Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
2. 12. 4. 2014
So 09:30
BK R&J EBC Mělník U11mix
Basket Poděbrady o.s.U11 (mix)
66
53
24
13
33
25
57
42
Skupina o 1-4 místo
review
2. 12. 4. 2014
So 11:15
BK R&J EBC Mělník U11mix
Basket Poděbrady o.s.U11 (mix)
8
6
19
15
9
4
10
2
1
18
2
7
1
16
10
9
Skupina 1-4 (3na3)
review
1. 6. 4. 2014
Ne 10:00
BCM Nymburk
BK R&J EBC Mělník U11mix
22
42
4
12
6
30
10
36
Skupina o 1-4 místo
review
1. 6. 4. 2014
Ne 11:00
BCM Nymburk
BK R&J EBC Mělník U11mix
1
11
2
2
2
8
4
10
0
8
4
10
2
14
Skupina 1-4 (3na3)
review
4. 5. 4. 2014
So 14:00
Basket Poděbrady o.s.U11 (mix)
BK R&J EBC Mělník U11mix
51
37
13
17
30
23
41
34
Skupina o 1-4 místo
review
4. 5. 4. 2014
So 15:45
Basket Poděbrady o.s.U11 (mix)
BK R&J EBC Mělník U11mix
6
8
6
10
3
8
18
2
1
12
12
10
10
6
13
16
Skupina 1-4 (3na3)
review
3. 15. 3. 2014
So 09:30
BK R&J EBC Mělník U11mix
BCM Nymburk
79
22
21
4
43
7
65
13
Skupina o 1-4 místo
review
3. 15. 3. 2014
So 11:15
BK R&J EBC Mělník U11mix
BCM Nymburk
10
2
6
0
6
1
3
0
2
1
7
2
2
3
Skupina 1-4 (3na3)
review
10. 18. 1. 2014
So 13:00
BK Brandýs nad Labem o.s.U11 (D)
BK R&J EBC Mělník U11mix
8
4
6
10
7
3
12
1
9
4
8
0
2
4
Základní část skupina B (3na3)
review
10. 18. 1. 2014
So 11:00
BK Brandýs nad Labem o.s.U11 (D)
BK R&J EBC Mělník U11mix
40
49
20
15
23
27
30
34
Základní část skupina B
review
7. 22. 12. 2013
Ne 12:00
BC Benešov U11 (mix-kv)
BK R&J EBC Mělník U11mix
1
11
0
10
2
24
1
14
2
2
0
10
2
4
Základní část skupina B (3na3)
review
7. 22. 12. 2013
Ne 10:00
BC Benešov U11 (mix-kv)
BK R&J EBC Mělník U11mix
25
61
4
18
16
29
17
47
Základní část skupina B
review
8. 14. 12. 2013
So 15:45
BK R&J EBC Mělník U11mix
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
12
0
10
0
10
0
9
0
6
0
8
0
4
3
Základní část skupina B (3na3)
review
8. 14. 12. 2013
So 14:30
BK R&J EBC Mělník U11mix
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
110
1
30
0
46
0
86
0
Základní část skupina B
review
6. 24. 11. 2013
Ne 15:45
BK R&J EBC Mělník U11mix
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
8
4
12
6
10
5
3
9
12
7
6
15
7
4
Základní část skupina B (3na3)
review
6. 24. 11. 2013
Ne 14:30
BK R&J EBC Mělník U11mix
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
51
52
24
4
24
31
36
36
Základní část skupina B
review
5. 10. 11. 2013
Ne 15:30
BK R&J EBC Mělník U11mix
BK Brandýs nad Labem o.s.U11 (D)
8
4
6
14
12
0
11
4
14
8
5
4
0
36
Základní část skupina B (3na3)
review
5. 10. 11. 2013
Ne 14:00
BK R&J EBC Mělník U11mix
BK Brandýs nad Labem o.s.U11 (D)
64
62
24
12
29
40
57
44
Základní část skupina B
review
3. 19. 10. 2013
So 11:00
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK R&J EBC Mělník U11mix
1
11
0
16
0
12
2
8
0
6
0
0
4
8
Základní část skupina B (3na3)
review
3. 19. 10. 2013
So 09:00
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK R&J EBC Mělník U11mix
3
104
0
40
0
66
0
84
Základní část skupina B
review
2. 6. 10. 2013
Ne 11:30
BK R&J EBC Mělník U11mix
BC Benešov U11 (mix-kv)
9
3
4
0
3
0
0
3
5
0
1
1
3
1
Základní část skupina B (3na3)
review
2. 6. 10. 2013
Ne 09:30
BK R&J EBC Mělník U11mix
BC Benešov U11 (mix-kv)
76
26
17
6
37
12
65
14
Základní část skupina B
review
1. 28. 9. 2013
So 12:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BK R&J EBC Mělník U11mix
4
8
0
6
14
0
0
2
1
4
0
5
12
2
Základní část skupina B (3na3)
review
1. 28. 9. 2013
So 10:00
Basketbalová škola Tygři-Praha o.p.s. U11(mix)
BK R&J EBC Mělník U11mix
59
31
2
12
37
12
53
16
Základní část skupina B
review