Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 28. 4. 2019
Ne 14:30
Sluneta Ústí nad Labem
BK NH Ostrava A
72
81
16
24
32
45
52
60
MČR o 1. - 4. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 27. 4. 2019
So 13:30
Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Písek Sršni
89
61
26
13
52
24
70
42
MČR o 1. - 4. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 26. 4. 2019
Pá 14:30
BA Nymburk
Sluneta Ústí nad Labem
67
79
13
19
30
31
45
53
MČR skupina A
Vysílame na TV Com
review
1. 25. 4. 2019
Čt 08:30
Sluneta Ústí nad Labem
Basketbalová škola - Tygři Praha
76
50
17
10
34
21
61
39
MČR skupina A
Vysílame na TV Com
review
2. 25. 4. 2019
Čt 19:15
Sluneta Ústí nad Labem
BK NH Ostrava A
76
75
12
22
41
37
56
64
MČR skupina A
Vysílame na TV Com
review
14. 7. 4. 2019
Ne 09:00
TJ Sokol Kbely
Sluneta Ústí nad Labem
85
64
18
13
55
27
70
46
Extraliga sk. A
review
13. 6. 4. 2019
So 16:00
Sokol Písek Sršni
Sluneta Ústí nad Labem
63
89
15
30
30
45
46
64
Extraliga sk. A
review
10. 26. 3. 2019
Út 17:45
Basketbalová škola - Tygři Praha
Sluneta Ústí nad Labem
56
68
12
18
29
35
43
53
Extraliga sk. A
review
12. 24. 3. 2019
Ne 10:00
Sluneta Ústí nad Labem
BK Lokomotiva Plzeň
70
66
22
9
36
23
54
45
Extraliga sk. A
review
11. 23. 3. 2019
So 16:00
Sluneta Ústí nad Labem
BK Klatovy
113
38
21
10
61
16
85
30
Extraliga sk. A
review
1. 5. 3. 2019
Út 18:00
Válečníci Děčín
Sluneta Ústí nad Labem
47
69
10
12
20
35
32
55
Extraliga sk. A
review
9. 4. 3. 2019
Po 18:00
BA Sparta Praha
Sluneta Ústí nad Labem
65
82
24
16
33
31
51
59
Extraliga sk. A
review
8. 13. 2. 2019
St 17:00
Sluneta Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
87
57
22
18
42
33
69
43
Extraliga sk. A
review
7. 10. 2. 2019
Ne 10:00
Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Písek Sršni
88
69
21
18
37
35
65
49
Extraliga sk. A
review
6. 9. 2. 2019
So 11:30
Sluneta Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
61
46
12
9
24
22
41
32
Extraliga sk. A
review
5. 27. 1. 2019
Ne 11:00
BK Klatovy
Sluneta Ústí nad Labem
61
79
15
17
26
40
45
60
Extraliga sk. A
review
4. 26. 1. 2019
So 14:00
BK Lokomotiva Plzeň
Sluneta Ústí nad Labem
82
101
21
34
38
54
64
77
Extraliga sk. A
review
3. 13. 1. 2019
Ne 10:00
Sluneta Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
96
65
27
13
57
32
77
41
Extraliga sk. A
review
2. 12. 1. 2019
So 14:00
Sluneta Ústí nad Labem
Basketbalová škola - Tygři Praha
72
45
24
8
42
18
58
31
Extraliga sk. A
review
14. 16. 12. 2018
Ne 11:30
BK Baník Most
Sluneta Ústí nad Labem
65
100
14
24
26
59
36
87
Skupina B
review
13. 15. 12. 2018
So 13:00
BA Tygři Louny
Sluneta Ústí nad Labem
33
114
6
35
13
65
26
90
Skupina B
review
12. 2. 12. 2018
Ne 09:00
Sluneta Ústí nad Labem
BK Teplice
150
16
40
9
72
13
118
15
Skupina B
review
11. 1. 12. 2018
So 13:30
Sluneta Ústí nad Labem
USK Praha
89
47
24
18
49
24
71
36
Skupina B
review
10. 18. 11. 2018
Ne 10:00
Sluneta Ústí nad Labem
Basketbalová škola - Tygři Praha
63
53
16
16
30
23
44
34
Skupina B
review
9. 17. 11. 2018
So 12:00
Sluneta Ústí nad Labem
Basketbalová škola - Tygři Praha B
84
41
21
14
44
23
68
31
Skupina B
review
1. 31. 10. 2018
St 16:30
Sluneta Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
122
16
40
6
71
11
89
16
Skupina B
review
8. 22. 10. 2018
Po 17:30
Slavoj BK Litoměřice
Sluneta Ústí nad Labem
23
103
5
30
9
52
18
79
Skupina B
review
7. 21. 10. 2018
Ne 10:00
Sluneta Ústí nad Labem
BA Tygři Louny
120
21
31
4
71
6
94
12
Skupina B
review
6. 20. 10. 2018
So 10:00
Sluneta Ústí nad Labem
BK Baník Most
98
45
27
9
46
20
75
29
Skupina B
review
5. 7. 10. 2018
Ne 13:30
USK Praha
Sluneta Ústí nad Labem
49
74
11
13
24
35
35
54
Skupina B
review
4. 6. 10. 2018
So 10:00
BK Teplice
Sluneta Ústí nad Labem
35
111
14
32
20
64
26
92
Skupina B
review
3. 23. 9. 2018
Ne 10:00
Basketbalová škola - Tygři Praha B
Sluneta Ústí nad Labem
39
111
2
30
14
63
20
86
Skupina B
review
2. 22. 9. 2018
So 14:00
Basketbalová škola - Tygři Praha
Sluneta Ústí nad Labem
64
90
19
25
32
52
50
79
Skupina B
review