Jan Jakubal

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
BA Nymburk
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
136
Procento vítězství
69.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BANymU12 4 - 2.5 1.3 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BANymU12 6 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o Národní finále BANymU12B(kv) 4 - 3.8 1.8 0.0 0 0.0 0.3/1.3 20.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BANym U13B 25 - 7.0 3 0.0 0 0.0 0.9/1.7 51.2 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF U13 B BANymb.U13B(kv) 3 - 2.7 1 0.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina D BA Nymburk 13 - 5.4 2.6 0.0 0 0.0 0.2/1.3 11.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BA Nymburk 11 - 4.0 1.7 0.0 0.1 0.0 0.3/1.4 20.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina A BA Nymburk 3 22.0 11.0 4 40.0 0.7 28.6 1/2.7 37.5 2.7 4.0
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 1 19.0 8.0 3 50.0 0 0.0 2/4 50.0 2.0 4.0
2019/20 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 14 - 5.2 1.7 0.0 0.4 0.0 0.7/1.4 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 10 - 4.8 1.5 0.0 0.2 0.0 1.2/2.3 52.2 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 2 4.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.5 -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BA Nymburk 14 21.7 9.1 3.2 /6.3 51.1 0.4 19.2 1.6/3.8 43.4 2.9 8.1
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A BA Nymburk 7 25.1 6.0 1.4 /4.3 33.3 0.3 20.0 2.3/3.6 64.0 3.3 5.3
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BA Nymburk 3 26.0 4.7 1.7 /3.7 45.5 0.3 33.3 0.3/1 33.3 2.7 5.3
2022/23 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 13 15.5 3.1 0.7 /2.2 32.1 0.2 20.0 1.2/2.2 57.1 2.3 2.9
2022/23 muži - SBLM skupina východ Réma 2 - 10.0 3 0.0 1 0.0 1/1 100.0 - -
2022/23 junioři U19 - nadstavba B BA Nymburk 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 19.4 6.3 5.5 2.1 36.0 0.2 17.3 0.8/1.9 91.5 2.0 1.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 USK 28. 9. 2022
2B body 6 BAPOD 26. 11. 2022
3B body 2 BAPOD 26. 11. 2022
Obranné doskoky 7 Tygři Praha 2. 10. 2022
Útočné doskoky 3 BK Loko Plzeň 1. 10. 2022
Doskoky celkem 8 Tygři Praha 2. 10. 2022
Body 20 BAPOD 26. 11. 2022
Užitečnost 14 Tygři Praha 2. 10. 2022
Asistence 4 GBA Lions J. Hradec 17. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 USK Praha 15. 9. 2019 2019/20
2B body 6 Sluneta Ústí n. L. 26. 4. 2019 2018/19
3B body 2 BAPOD 26. 11. 2022 2022/23
Obranné doskoky 12 BASKET Brno 28. 11. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 Snakes Ostrava 8. 1. 2022 2021/22
Doskoky celkem 14 BASKET Brno 28. 11. 2021 2021/22
Body 20 BAPOD 26. 11. 2022 2022/23
Užitečnost 21 BASKET Brno 28. 11. 2021 2021/22
Asistence 4 GBA Lions J. Hradec 17. 9. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 20:13 9 3 50.0 0 0.0 3/3 100.0
18. 9. 2022 skupina A Sokol Písek 14:58 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
28. 9. 2022 skupina A USK 20:02 8 2 66.7 0 0.0 4/8 50.0
1. 10. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 17:37 3 1 25.0 0 0.0 1/2 50.0
2. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 27:08 7 0 0.0 1 33.3 4/6 66.7
4. 10. 2022 SBLM skupina východ Bol 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 13:03 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 11. 2022 skupina A Sokol Písek 31:55 1 0 0.0 0 0.0 1/1 100.0
6. 11. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 6:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2022 skupina A USK 3:33 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 3:51 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 15:12 5 1 100.0 1 100.0 0/2 0.0
26. 11. 2022 SBLM skupina východ BAPOD 0:00 20 6 0.0 2 0.0 2/2 100.0
3. 12. 2022 skupina A Sokol pražský 17:05 3 1 25.0 0 0.0 1/2 50.0
4. 12. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 9:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 1. 2023 nadstavba B NH Ostrava 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 16 200:33 60 15 53.6 4 40.0 18/30 60.0
Průměr 16 12:32 3.8 0.9 53.6 0.3 40.0 1.1/1.9 60.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Opava 2 16:47 13.0 4.0 80.0 1.0 33.3 2.0/6.0 33.3 2.5
BK Pelhřimov 4 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.3
Snakes Ostrava 2 26:58 11.5 3.5 50.0 0.5 20.0 3.0/6.5 46.2 4.5
NH Ostrava 2 21:32 10.5 4.5 60.0 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 2.0
Měl U13B 4 0:00 5.0 1.8 0.0 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 1.3
BAPOD 1 0:00 20.0 6.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
USK Praha 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.5 46.2 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 23:05 8.0 3.0 40.0 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Snakes Ostrava 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BASKET Brno 2 21:22 7.5 3.0 46.2 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
Tygři Brno 2 24:02 7.0 2.0 40.0 0.5 20.0 1.5/3.0 50.0 4.0
BK Loko Plzeň 2 14:40 7.0 1.5 75.0 0.5 33.3 2.5/5.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 3 25:55 4.7 1.7 45.5 0.3 33.3 0.3/1.0 33.3 2.7
BCM Orli Prostějov 2 18:13 6.5 2.5 45.5 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BK Lions J. Hradec 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Sokol Písek 3 16:09 3.7 0.7 22.2 0.0 0.0 2.3/3.0 77.8 2.7
BA Sparta 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Tygři Brno 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
USK 2 11:47 5.0 1.5 60.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tygři Praha 2 29:44 4.5 1.5 42.9 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
GBA Lions J. Hradec 2 13:34 4.5 1.5 50.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Pod U13B (ms) 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
USK 2 24:03 4.0 1.0 20.0 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 4.0
BCKol U13B (kv) 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
Synthesia Pardubice 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 16:24 4.0 1.0 40.0 0.5 100.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Tygři Praha 2 15:29 3.5 0.0 0.0 0.5 33.3 2.0/3.0 66.7 2.5
NH Ostrava 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
NH Ostrava A 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
Tygři JBC Brno 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pardubice 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
Sokol Písek 2 23:26 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Sokol pražský 1 17:05 3.0 1.0 25.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Válečníci Děčín 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 11:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Bol 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -