Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
4. 5. 4. 2014
So 10:00
BCM Nymburk
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
40
48
12
6
26
31
40
33
Skupina o 1-4 místo
review
4. 5. 4. 2014
So 11:00
BCM Nymburk
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
4
8
3
4
2
0
4
14
10
2
4
12
6
12
Skupina 1-4 (3na3)
review
2. 16. 3. 2014
Ne 11:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BCM Nymburk
63
26
6
18
23
20
41
26
Skupina o 1-4 místo
review
2. 16. 3. 2014
Ne 13:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BCM Nymburk
8
4
4
11
9
2
5
6
7
4
9
2
6
0
Skupina 1-4 (3na3)
review
3. 15. 3. 2014
So 14:00
Basket Poděbrady o.s.U11 (mix)
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
60
31
22
4
30
13
52
17
Skupina o 1-4 místo
review
3. 15. 3. 2014
So 15:45
Basket Poděbrady o.s.U11 (mix)
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
11
1
12
0
4
2
6
4
8
4
4
4
10
0
Skupina 1-4 (3na3)
review
1. 14. 3. 2014
Pá 16:30
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
Basket Poděbrady o.s.U11 (mix)
45
56
9
15
24
33
31
44
Skupina o 1-4 místo
review
1. 14. 3. 2014
Pá 18:15
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
Basket Poděbrady o.s.U11 (mix)
5
7
6
2
16
10
4
6
2
12
6
6
2
14
Skupina 1-4 (3na3)
review
10. 18. 1. 2014
So 13:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
12
0
22
0
10
0
10
2
8
0
14
0
Základní část skupina B (3na3)
review
10. 18. 1. 2014
So 11:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
102
0
25
0
45
0
63
0
Základní část skupina B
review
9. 11. 1. 2014
So 12:00
BC Benešov U11 (mix-kv)
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
1
11
0
10
2
14
0
13
0
6
2
12
4
4
Základní část skupina B (3na3)
review
9. 11. 1. 2014
So 10:00
BC Benešov U11 (mix-kv)
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
19
72
8
21
10
48
13
60
Základní část skupina B
review
7. 30. 11. 2013
So 13:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BK Brandýs nad Labem o.s.U11 (D)
8
6
6
12
6
2
4
2
6
12
6
4
4
6
6
4
Základní část skupina B (3na3)
review
7. 30. 11. 2013
So 11:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BK Brandýs nad Labem o.s.U11 (D)
52
36
9
12
35
18
42
26
Základní část skupina B
review
6. 24. 11. 2013
Ne 15:45
BK R&J EBC Mělník U11mix
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
8
4
12
6
10
5
3
9
12
7
6
15
7
4
Základní část skupina B (3na3)
review
6. 24. 11. 2013
Ne 14:30
BK R&J EBC Mělník U11mix
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
51
52
24
4
24
31
36
36
Základní část skupina B
review
5. 9. 11. 2013
So 12:00
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
0
12
0
14
0
10
0
16
2
6
0
8
0
16
Základní část skupina B (3na3)
review
5. 9. 11. 2013
So 10:00
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
2
98
2
24
2
51
2
72
Základní část skupina B
review
4. 2. 11. 2013
So 13:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BC Benešov U11 (mix-kv)
10
2
16
2
1
4
12
0
6
4
12
4
10
4
Základní část skupina B (3na3)
review
4. 2. 11. 2013
So 11:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BC Benešov U11 (mix-kv)
59
29
13
11
22
4
8
12
16
2
Základní část skupina B
review
2. 5. 10. 2013
So 13:45
BK Brandýs nad Labem o.s.U11 (D)
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
5
7
0
4
0
6
12
0
12
0
0
0
0
8
Základní část skupina B (3na3)
review
2. 5. 10. 2013
So 12:00
BK Brandýs nad Labem o.s.U11 (D)
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
39
40
17
9
23
25
35
31
Základní část skupina B
review
1. 28. 9. 2013
So 12:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BK R&J EBC Mělník U11mix
4
8
0
6
14
0
0
2
1
4
0
5
12
2
Základní část skupina B (3na3)
review
1. 28. 9. 2013
So 10:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BK R&J EBC Mělník U11mix
59
31
2
12
37
12
53
16
Základní část skupina B
review