Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
2. 17. 4. 2016
Ne 15:00
BK Sojky Pelhřimov
BK Synthesia Pardubice
60
61
11
14
23
33
37
51
MČR o 1. - 4. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 16. 4. 2016
So 13:30
BK Synthesia Pardubice
Orli Prostějov
90
72
21
12
52
27
68
52
MČR o 1. - 4. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 15. 4. 2016
Pá 14:30
BK Sojky Pelhřimov
BK Synthesia Pardubice
41
97
12
11
18
38
28
65
MČR skupina A
Vysílame na TV Com
review
1. 14. 4. 2016
Čt 08:30
BK Synthesia Pardubice
SAM BŠM Brno
82
62
20
18
43
36
62
50
MČR skupina A
Vysílame na TV Com
review
2. 14. 4. 2016
Čt 19:00
BK Synthesia Pardubice
BK Kondoři Liberec
99
59
30
10
53
19
75
42
MČR skupina A
Vysílame na TV Com
review
3. 3. 4. 2016
Ne 13:15
BK Klatovy
BK Synthesia Pardubice
54
91
19
22
26
41
37
72
Předkolo MČR B
review
1. 2. 4. 2016
So 09:30
BK Synthesia Pardubice
Slavoj BK Litoměřice
90
39
18
9
51
17
65
30
Předkolo MČR B
review
2. 2. 4. 2016
So 18:15
BK Synthesia Pardubice
Orli Prostějov
79
63
24
21
45
35
59
51
Předkolo MČR B
review
22. 13. 3. 2016
Ne 09:00
BK Synthesia Pardubice
Slavoj BK Litoměřice
137
27
34
11
66
20
103
24
základní skupina B
review
21. 12. 3. 2016
So 15:00
BK Synthesia Pardubice
Sluneta Ústí nad Labem
148
37
32
15
67
23
107
31
základní skupina B
review
20. 28. 2. 2016
Ne 13:00
Sokol Nová Paka
BK Synthesia Pardubice
29
142
4
38
12
72
17
107
základní skupina B
review
19. 27. 2. 2016
So 16:00
Královští Sokoli
BK Synthesia Pardubice
52
143
10
35
26
74
44
110
základní skupina B
review
18. 14. 2. 2016
Ne 16:00
BA 2006´Roudnice nad Labem
BK Synthesia Pardubice
35
115
15
36
21
58
27
85
základní skupina B
review
17. 13. 2. 2016
So 16:00
USK Praha
BK Synthesia Pardubice
36
62
4
19
11
35
21
51
základní skupina B
review
15. 30. 1. 2016
So 14:00
BK Synthesia Pardubice
TJ Slovan Varnsdorf
185
13
46
7
87
7
129
11
základní skupina B
review
16. 29. 1. 2016
Pá 17:45
BK Synthesia Pardubice
BK Kondoři Liberec
87
62
20
19
45
38
67
46
základní skupina B
review
13. 16. 1. 2016
So 14:00
BA Nymburk
BK Synthesia Pardubice
37
85
6
21
17
41
24
56
základní skupina B
review
14. 15. 1. 2016
Pá 16:15
Basket Poděbrady
BK Synthesia Pardubice
49
96
13
19
18
49
37
68
základní skupina B
review
11. 6. 12. 2015
Ne 09:00
Sluneta Ústí nad Labem
BK Synthesia Pardubice
39
153
10
42
24
81
37
118
základní skupina B
review
10. 5. 12. 2015
So 15:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Synthesia Pardubice
71
74
18
13
32
34
53
52
základní skupina B
review
9. 22. 11. 2015
Ne 13:00
BK Synthesia Pardubice
Královští Sokoli
181
29
51
4
98
9
143
16
základní skupina B
review
8. 21. 11. 2015
So 13:15
BK Synthesia Pardubice
Sokol Nová Paka
182
32
45
9
94
18
139
27
základní skupina B
review
7. 8. 11. 2015
Ne 13:00
BK Synthesia Pardubice
USK Praha
95
51
22
17
42
28
71
38
základní skupina B
review
6. 7. 11. 2015
So 12:30
BK Synthesia Pardubice
BA 2006´Roudnice nad Labem
162
45
34
11
79
14
133
21
základní skupina B
review
5. 25. 10. 2015
Ne 10:00
TJ Slovan Varnsdorf
BK Synthesia Pardubice
46
185
4
35
21
80
29
131
základní skupina B
review
4. 24. 10. 2015
So 17:00
BK Kondoři Liberec
BK Synthesia Pardubice
59
83
14
21
38
40
55
45
základní skupina B
review
3. 11. 10. 2015
Ne 13:15
BK Synthesia Pardubice
BA Nymburk
160
33
44
0
82
16
127
23
základní skupina B
review
2. 10. 10. 2015
So 13:15
BK Synthesia Pardubice
Basket Poděbrady
152
57
28
23
87
30
119
44
základní skupina B
review
12. 24. 9. 2015
Čt 18:15
BK Synthesia Pardubice B
BK Synthesia Pardubice
26
158
11
33
78
15
112
23
základní skupina B
review
1. 21. 9. 2015
Po 18:15
BK Synthesia Pardubice
BK Synthesia Pardubice B
184
45
44
12
83
22
141
26
základní skupina B
review