Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
2. 26. 4. 2015
Ne 16:00
BK Synthesia Pardubice
JBC MMCITÉ Brno
65
63
13
18
32
32
46
48
Mistrovství ČR
review
1. 25. 4. 2015
So 15:30
BK Synthesia Pardubice
Sokol pražský
88
56
30
13
55
29
73
41
Mistrovství ČR
review
3. 11. 4. 2015
So 15:00
Orli Prostějov
BK Synthesia Pardubice
60
93
7
30
29
50
41
70
play-off
Vysílame na TV Com
review
2. 22. 3. 2015
Ne 11:15
BK Synthesia Pardubice
Orli Prostějov
83
77
22
21
38
39
58
60
play-off
Vysílame na TV Com
review
1. 21. 3. 2015
So 11:00
BK Synthesia Pardubice
Orli Prostějov
82
63
34
9
57
24
68
50
play-off
Vysílame na TV Com
review
22. 8. 3. 2015
Ne 15:00
GBA Sparta Praha
BK Synthesia Pardubice
58
72
12
24
28
36
38
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 7. 3. 2015
So 18:00
Sokol Písek Sršni
BK Synthesia Pardubice
75
93
17
22
38
40
51
64
základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 5. 3. 2015
Čt 17:00
BK Synthesia Pardubice
BCM Ostrava
81
76
31
17
49
39
69
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 8. 2. 2015
Ne 11:15
BK Synthesia Pardubice
Sokol Vyšehrad
94
56
30
10
51
21
69
31
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 7. 2. 2015
So 10:00
BK Synthesia Pardubice
Sokol pražský
97
43
17
9
37
22
68
36
základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 3. 2. 2015
Út 18:00
BK Synthesia Pardubice
Orli Prostějov
63
44
11
3
28
16
43
28
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 27. 1. 2015
Út 19:30
USK Praha
BK Synthesia Pardubice
73
92
16
26
34
43
52
71
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 24. 1. 2015
So 10:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Synthesia Pardubice
47
84
7
16
23
35
36
69
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 11. 1. 2015
Ne 11:15
BK Synthesia Pardubice
JBC MMCITÉ Brno
94
68
26
17
51
26
71
48
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 10. 1. 2015
So 15:45
BK Synthesia Pardubice
SKB Zlín
83
50
17
13
45
24
64
36
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 14. 12. 2014
Ne 10:00
BA Nymburk
BK Synthesia Pardubice
79
57
15
16
35
29
55
37
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 13. 12. 2014
So 11:00
BK Synthesia Pardubice
BA Nymburk
81
74
22
16
37
34
63
48
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 30. 11. 2014
Ne 11:15
BK Synthesia Pardubice
Sokol Písek Sršni
78
65
22
15
36
36
54
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 29. 11. 2014
So 10:45
BK Synthesia Pardubice
GBA Sparta Praha
85
66
26
18
40
36
59
49
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 16. 11. 2014
Ne 11:30
Orli Prostějov
BK Synthesia Pardubice
51
54
9
12
22
28
40
46
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 15. 11. 2014
So 14:30
BCM Ostrava
BK Synthesia Pardubice
60
51
19
3
33
19
43
32
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 2. 11. 2014
Ne 11:00
Sokol pražský
BK Synthesia Pardubice
60
65
11
28
24
43
42
55
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 1. 11. 2014
So 19:30
Sokol Vyšehrad
BK Synthesia Pardubice
42
77
18
26
25
44
31
61
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 19. 10. 2014
Ne 09:00
BK Synthesia Pardubice
Slavoj BK Litoměřice
112
41
32
14
65
22
87
36
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 18. 10. 2014
So 15:15
BK Synthesia Pardubice
USK Praha
58
55
16
10
27
23
40
39
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 5. 10. 2014
Ne 08:30
SKB Zlín
BK Synthesia Pardubice
64
93
15
22
31
42
49
69
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 4. 10. 2014
So 16:00
JBC MMCITÉ Brno
BK Synthesia Pardubice
73
64
18
20
38
35
52
53
základní část
Vysílame na TV Com
review