Tomáš Paluda

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
BASKET Brno
Výška
177 cm

Kariéra

Sezony
3
Zápasy
77
Procento vítězství
54.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2021/22 mladší žáci U14 - skupina F SKUP-BCM Olomouc 7 - 6.1 2.1 0.1 1.4/2.7 52.6 - -
2021/22 žáci U15 - skupina D BK Vyškov 2 - 17.5 7 0.5 2/5.5 36.4 - -
2021/22 mladší žáci U14 - liga C BK Vyškov 10 - 22.6 8.9 0.5 3.3/6.2 53.2 - -
2022/23 žáci U15 - Skupina D BASKET Brno 11 - 9.3 2.6 0.4 2.9/4.8 60.4 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina C BASKET Brno "B" 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2022/23 žáci U15 - extraliga B BASKET Brno 10 - 7.3 2.4 0.3 1.6/3.9 41.0 - -
2022/23 kadeti U17 - play-out C BASKET Brno "B" 4 - 3.3 1.5 0 0.3/1.3 20.0 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina B BASKET Brno 12 9.0 1.7 0.1 /0.6 0.4 0.3/0.3 75.0 1.5 -
2023/24 junioři U19 - Skupina C BASKET Brno "B" 6 - 2.8 0.8 0.2 0.7/1.2 57.1 - -
2023/24 junioři U19 - play-out C BASKET Brno "B" 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2023/24 kadeti U17 - nadstavba A BASKET Brno 8 6.3 0.9 0 /0.4 0.3 0.1/0.3 50.0 0.4 1.1
2023/24 kadeti U17 - předkolo play-off BASKET Brno 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2023/24 kadeti U17 - play-off BASKET Brno 2 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 0.5
Průměr za kariéru 25.7 2.1 7.0 2.4 0.3 1.4/2.6 148.6 2.1 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Tygři Brno 19. 11. 2023
2B body 2 BCM Orli Prostějov 12. 11. 2023
3B body 2 NH Ostrava 15. 10. 2023
Obranné doskoky 3 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 9. 2023
Útočné doskoky 1 BA Nymburk 16. 9. 2023
Doskoky celkem 3 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 9. 2023
Body 7 BCM Orli Prostějov 23. 9. 2023
Užitečnost 9 BA Nymburk 16. 9. 2023
Asistence 4 Basketpoint Frýdek-Místek 10. 12. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Vlci Žďár 15. 10. 2022 2022/23
2B body 18 BASKET Brno 3. 3. 2022 2021/22
3B body 3 Jiskra Kyjov 23. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 3 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 9. 2023 2023/24
Útočné doskoky 1 BA Nymburk 16. 9. 2023 2023/24
Doskoky celkem 3 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 9. 2023 2023/24
Body 41 BASKET Brno 3. 3. 2022 2021/22
Užitečnost 9 BA Nymburk 16. 9. 2023 2023/24
Asistence 4 Basketpoint Frýdek-Místek 10. 12. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina B BA Nymburk 9:25 6 0 0.0 2 100.0 0/0 0
17. 9. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 6:20 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 9. 2023 Skupina C BCM Orli Prostějov 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/4 50.0
7. 10. 2023 Skupina C Slavia Kroměříž 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/3 66.7
8. 10. 2023 Skupina C BC Nový Jičín 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 skupina B BK Opava 17:18 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
15. 10. 2023 skupina B NH Ostrava 25:10 6 0 0.0 2 33.3 0/0 0
4. 11. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 4:34 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina B BA Nymburk 6:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 Skupina C Olomouc 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 Skupina C BCM Orli Prostějov 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 11. 2023 skupina B Tygři Brno 9:20 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2023 skupina B Tygři Brno 8:21 5 0 0.0 1 50.0 2/2 100.0
9. 12. 2023 skupina B Snakes Ostrava 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2023 skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 18:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 12. 2023 Skupina C BP Frýdek-Místek 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2024 skupina B NH Ostrava 0:59 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina B BK Opava 1:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 nadstavba A Sokol Pražský 4:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2024 nadstavba A USK 4:24 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 nadstavba A Sokol Písek 13:07 6 0 0.0 2 66.7 0/0 0
11. 2. 2024 nadstavba A GBA Lions Jindřichův Hradec 2:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2024 play-out C Olomouc 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 3. 2024 nadstavba A USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 3. 2024 nadstavba A Sokol Pražský 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 3. 2024 nadstavba A Sokol Písek 15:07 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
12. 3. 2024 nadstavba A GBA Lions Jindřichův Hradec 10:25 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 3. 2024 předkolo play-off Sluneta Ústí n. L. 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 4. 2024 předkolo play-off Sluneta Ústí n. L. 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 4. 2024 play-out C BP Frýdek-Místek 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 4. 2024 play-off BK VIVIDBOOKS Pardubice 3:27 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 4. 2024 play-off BK VIVIDBOOKS Pardubice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 32 161:32 46 7 70.0 8 42.1 8/13 61.5
Průměr 32 5:02 1.4 0.2 70.0 0.3 42.1 0.3/0.4 61.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BASKET Brno 2 0:00 34.0 15.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.5
BK Pelhřimov 2 0:00 23.5 9.0 0.0 0.5 0.0 4.0/6.5 61.5 4.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 23.0 7.0 0.0 1.5 0.0 4.5/9.5 47.4 3.0
Lions J. Hradec 2 0:00 20.5 9.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.5
FASTAV Zlín 2 0:00 18.0 6.0 0.0 0.5 0.0 4.5/6.5 69.2 3.5
SK Žabovřesky "B" 2 0:00 17.5 7.0 0.0 0.5 0.0 2.0/5.5 36.4 4.0
SK Žabovřesky 4 0:00 7.0 1.3 0.0 0.8 0.0 2.3/4.8 47.4 4.0
Vlci Žďár 2 0:00 11.5 2.5 0.0 0.5 0.0 5.0/7.0 71.4 3.0
Basketpoint F-M 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Tygři Brno 3 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/3.3 20.0 2.7
BC Nový Jičín 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.5
Snakes Ostrava 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Nymburk 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 5.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sokol Písek 2 14:07 3.5 0.0 0.0 1.0 40.0 0.5/1.0 50.0 1.0
SK Žabovřesky 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
NH Ostrava 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BA Nymburk 2 8:01 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 2 13:04 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Pelhřimov 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
Tygři Brno 2 8:50 2.5 0.0 0.0 0.5 50.0 1.0/1.0 100.0 3.5
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
BP Frýdek-Místek 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketpoint Frýdek-Místek 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 3:35 0.5 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
NH Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Opava 2 9:32 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Olomouc 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketpoint Frýdek-Místek 1 18:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 2:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 2:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 6:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -