Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. |
27. 4. 2022
St 16:15 |
ŠBK Sadská U12G
BK Brandýs n. L. U12G
|
87
43
|
19
14
39
30
64
39 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
7. |
9. 4. 2022
So 14:00 |
BK Brandýs n. L. U12G
BC Benešov U12G
|
53
35
|
13
10
22
20
36
32 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
7. |
9. 4. 2022
So 15:30 |
BK Brandýs n. L. U12G
BC Benešov U12G
|
22
37
|
4
10
6
16
12
29
22
37 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
8. |
4. 3. 2022
Pá 15:30 |
BK Brandýs n. L. U12G
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
|
69
30
|
24
5
40
11
56
23 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
8. |
4. 3. 2022
Pá 16:45 |
BK Brandýs n. L. U12G
Basket Poděbrady z.s. U12G(ms)
|
53
35
|
18
9
30
16
41
27 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
9. |
27. 2. 2022
Ne 13:45 |
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
BK Brandýs n. L. U12G
|
13
71
|
2
16
9
32
13
48 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
9. |
27. 2. 2022
Ne 15:30 |
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
BK Brandýs n. L. U12G
|
13
50
|
6
4
8
16
11
32 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
5. |
28. 1. 2022
Pá 17:00 |
BK Brandýs n. L. U12G
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
|
46
25
|
12
8
27
12
36
17 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
5. |
28. 1. 2022
Pá 15:30 |
BK Brandýs n. L. U12G
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
|
81
41
|
21
9
44
21
65
31 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
6. |
8. 1. 2022
So 09:00 |
TJ Sokol Kladno U12G
BK Brandýs n. L. U12G
|
34
68
|
8
20
20
32
26
48 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
6. |
8. 1. 2022
So 11:00 |
TJ Sokol Kladno U12G
BK Brandýs n. L. U12G
|
36
53
|
17
15
25
30
31
37 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
4. |
13. 11. 2021
So 09:30 |
BK Studánka Pardubice U12G (ms)
BK Brandýs n. L. U12G
|
93
27
|
27
5
47
11
70
20 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
4. |
13. 11. 2021
So 11:15 |
BK Studánka Pardubice U12G (ms)
BK Brandýs n. L. U12G
|
83
13
|
20
4
36
6
53
8 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
3. |
24. 10. 2021
Ne 09:00 |
BK Brandýs n. L. U12G
BK Český Brod U12G(ms)
|
89
16
|
18
4
42
12
65
12 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
3. |
24. 10. 2021
Ne 11:00 |
BK Brandýs n. L. U12G
BK Český Brod U12G(ms)
|
46
4
|
10
2
20
4
26
4 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
2. |
9. 10. 2021
So 09:00 |
Pandy Čelákovice U12G(ms)
BK Brandýs n. L. U12G
|
22
75
|
2
18
7
34
16
47 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
2. |
9. 10. 2021
So 10:30 |
Pandy Čelákovice U12G(ms)
BK Brandýs n. L. U12G
|
15
56
|
2
16
10
28
13
40 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
1. |
25. 9. 2021
So 09:30 |
BK Brandýs n. L. U12G
BC Slaný U12G (ms)
|
41
40
|
7
12
25
22
33
29 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
1. |
25. 9. 2021
So 11:15 |
BK Brandýs n. L. U12G
BC Slaný U12G (ms)
|
26
32
|
10
8
12
22
21
26 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |
11. |
00:00 |
ŠBK Sadská U12G
BK Brandýs n. L. U12G
|
0
20
|
|
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G |
|
review |