Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. |
26. 4. 2015
Ne 10:00 |
AŠ Mladá Boleslav U17
BK Brandýs n. L. B
|
58
78
|
14
20
34
42
46
70 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
27. |
25. 4. 2015
So 10:00 |
AŠ Mladá Boleslav U17
Basket Poděbrady
|
60
67
|
13
18
28
32
44
45 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
26. |
19. 4. 2015
Ne 08:30 |
BC Benešov B
AŠ Mladá Boleslav U17
|
65
24
|
18
5
32
15
44
22 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
24. |
12. 4. 2015
Ne 13:00 |
Slavoj BK Litoměřice U17 "B"
AŠ Mladá Boleslav U17
|
64
54
|
15
13
28
22
41
33 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
22. |
28. 3. 2015
So 14:00 |
TJ Slovan Varnsdorf U17B
AŠ Mladá Boleslav U17
|
97
41
|
26
9
54
19
77
29 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
21. |
15. 3. 2015
Ne 09:00 |
Basket Poděbrady
AŠ Mladá Boleslav U17
|
69
32
|
13
8
31
15
56
22 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
20. |
14. 3. 2015
So 17:00 |
BK Brandýs n. L. B
AŠ Mladá Boleslav U17
|
67
45
|
23
6
38
11
51
30 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
16. |
9. 3. 2015
Po 18:15 |
AŠ Mladá Boleslav U17
Slavoj BK Litoměřice U17 "B"
|
44
62
|
13
15
30
39
38
53 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
19. |
1. 3. 2015
Ne 08:30 |
AŠ Mladá Boleslav U17
BK Beroun U17
|
52
44
|
17
9
28
22
36
29 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
18. |
28. 2. 2015
So 15:30 |
AŠ Mladá Boleslav U17
BC Benešov B
|
37
64
|
11
18
17
41
26
53 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
14. |
1. 2. 2015
Ne 14:30 |
AŠ Mladá Boleslav U17
BK Brandýs n. L. B
|
22
82
|
3
31
10
53
18
64 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
15. |
31. 1. 2015
So 12:30 |
AŠ Mladá Boleslav U17
TJ Slovan Varnsdorf U17B
|
20
80
|
10
23
17
49
19
67 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
13. |
17. 1. 2015
So 10:00 |
AŠ Mladá Boleslav U17
Basket Poděbrady
|
49
68
|
11
16
19
40
40
56 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
12. |
21. 12. 2014
Ne 09:30 |
BC Benešov B
AŠ Mladá Boleslav U17
|
65
53
|
24
16
35
25
48
37 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
11. |
20. 12. 2014
So 16:00 |
BK Beroun U17
AŠ Mladá Boleslav U17
|
61
44
|
13
11
29
23
39
33 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
10. |
7. 12. 2014
Ne 12:30 |
AŠ Mladá Boleslav U17
Slavoj BK Litoměřice U17 "B"
|
44
62
|
10
15
27
32
37
44 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
8. |
22. 11. 2014
So 15:00 |
TJ Slovan Varnsdorf U17B
AŠ Mladá Boleslav U17
|
99
32
|
29
6
53
16
85
18 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
7. |
9. 11. 2014
Ne 09:00 |
Basket Poděbrady
AŠ Mladá Boleslav U17
|
63
62
|
24
13
37
25
47
48 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
6. |
8. 11. 2014
So 15:00 |
BK Brandýs n. L. B
AŠ Mladá Boleslav U17
|
86
39
|
16
8
42
16
69
29 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
5. |
26. 10. 2014
Ne 13:00 |
AŠ Mladá Boleslav U17
BK Beroun U17
|
41
54
|
15
18
22
28
31
38 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
4. |
25. 10. 2014
So 17:00 |
AŠ Mladá Boleslav U17
BC Benešov B
|
45
54
|
11
11
16
26
24
43 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
2. |
11. 10. 2014
So 10:00 |
Slavoj BK Litoměřice U17 "B"
AŠ Mladá Boleslav U17
|
91
55
|
22
10
53
29
65
47 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
1. |
27. 9. 2014
So 17:00 |
AŠ Mladá Boleslav U17
TJ Slovan Varnsdorf U17B
|
48
100
|
22
30
33
52
41
80 |
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |
25. |
00:00 |
BK Beroun U17
AŠ Mladá Boleslav U17
|
0
20
|
|
Krajský přebor kadetů U17 |
|
review |