Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
3. 10. 2020
So 09:00 |
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
|
108
33
|
20
7
44
19
70
27 |
Přípravná soutěž U12B "B" |
|
review |
1. |
3. 10. 2020
So 11:00 |
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
|
111
36
|
32
5
54
21
81
30 |
Přípravná soutěž U12B"B1" |
|
review |
6. |
Bude upřesněno
- |
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž U12B"B1" |
|
Preview |
7. |
Bude upřesněno
- |
BA Sparta U12B"B"(ms)
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž U12B"B1" |
|
Preview |
8. |
Bude upřesněno
- |
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
BK R&J EBC Mělník U12B
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž U12B"B1" |
|
Preview |
9. |
Bude upřesněno
- |
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
BC Benešov U12B
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž U12B"B1" |
|
Preview |
10. |
Bude upřesněno
- |
Sokol I. Smíchov (mix)
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž U12B"B1" |
|
Preview |
2. |
Bude upřesněno
- |
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
BA Sparta U12B"B"(ms)
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž U12B "B" |
|
Preview |
3. |
Bude upřesněno
- |
BK R&J EBC Mělník U12B
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž U12B "B" |
|
Preview |
4. |
Bude upřesněno
- |
BC Benešov U12B
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž U12B "B" |
|
Preview |
5. |
Bude upřesněno
- |
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
Sokol I. Smíchov (mix)
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž U12B "B" |
|
Preview |
6. |
Bude upřesněno
- |
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms)
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž U12B "B" |
|
Preview |
7. |
Bude upřesněno
- |
BA Sparta U12B"B"(ms)
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž U12B "B" |
|
Preview |
8. |
Bude upřesněno
- |
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
BK R&J EBC Mělník U12B
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž U12B "B" |
|
Preview |
9. |
Bude upřesněno
- |
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
BC Benešov U12B
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž U12B "B" |
|
Preview |
10. |
Bude upřesněno
- |
Sokol I. Smíchov (mix)
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž U12B "B" |
|
Preview |
2. |
Bude upřesněno
- |
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
BA Sparta U12B"B"(ms)
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž U12B"B1" |
|
Preview |
3. |
Bude upřesněno
- |
BK R&J EBC Mělník U12B
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž U12B"B1" |
|
Preview |
4. |
Bude upřesněno
- |
BC Benešov U12B
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž U12B"B1" |
|
Preview |
5. |
Bude upřesněno
- |
ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný
Sokol I. Smíchov (mix)
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž U12B"B1" |
|
Preview |