Anastázie Řezáčová

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
162 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
145
Procento vítězství
70.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A" BARoun.l. U12(mix MS 8 - 5.0 2.3 0.0 0 0.0 0.5/0.8 66.7 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A1" BARoun.l. U12(mix MS 7 - 6.1 2.9 0.0 0 0.0 0.4/0.9 50.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - Nadstavba B BARoun.l. U12(mix MS 4 - 1.3 0.3 0.0 0 0.0 0.8/1 75.0 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BARoun.l. U12(mix MS 8 - 18.3 7.3 0.0 0.8 0.0 1.5/3.3 46.2 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B1" BARoun.l. U12(mix MS 8 - 14.1 5.6 0.0 0.6 0.0 1/3.1 32.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" Roudnice U13B(mix) 6 - 5.5 2.7 0.0 0 0.0 0.2/1 16.7 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" Roudnice U13B(mix) 5 - 3.8 1.8 0.0 0 0.0 0.2/1.6 12.5 - -
2020/21 starší minižáci U13 - Starší minižáci U13B Roudnice U13B(mix) 2 - 10.0 5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 nejmladší minižactvo U11 - nejmladší minižactvo U11 BA 2006 Roudnice n.L. 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina A USK Praha 10 - 11.2 4.8 0.0 0 0.0 1.6/3.3 48.5 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - extraliga A USK Praha 14 - 8.6 3.4 0.0 0.1 0.0 1.3/2.4 54.5 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - MČR USK Praha 3 - 9.0 2.7 100.0 0.3 100.0 2.7/3.7 72.7 3.7 4.3
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina B USK Praha 7 - 7.6 2.1 0.0 0.9 0.0 0.7/1.1 62.5 - -
2022/23 kadetky U17 - skupina A USK Praha 4 9.0 1.3 0.5 /2 25.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.3 -1.3
2022/23 kadetky U17 - Skupina A USK Praha B 8 - 13.1 3.5 0.0 1.8 0.0 0.9/1.5 58.3 - -
2022/23 starší žákyně U15 - extraliga A USK Praha 13 - 8.2 2 0.0 1 0.0 1.2/1.8 69.6 - -
2022/23 kadetky U17 - play-out A USK Praha B 9 - 12.1 3.1 0.0 1.3 0.0 1.9/2.3 81.0 - -
2022/23 starší žákyně U15 - MČR USK Praha 3 19.3 7.3 2 37.5 0.7 15.4 1.3/3.7 36.4 2.7 3.0
2023/24 kadetky U17 - skupina A USK Praha 14 15.7 4.8 1.9 /4.2 44.1 0.3 16.7 0.2/0.3 75.0 2.8 1.6
2023/24 juniorky U19 - základní část USK Praha 2 1.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - 0.5
2023/24 kadetky U17 - nadstavba A USK Praha 8 15.4 2.0 0.8 /3.1 24.0 0.1 10.0 0.1/0.3 50.0 3.1 -1.6
Průměr za kariéru 20.7 3.0 8.0 2.9 32.9 0.5 20.3 0.9/1.7 136.8 2.5 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BA Sparta 19. 11. 2023
2B body 4 Levhartice Chomutov 1. 10. 2023
3B body 2 BA Sparta 18. 11. 2023
Obranné doskoky 6 BA Sparta 19. 11. 2023
Útočné doskoky 3 KP Brno 11. 2. 2024
Doskoky celkem 7 BA Sparta 19. 11. 2023
Body 11 BA Sparta 19. 11. 2023
Užitečnost 12 BA Sparta 19. 11. 2023
Asistence 6 KP Brno 16. 3. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BSK TJ Jičín 16. 4. 2023 2022/23
2B body 18 BA SpaU12B"B" 14. 12. 2019 2019/20
3B body 5 Tygři Praha B 4. 12. 2022 2022/23
Obranné doskoky 7 Basket Slovanka 23. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 3 KP Brno 11. 2. 2024 2023/24
Doskoky celkem 7 Basket Slovanka 23. 10. 2022 2022/23
Body 37 BA SpaU12B"B" 14. 12. 2019 2019/20
Užitečnost 12 BA Sparta 19. 11. 2023 2023/24
Asistence 6 KP Brno 16. 3. 2024 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
30. 9. 2023 skupina A BK Loko Karlovy Vary 18:01 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2023 skupina A Levhartice Chomutov 19:55 8 4 50.0 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 skupina A Tygři Praha 8:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina A HB Basket 10:05 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
2. 11. 2023 skupina A Basket Slovanka 10:34 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 14:49 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
18. 11. 2023 skupina A BA Sparta 14:37 8 1 33.3 2 66.7 0/0 0
19. 11. 2023 skupina A BA Sparta 23:10 11 3 75.0 1 50.0 2/2 100.0
2. 12. 2023 základní část HB Basket 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2023 základní část BK Strakonice 2:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2023 skupina A Levhartice Chomutov 20:18 5 1 25.0 1 50.0 0/0 0
10. 12. 2023 skupina A BK Loko Karlovy Vary 19:57 7 3 60.0 0 0.0 1/2 50.0
