Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. |
7. 5. 2023
Ne 08:30 |
Slavoj BK Litoměřice
BA Nymburk U12B
|
77
57
|
20
11
39
33
65
41 |
o 9.-12. místo |
|
review |
1. |
6. 5. 2023
So 09:00 |
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
|
82
54
|
|
o 9.-12. místo |
|
review |
2. |
6. 5. 2023
So 13:00 |
Slavoj BK Litoměřice
BCM Orli Prostějov
|
76
83
|
22
21
33
47
52
71 |
o 9.-12. místo |
|
review |
1. |
5. 5. 2023
Pá 10:50 |
USK Praha
Slavoj BK Litoměřice
|
80
53
|
|
Skupina B |
|
review |
1. |
5. 5. 2023
Pá 14:40 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Pardubice
|
58
77
|
10
21
25
42
36
60 |
Skupina B |
|
review |
4. |
1. 4. 2023
So 09:00 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Teplice
|
65
54
|
12
18
31
29
50
41 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
4. |
1. 4. 2023
So 12:00 |
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
|
49
74
|
11
28
23
34
32
60 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
4. |
18. 3. 2023
So 09:00 |
BK Teplice
Slavoj BK Litoměřice
|
52
59
|
13
14
26
30
41
43 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
4. |
18. 3. 2023
So 10:45 |
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
|
45
74
|
23
18
26
50
40
58 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
4. |
5. 3. 2023
Ne 10:30 |
BK Teplice
Slavoj BK Litoměřice
|
49
39
|
15
10
20
21
33
27 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
4. |
5. 3. 2023
Ne 12:00 |
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
|
35
68
|
6
23
19
33
25
53 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
3. |
12. 2. 2023
Ne 09:00 |
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
|
55
35
|
17
6
25
15
43
23 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
3. |
12. 2. 2023
Ne 12:00 |
BA Lynx Liberec
Slavoj BK Litoměřice
|
18
124
|
2
37
7
66
18
100 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
3. |
21. 1. 2023
So 13:30 |
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
|
26
73
|
9
16
14
28
20
53 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
3. |
21. 1. 2023
So 15:00 |
Slavoj BK Litoměřice
BA Lynx Liberec
|
170
12
|
36
5
89
5
117
9 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
3. |
7. 1. 2023
So 10:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
|
34
55
|
14
18
20
32
26
45 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
3. |
7. 1. 2023
So 11:45 |
Slavoj BK Litoměřice
BA Lynx Liberec
|
89
13
|
22
0
42
4
65
6 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
2. |
10. 12. 2022
So 11:00 |
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
|
59
39
|
13
4
24
14
35
21 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
2. |
10. 12. 2022
So 14:00 |
TJ Slovan Varnsdorf
Slavoj BK Litoměřice
|
20
40
|
9
8
12
18
13
26 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
2. |
26. 11. 2022
So 11:45 |
TJ Slovan Varnsdorf
Slavoj BK Litoměřice
|
32
56
|
11
14
15
35
30
41 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
2. |
26. 11. 2022
So 13:30 |
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
|
48
23
|
7
8
17
22
29
21 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
2. |
12. 11. 2022
So 10:45 |
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
|
16
65
|
0
11
2
35
8
41 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
2. |
12. 11. 2022
So 12:30 |
Slavoj BK Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
|
74
36
|
14
5
23
14
41
18 |
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
3. |
22. 10. 2022
So 09:30 |
BA 2006 Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
|
29
92
|
12
15
14
51
23
66 |
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. C |
|
review |
3. |
22. 10. 2022
So 11:30 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
|
73
43
|
16
10
37
21
56
33 |
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. C |
|
review |
1. |
22. 10. 2022
So 00:00 |
BA 2006 Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
|
29
92
|
|
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
1. |
22. 10. 2022
So 00:00 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
|
73
43
|
|
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
2. |
8. 10. 2022
So 09:00 |
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
|
71
27
|
14
10
37
13
55
24 |
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. C |
|
review |
2. |
8. 10. 2022
So 12:00 |
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
|
18
90
|
4
18
6
40
12
60 |
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. C |
|
review |
1. |
8. 10. 2022
So 00:00 |
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
|
71
27
|
|
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
1. |
8. 10. 2022
So 00:00 |
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
|
18
90
|
|
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
1. |
24. 9. 2022
So 09:00 |
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
|
11
63
|
5
20
5
33
7
49 |
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. C |
|
review |
1. |
24. 9. 2022
So 11:00 |
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
|
44
23
|
10
10
26
10
38
14 |
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, zákl. sk. C |
|
review |
1. |
24. 9. 2022
So 00:00 |
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
|
11
63
|
|
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |
1. |
24. 9. 2022
So 00:00 |
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
|
44
23
|
|
mladší minižáci U12, Oblastní přebor |
|
review |