Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 7. 5. 2017
Ne 16:30
Královští sokoli
Basketball Nymburk B
97
91
22
16
48
42
83
67
Final Four
Vysílame na TV Com
review
1. 6. 5. 2017
So 15:00
Slavoj BK Litoměřice
Basketball Nymburk B
77
78
19
14
39
35
61
53
Final Four
Vysílame na TV Com
review
1. 23. 4. 2017
Ne 16:30
Basketball Nymburk B
Basket Košíře
97
50
29
12
52
31
73
41
Play-off
Vysílame na TV Com
review
2. 21. 4. 2017
Pá 20:00
Basket Košíře
Basketball Nymburk B
82
86
20
18
38
41
60
62
Play-off
Vysílame na TV Com
review
3. 31. 3. 2017
Pá 19:00
Basketball Nymburk B
SK UP Olomouc
107
69
25
5
45
26
83
46
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 26. 3. 2017
Ne 17:00
Basketball Nymburk B
BK Opava B
96
80
27
26
53
39
77
60
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 19. 3. 2017
Ne 15:00
SKB Zlín
Basketball Nymburk B
55
78
17
21
36
39
43
52
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
6. 12. 3. 2017
Ne 10:00
SK UP Olomouc
Basketball Nymburk B
79
103
23
34
46
59
63
83
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 3. 3. 2017
Pá 19:00
BK Opava B
Basketball Nymburk B
90
84
22
21
38
47
59
71
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 26. 2. 2017
Ne 16:30
Basketball Nymburk B
SKB Zlín
80
62
23
16
46
28
71
49
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 12. 2. 2017
Ne 17:00
Basketball Nymburk B
BK Lokomotiva Plzeň
74
60
13
11
34
22
60
38
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
14. 6. 2. 2017
Po 20:00
Basketball Nymburk B
USK Praha B
70
72
26
17
37
26
49
47
61
61
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
17. 5. 2. 2017
Ne 16:00
Sokol Písek Sršni
Basketball Nymburk B
79
68
25
18
45
38
63
52
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
16. 29. 1. 2017
Ne 15:00
Basketball Nymburk B
Basket Košíře
102
82
29
12
59
26
78
49
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
15. 20. 1. 2017
Pá 19:30
GBA
Basketball Nymburk B
86
89
23
17
41
38
53
53
74
74
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
13. 8. 1. 2017
Ne 18:00
Královští sokoli
Basketball Nymburk B
93
84
18
26
48
44
73
68
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
12. 18. 12. 2016
Ne 15:00
Basketball Nymburk B
Slavoj BK Litoměřice
62
65
10
21
24
28
41
40
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
11. 9. 12. 2016
Pá 19:30
BC Vysočina
Basketball Nymburk B
79
85
17
19
35
46
63
63
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
10. 4. 12. 2016
Ne 16:00
Basketball Nymburk B
Sokol Pražský
91
73
25
18
44
39
71
53
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
9. 25. 11. 2016
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
Basketball Nymburk B
77
56
29
20
44
36
61
43
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
8. 20. 11. 2016
Ne 16:30
Basketball Nymburk B
Sokol Písek Sršni
91
60
24
10
41
28
72
49
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
7. 11. 11. 2016
Pá 20:00
Basket Košíře
Basketball Nymburk B
77
93
19
21
37
43
54
65
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
6. 4. 11. 2016
Pá 18:00
Basketball Nymburk B
GBA
99
63
22
14
46
33
77
46
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
5. 27. 10. 2016
Čt 20:00
USK Praha B
Basketball Nymburk B
66
88
23
26
35
52
55
69
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
4. 21. 10. 2016
Pá 19:30
Basketball Nymburk B
Královští sokoli
83
68
21
17
39
35
61
56
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
3. 16. 10. 2016
Ne 16:00
Slavoj BK Litoměřice
Basketball Nymburk B
87
83
24
22
36
44
58
65
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
2. 9. 10. 2016
Ne 17:00
Basketball Nymburk B
BC Vysočina
80
69
24
20
36
43
66
60
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
1. 30. 9. 2016
Pá 19:30
Sokol Pražský
Basketball Nymburk B
85
56
21
17
37
33
64
44
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review