Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
2. 28. 4. 2019
Ne 18:00
Basketbal Olomouc
Sokol Písek Sršni
95
99
17
25
34
52
64
77
Play Off
Vysílame na TV Com
review
1. 26. 4. 2019
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Basketbal Olomouc
110
98
30
22
57
44
82
74
Play Off
Vysílame na TV Com
review
3. 17. 4. 2019
St 19:00
Basketbal Olomouc
GBA Europe
75
76
18
19
30
42
60
60
Play Off
Vysílame na TV Com
review
2. 14. 4. 2019
Ne 19:00
GBA Europe
Basketbal Olomouc
103
65
23
22
55
44
83
54
Play Off
Vysílame na TV Com
review
1. 12. 4. 2019
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
GBA Europe
82
77
22
28
48
51
64
67
Play Off
Vysílame na TV Com
review
4. 7. 4. 2019
Ne 15:30
BC Vysočina
Basketbal Olomouc
71
80
18
16
32
35
48
56
Play Off
Vysílame na TV Com
review
3. 5. 4. 2019
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
BC Vysočina
98
75
26
23
44
36
79
53
Play Off
Vysílame na TV Com
review
2. 31. 3. 2019
Ne 15:30
BC Vysočina
Basketbal Olomouc
81
76
14
17
43
40
66
58
Play Off
Vysílame na TV Com
review
1. 29. 3. 2019
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
BC Vysočina
80
71
24
18
41
40
62
53
Play Off
Vysílame na TV Com
review
6. 14. 3. 2019
Čt 19:00
USK Praha B
Basketbal Olomouc
95
56
25
18
46
34
66
48
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 10. 3. 2019
Ne 18:00
Basketbal Olomouc
Slavoj BK Litoměřice
85
66
17
14
47
30
64
47
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 1. 3. 2019
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
95
86
22
21
49
44
69
69
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 26. 2. 2019
Út 20:00
Basketbal Olomouc
USK Praha B
97
77
25
9
49
34
75
53
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 15. 2. 2019
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
Basketbal Olomouc
77
68
20
18
39
30
54
50
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 8. 2. 2019
Pá 19:00
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
Basketbal Olomouc
94
80
30
21
46
42
68
63
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 3. 2. 2019
Ne 15:30
BC Vysočina
Basketbal Olomouc
86
77
23
22
43
39
66
51
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
17. 25. 1. 2019
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
BC Nový Jičín
80
65
26
8
43
30
66
42
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
16. 18. 1. 2019
Pá 19:00
SK UP Olomouc
Basketbal Olomouc
73
88
11
31
29
54
59
73
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
15. 11. 1. 2019
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
Sokol Šlapanice
114
88
26
26
59
41
85
67
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
14. 4. 1. 2019
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
Basketbal Olomouc
72
82
14
14
31
32
61
66
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
13. 14. 12. 2018
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
BCM Orli Prostějov
88
85
27
17
46
41
70
56
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
12. 7. 12. 2018
Pá 19:00
SKB Zlín
Basketbal Olomouc
101
95
27
21
52
41
76
69
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
6. 4. 12. 2018
Út 19:30
Basketbal Olomouc
Královští sokoli
75
103
29
26
52
49
61
73
Český pohár mužů - XXVI. ročník
review
11. 29. 11. 2018
Čt 19:00
Basketbal Olomouc
BK Opava B
89
91
22
31
36
58
67
67
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
10. 23. 11. 2018
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
Snakes Ostrava
105
78
31
13
53
37
79
56
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
5. 20. 11. 2018
Út 19:30
Basket Opava 2010
Basketbal Olomouc
81
83
28
19
51
45
69
64
Český pohár mužů - XXVI. ročník
review
9. 18. 11. 2018
Ne 18:00
Basketbal Olomouc
BC Vysočina
74
71
14
18
41
35
62
56
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
8. 11. 11. 2018
Ne 16:00
BC Nový Jičín
Basketbal Olomouc
100
68
13
24
45
37
82
50
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
7. 4. 11. 2018
Ne 18:00
Basketbal Olomouc
SK UP Olomouc
75
70
19
11
40
35
60
52
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
6. 28. 10. 2018
Ne 16:30
Sokol Šlapanice
Basketbal Olomouc
60
83
22
14
28
39
42
61
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
5. 19. 10. 2018
Pá 19:00
Basketbal Olomouc
BK Synthesia Pardubice
86
79
16
17
47
36
60
55
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
4. 14. 10. 2018
Ne 18:00
BCM Orli Prostějov
Basketbal Olomouc
81
76
21
16
36
39
54
58
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
3. 7. 10. 2018
Ne 18:00
Basketbal Olomouc
SKB Zlín
85
79
17
30
40
46
64
64
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
2. 28. 9. 2018
Pá 19:00
BK Opava B
Basketbal Olomouc
99
108
27
27
51
53
80
82
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
1. 23. 9. 2018
Ne 17:00
Snakes Ostrava
Basketbal Olomouc
59
82
20
24
34
47
52
64
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review