Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
22. 18. 4. 2015
So 10:00
AŠ Mladá Boleslav U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
25
66
2
16
13
34
23
47
Krajský přebor starších minižáků U13
review
22. 18. 4. 2015
So 12:00
AŠ Mladá Boleslav U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
38
63
16
12
18
30
32
43
Krajský přebor starších minižáků U13
review
18. 12. 4. 2015
Ne 14:00
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BA Sparta Praha U13B "B"
40
58
9
12
17
30
30
44
Krajský přebor starších minižáků U13
review
18. 12. 4. 2015
Ne 15:30
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BA Sparta Praha U13B "B"
38
60
6
15
17
35
29
43
Krajský přebor starších minižáků U13
review
21. 11. 4. 2015
So 09:30
PORG BASKET U13
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
41
59
16
13
20
33
37
45
Krajský přebor starších minižáků U13
review
21. 11. 4. 2015
So 11:00
PORG BASKET U13
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
32
48
6
12
11
29
19
36
Krajský přebor starších minižáků U13
review
15. 29. 3. 2015
Ne 13:00
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
49
43
12
10
24
13
35
30
Krajský přebor starších minižáků U13
review
15. 29. 3. 2015
Ne 15:00
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
63
45
9
9
27
27
37
39
Krajský přebor starších minižáků U13
review
20. 21. 3. 2015
So 14:00
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
Basket Poděbrady U13B(ms)
46
43
16
5
24
20
31
33
Krajský přebor starších minižáků U13
review
20. 21. 3. 2015
So 15:30
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
Basket Poděbrady U13B(ms)
48
35
12
8
26
24
38
26
Krajský přebor starších minižáků U13
review
19. 22. 2. 2015
Ne 11:00
Sokol Nová Paka
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
33
83
12
21
19
48
25
64
Krajský přebor starších minižáků U13
review
19. 22. 2. 2015
Ne 13:00
Sokol Nová Paka
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
36
56
14
6
17
29
33
35
Krajský přebor starších minižáků U13
review
17. 21. 2. 2015
So 10:00
BŠ-Tygři Praha U13B (mix)(ms)
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
27
80
4
24
8
40
16
63
Krajský přebor starších minižáků U13
review
17. 21. 2. 2015
So 11:30
BŠ-Tygři Praha U13B (mix)(ms)
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
28
64
0
13
5
32
17
54
Krajský přebor starších minižáků U13
review
16. 18. 2. 2015
St 15:30
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BK Kralupy-junior U13
47
33
12
5
23
15
31
23
Krajský přebor starších minižáků U13
review
16. 18. 2. 2015
St 17:00
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BK Kralupy-junior U13
63
51
14
15
28
24
51
40
Krajský přebor starších minižáků U13
review
13. 25. 1. 2015
Ne 10:00
BA Nymburk U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
62
29
23
6
28
12
36
25
Krajský přebor starších minižáků U13
review
13. 25. 1. 2015
Ne 11:45
BA Nymburk U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
61
38
14
12
26
22
44
35
Krajský přebor starších minižáků U13
review
14. 24. 1. 2015
So 10:00
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BC Kolín U13B
44
48
8
16
22
22
34
37
Krajský přebor starších minižáků U13
review
14. 24. 1. 2015
So 12:00
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BC Kolín U13B
47
39
11
11
25
17
28
35
Krajský přebor starších minižáků U13
review
11. 20. 12. 2014
So 10:00
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
AŠ Mladá Boleslav U13B
60
33
13
10
32
21
39
29
Krajský přebor starších minižáků U13
review
11. 20. 12. 2014
So 11:30
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
AŠ Mladá Boleslav U13B
47
30
11
6
20
12
34
26
Krajský přebor starších minižáků U13
review
10. 13. 12. 2014
So 09:00
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
PORG BASKET U13
39
30
13
13
23
17
35
25
Krajský přebor starších minižáků U13
review
10. 13. 12. 2014
So 10:30
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
PORG BASKET U13
63
34
20
9
37
17
57
31
Krajský přebor starších minižáků U13
review
8. 7. 12. 2014
Ne 12:30
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
Sokol Nová Paka
63
38
18
7
31
13
55
29
Krajský přebor starších minižáků U13
review
8. 7. 12. 2014
Ne 14:00
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
Sokol Nová Paka
54
33
11
10
28
20
43
28
Krajský přebor starších minižáků U13
review
9. 29. 11. 2014
So 15:00
Basket Poděbrady U13B(ms)
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
44
46
11
14
27
20
37
34
Krajský přebor starších minižáků U13
review
9. 29. 11. 2014
So 16:30
Basket Poděbrady U13B(ms)
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
35
38
4
14
14
22
22
30
Krajský přebor starších minižáků U13
review
7. 17. 11. 2014
Po 14:00
BA Sparta Praha U13B "B"
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
38
49
4
12
17
26
29
41
Krajský přebor starších minižáků U13
review
7. 17. 11. 2014
Po 16:00
BA Sparta Praha U13B "B"
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
47
54
8
11
22
21
37
39
Krajský přebor starších minižáků U13
review
6. 1. 11. 2014
So 14:30
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BŠ-Tygři Praha U13B (mix)(ms)
61
23
22
4
34
4
49
17
Krajský přebor starších minižáků U13
review
6. 1. 11. 2014
So 16:00
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BŠ-Tygři Praha U13B (mix)(ms)
56
32
18
2
31
8
49
17
Krajský přebor starších minižáků U13
review
5. 25. 10. 2014
So 14:00
BK Kralupy-junior U13
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
33
37
6
2
14
23
19
27
Krajský přebor starších minižáků U13
review
5. 25. 10. 2014
So 16:00
BK Kralupy-junior U13
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
51
26
11
11
22
16
35
24
Krajský přebor starších minižáků U13
review
4. 18. 10. 2014
So 10:00
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
40
45
15
12
24
24
34
36
Krajský přebor starších minižáků U13
review
4. 18. 10. 2014
So 12:00
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
26
59
4
18
12
29
24
37
Krajský přebor starších minižáků U13
review
3. 4. 10. 2014
So 08:30
BC Kolín U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
43
62
10
8
23
31
36
46
Krajský přebor starších minižáků U13
review
3. 4. 10. 2014
So 10:00
BC Kolín U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
42
66
13
16
23
34
32
51
Krajský přebor starších minižáků U13
review
2. 27. 9. 2014
So 10:45
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BA Nymburk U13B
24
86
8
16
17
37
21
62
Krajský přebor starších minižáků U13
review
2. 27. 9. 2014
So 12:15
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BA Nymburk U13B
19
80
7
25
12
38
15
68
Krajský přebor starších minižáků U13
review