Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
2. 13. 4. 2019
So 12:30
BK Kralupy Junior U11G(ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
76
24
20
2
42
8
58
16
76
24
Skupina 4-6
review
3. 13. 4. 2019
So 09:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Kolín z.s.U11G
19
83
16
6
37
11
50
16
Skupina 4-6
review
14. 31. 3. 2019
Ne 14:00
BK Kralupy Junior U11G(ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
18
10
4
4
8
6
16
8
18
10
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
14. 31. 3. 2019
Ne 12:00
BK Kralupy Junior U11G(ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
68
13
26
2
34
9
64
11
68
13
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
11. 24. 3. 2019
Ne 15:00
BC Benešov U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
48
10
9
2
17
4
34
8
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
11. 24. 3. 2019
Ne 13:00
BC Benešov U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
117
8
32
6
69
6
93
8
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
12. 10. 3. 2019
Ne 17:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
TJ Sokol Kladno U11G
40
6
12
2
24
4
34
4
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
12. 10. 3. 2019
Ne 15:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
TJ Sokol Kladno U11G
78
16
30
2
39
10
74
10
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
10. 3. 2. 2019
Ne 11:30
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Slaný U11G
11
48
5
15
5
24
5
36
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
10. 3. 2. 2019
Ne 09:30
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Slaný U11G
23
73
5
10
7
38
23
49
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
9. 26. 1. 2019
So 11:00
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
51
16
14
1
28
5
42
9
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
9. 26. 1. 2019
So 09:00
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
112
10
6
6
43
6
72
10
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
8. 5. 1. 2019
So 15:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Kolín z.s.U11G
17
42
6
10
13
15
13
25
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
8. 5. 1. 2019
So 13:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Kolín z.s.U11G
11
57
0
16
6
31
7
41
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
7. 15. 12. 2018
So 16:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BK Kralupy Junior U11G(ms)
28
44
0
14
12
20
22
28
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
7. 15. 12. 2018
So 14:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BK Kralupy Junior U11G(ms)
54
24
10
5
27
11
38
18
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
5. 10. 11. 2018
So 12:00
TJ Sokol Kladno U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
24
16
8
2
10
2
16
10
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
5. 10. 11. 2018
So 10:00
TJ Sokol Kladno U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
20
18
2
6
12
10
16
16
18
18
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
1. 4. 11. 2018
Ne 15:00
BC Kolín z.s.U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
60
16
18
4
24
4
52
10
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
1. 4. 11. 2018
Ne 16:30
BC Kolín z.s.U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
17
12
4
0
6
8
13
12
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
4. 27. 10. 2018
So 11:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Benešov U11G
14
33
8
2
10
12
12
23
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
4. 27. 10. 2018
So 09:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Benešov U11G
12
36
4
10
6
20
8
30
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
3. 13. 10. 2018
So 12:00
BC Slaný U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
58
18
12
10
36
10
48
14
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
3. 13. 10. 2018
So 10:00
BC Slaný U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
95
6
18
4
46
4
62
6
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
2. 29. 9. 2018
So 11:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
3
96
3
19
3
38
3
60
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
2. 29. 9. 2018
So 09:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
5
133
1
26
1
62
5
88
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review