Teplice A 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BA Sparta Praha 3 23:00 4.3 1.3 30.8 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 2.0
BC Vysočina 2 16:50 6.0 1.0 28.6 1.0 40.0 1.0/2.0 50.0 2.5
KolB 3 0:00 4.0 1.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 3.0
Sršni Sokol Písek 1 0:00 12.0 2.0 100.0 2.0 100.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Tesla Pardubice 7 0:00 1.6 0.0 0.0 0.4 0.0 0.3/0.3 100.0 1.4
USK 2 27:17 5.5 2.5 45.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Kbely 3 0:00 3.3 0.7 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
PCE 2 29:30 5.0 1.5 23.1 0.5 50.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Děčín 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BK Kladno 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
USK Slavia Liberec 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Benešov 4 1:30 2.0 0.0 0.0 0.3 100.0 1.3/2.3 55.6 2.3
Sokol Žižkov 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Baník Most 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
DEC 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj BK Litoměřice C 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Baník Most A 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Slavia Praha B 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj BK Litoměřice B 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VYS 2 5:18 1.5 0.0 0.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 -
SP BASKET 4 1:39 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
BA Louny 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 1:05 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
LJH 5 5:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.6
Sokol H. Králové 3 1:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava "B" 1 11:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
ZLN 2 0:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0