6. 1. 2024 skupina A HB Basket 17:12 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina A Tygři Praha 14:09 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 skupina A Basket Slovanka 13:46 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2024 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 14:25 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 nadstavba A Žabiny Brno 17:27 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 nadstavba A KP Brno 20:11 4 2 33.3 0 0.0 0/0 0
24. 2. 2024 nadstavba A SBŠ Ostrava 10:25 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
12. 3. 2024 nadstavba A Sokol H. Králové 20:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 3. 2024 nadstavba A KP Brno 20:05 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
17. 3. 2024 nadstavba A Žabiny Brno 20:44 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
6. 4. 2024 nadstavba A Sokol H. Králové 11:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 4. 2024 nadstavba A SBŠ Ostrava 2:13 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 24 345:31 83 32 38.1 5 14.7 4/6 66.7
Průměr 24 14:23 3.5 1.3 38.1 0.2 14.7 0.2/0.3 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SokPečU12B 4 0:00 17.0 5.8 0.0 1.5 0.0 1.0/2.8 36.4 1.8
Měl U12 4 0:00 16.0 6.0 0.0 0.8 0.0 1.8/2.5 70.0 1.3
DBaK 4 0:00 15.3 5.0 0.0 0.8 0.0 3.0/3.8 80.0 3.8
Tygři Praha B 3 0:00 17.0 3.7 0.0 3.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
BC Slaný 3 0:00 11.3 3.7 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Kelti U12B 2 0:00 16.5 7.0 0.0 0.5 0.0 1.0/5.0 20.0 3.5
ŠBK P-H Sadská 4 0:00 7.8 2.3 0.0 0.8 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 2.5
SLUNETA Ústí n. L. 4 7:18 7.5 2.0 114.3 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 3.8
BK Kral-Jun U12B 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BC Slaný 3 0:00 9.3 2.0 0.0 1.3 0.0 1.3/2.0 66.7 3.3
BK Strakonice 4 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 3.0
DBaK 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
BCM Sokolov 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Tygři Praha 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.5
Basket Slovanka 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.5
BSK TJ Jičín 2 0:00 10.5 2.0 0.0 1.0 0.0 3.5/4.5 77.8 2.5
BA Sparta 2 18:53 9.5 2.0 57.1 1.5 60.0 1.0/1.0 100.0 4.5
BSK TJ Jičín 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
Basket Slovanka 3 0:00 6.3 1.0 0.0 1.0 0.0 1.3/2.7 50.0 4.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sokol H. Králové 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
ČBr U13B 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Slaný 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
BK Strakonice 2 0:00 6.5 1.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
HB Basket 4 11:28 3.3 1.5 40.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
Levhartice Chomutov 2 20:06 6.5 2.5 41.7 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Tygři Praha 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Žabiny Brno 1 0:00 10.0 1.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sokol H. Králové 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 3.0
BK Loko Karlovy Vary 2 18:59 4.5 2.0 40.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Basket Slovanka 4 10:30 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Ber U12B 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Studánka Pardubice 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
SBŠ Ostrava 2 6:19 3.0 0.5 33.3 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 4.0
KP Brno 2 20:08 3.0 1.5 37.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
SBŠ Ostrava 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Žabiny Brno 2 19:05 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
JUVENTA U13B 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/5.0 10.0 2.0
Studánka Pardubice 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Tygři Praha 2 11:32 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Basket 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 1 2:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Louny 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slovan Varnsdorf 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 2 15:59 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0