Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 8. 5. 2016
Ne 10:30
BC VYSOČINA
Slavoj BK Litoměřice
51
48
13
9
21
20
40
36
MČR o 1.-4. místo
review
1. 7. 5. 2016
So 15:00
BK Pardubice - kval.
Slavoj BK Litoměřice
85
59
22
10
47
27
67
32
MČR o 1.-4. místo
review
3. 6. 5. 2016
Pá 12:30
Slavoj BK Litoměřice
BŠ-Tygři Praha
52
43
11
18
29
27
41
34
MČR skupina A
review
1. 5. 5. 2016
Čt 10:30
Slavoj BK Litoměřice
TJ Sokol Pražský
47
41
13
11
26
25
35
33
MČR skupina A
review
2. 5. 5. 2016
Čt 19:30
BC VYSOČINA
Slavoj BK Litoměřice
56
53
12
16
25
23
46
36
MČR skupina A
review
3. 24. 4. 2016
Ne 11:30
BK Pardubice - kval.
Slavoj BK Litoměřice
76
53
20
3
41
21
58
39
Předkolo MČR B
review
1. 23. 4. 2016
So 12:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Snakes Ostrava 16/17
47
40
13
9
26
20
37
28
Předkolo MČR B
review
2. 23. 4. 2016
So 16:15
BK R&J EBC Mělník U13B (ms)
Slavoj BK Litoměřice
33
64
10
11
18
25
25
46
Předkolo MČR B
review
3. 9. 4. 2016
So 10:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Kondoři Liberec
54
23
14
6
33
6
43
11
Oblastní přebor, finálová sk. o 1. - 3. místo
review
3. 9. 4. 2016
So 14:00
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
15
79
4
11
6
37
12
60
Oblastní přebor, finálová sk. o 1. - 3. místo
review
2. 20. 3. 2016
Ne 10:00
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
42
52
8
8
19
20
32
32
Oblastní přebor, finálová sk. o 1. - 3. místo
review
2. 20. 3. 2016
Ne 12:00
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
88
26
28
2
48
12
62
16
Oblastní přebor, finálová sk. o 1. - 3. místo
review
1. 19. 3. 2016
So 16:15
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
35
65
7
12
13
25
23
47
Oblastní přebor, finálová sk. o 1. - 3. místo
review
1. 19. 3. 2016
So 18:15
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
72
31
25
8
45
15
62
25
Oblastní přebor, finálová sk. o 1. - 3. místo
review
10. 20. 2. 2016
So 14:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Horejsek Děčín B
70
24
27
6
42
8
56
17
Oblastní přebor
review
10. 20. 2. 2016
So 16:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Horejsek Děčín B
103
6
21
6
59
6
83
6
Oblastní přebor
review
9. 7. 2. 2016
Ne 10:00
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
44
61
3
16
17
37
31
47
Oblastní přebor
review
9. 7. 2. 2016
Ne 12:00
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
40
88
17
16
18
46
25
74
Oblastní přebor
review
8. 24. 1. 2016
Ne 09:00
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
11
61
2
11
6
30
11
40
Oblastní přebor
review
8. 24. 1. 2016
Ne 11:00
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
24
93
10
18
13
47
21
72
Oblastní přebor
review
7. 10. 1. 2016
Ne 09:00
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
73
38
2
12
33
18
49
28
Oblastní přebor
review
7. 10. 1. 2016
Ne 11:00
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
68
38
11
8
37
12
44
22
Oblastní přebor
review
6. 12. 12. 2015
So 13:00
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
4
78
0
39
0
50
3
67
Oblastní přebor
review
6. 12. 12. 2015
So 15:00
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
11
64
7
25
8
37
11
53
Oblastní přebor
review
5. 29. 11. 2015
Ne 08:30
BK Horejsek Děčín B
Slavoj BK Litoměřice
24
86
8
21
12
39
22
64
Oblastní přebor
review
5. 29. 11. 2015
Ne 10:30
BK Horejsek Děčín B
Slavoj BK Litoměřice
14
93
4
27
10
44
12
70
Oblastní přebor
review
4. 14. 11. 2015
So 14:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Kondoři Liberec
81
41
34
8
46
16
69
30
Oblastní přebor
review
4. 14. 11. 2015
So 16:00
Slavoj BK Litoměřice
BK Kondoři Liberec
74
22
29
2
41
8
61
14
Oblastní přebor
review
2. 18. 10. 2015
Ne 15:00
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
13
72
3
22
5
46
9
58
Oblastní přebor
review
2. 18. 10. 2015
Ne 17:00
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
26
66
7
14
9
32
26
48
Oblastní přebor
review
3. 17. 10. 2015
So 09:00
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
114
20
21
6
55
16
83
17
Oblastní přebor
review
3. 17. 10. 2015
So 11:00
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
108
25
21
5
57
13
81
19
Oblastní přebor
review
1. 3. 10. 2015
So 10:00
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
117
13
33
2
63
2
86
11
Oblastní přebor
review
1. 3. 10. 2015
So 12:00
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
160
17
51
0
85
8
120
13
Oblastní přebor
review