Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
4. 29. 4. 2023
So 09:00
BA Tygři Louny
BA 2006 Roudnice n.L.
93
21
22
6
39
9
61
15
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 5 - 8
review
4. 29. 4. 2023
So 11:00
BA Tygři Louny
BA 2006 Roudnice n.L.
78
27
6
6
22
12
52
22
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 5 - 8
review
3. 15. 4. 2023
So 10:00
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Baník Most
59
52
10
18
27
23
41
37
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 5 - 8
review
3. 15. 4. 2023
So 12:00
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Baník Most
54
43
21
7
36
22
50
28
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 5 - 8
review
2. 25. 3. 2023
So 10:00
BA 2006 Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
42
85
10
17
20
39
26
68
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 5 - 8
review
2. 25. 3. 2023
So 12:00
BA 2006 Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
38
49
12
13
22
21
30
33
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 5 - 8
review
1. 11. 3. 2023
So 10:00
BK Baník Most
BA 2006 Roudnice n.L.
88
31
8
6
38
14
60
20
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 5 - 8
review
1. 11. 3. 2023
So 12:00
BK Baník Most
BA 2006 Roudnice n.L.
68
24
13
10
33
14
41
20
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 5 - 8
review
10. 19. 2. 2023
Ne 10:00
BA 2006 Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
21
63
4
18
11
26
13
47
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
review
10. 19. 2. 2023
Ne 12:00
BA 2006 Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
13
82
0
31
7
49
11
62
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
review
0. 19. 2. 2023
Ne 00:00
BA 2006 Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
21
63
4
18
11
26
13
47
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 5 - 8
review
0. 19. 2. 2023
Ne 00:00
BA 2006 Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
13
82
0
31
7
49
11
62
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 5 - 8
review
9. 4. 2. 2023
So 12:00
Válečníci Děčín
BA 2006 Roudnice n.L.
99
17
28
4
60
9
77
14
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
review
9. 4. 2. 2023
So 13:30
Válečníci Děčín
BA 2006 Roudnice n.L.
126
23
29
6
64
10
90
21
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
review
7. 17. 12. 2022
So 10:00
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006 Roudnice n.L.
93
17
21
6
51
7
75
11
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
review
7. 17. 12. 2022
So 12:00
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006 Roudnice n.L.
103
15
30
2
48
5
79
11
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
review
6. 3. 12. 2022
So 14:00
BA Lynx Liberecko
BA 2006 Roudnice n.L.
56
37
6
9
26
13
34
27
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
review
6. 3. 12. 2022
So 15:30
BA Lynx Liberecko
BA 2006 Roudnice n.L.
44
47
15
15
26
29
30
37
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
review
5. 19. 11. 2022
So 09:00
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
70
17
18
4
33
8
57
15
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
review
5. 19. 11. 2022
So 11:00
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
68
16
22
2
36
6
52
10
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
review
0. 19. 11. 2022
So 00:00
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
70
17
18
4
33
8
57
15
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 5 - 8
review
0. 19. 11. 2022
So 00:00
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
68
16
22
2
36
6
52
10
starší minižáci U13, Oblastní přebor, 5 - 8
review
4. 5. 11. 2022
So 09:30
BA 2006 Roudnice n.L.
Válečníci Děčín
30
122
11
23
18
56
26
98
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
review
4. 5. 11. 2022
So 11:30
BA 2006 Roudnice n.L.
Válečníci Děčín
20
110
9
26
15
53
18
76
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
review
2. 1. 10. 2022
So 10:00
BA 2006 Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
18
104
4
24
8
48
8
74
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
review
2. 1. 10. 2022
So 12:00
BA 2006 Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
18
105
2
29
8
49
14
81
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
review
1. 17. 9. 2022
So 10:00
BA 2006 Roudnice n.L.
BA Lynx Liberecko
101
26
6
5
43
11
67
18
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
review
1. 17. 9. 2022
So 12:00
BA 2006 Roudnice n.L.
BA Lynx Liberecko
89
44
30
8
54
22
66
34
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
review